Šta je novo?

Šta slušate dok sedite/radite za kompom?

I ja volim više NY od WC, ali meni je of starih scena Memphis najtvrđi. Imam taj od Cypressa na CD-u :D

Dobar je i NY sound, dobar je i WC.. to mu dodje nesto kao sladoled od cokolade, li vanilije.. oba su vrh!
Malkkiceeee vise volim onaj shabanski... vise volem prti nego marchela . Zapravo ne volim Marcela, hahaha :D
Politicki humor i politicki rep su.. nekako besmisleni
 
Poslednja izmena:

Dobar je i NY sound, dobar je i WC.. to mu dodje nesto kao sladoled od cokolade, li vanilije.. oba su vrh!
Malkkiceeee vise volim onaj shabanski... vise volem prti nego marchela . Zapravo ne volim Marcela, hahaha :D
Politicki humor i politicki rep su.. nekako besmislen



Dobar je i NY sound, dobar je i WC.. to mu dodje nesto kao sladoled od cokolade, li vanilije.. oba su vrh!
Malkkiceeee vise volim onaj shabanski... vise volem prti nego marchela . Zapravo ne volim Marcela, hahaha :D
Politicki humor i politicki rep su.. nekako besmisleni

Ipak NY je NY tu je nastala cela Hip Hop kultura ✌️ ima taj mračan zvuk... opet sve je do ukusa ja naprimer nevolim Lebron James-a ali čovek je fenomenalan Ali Kobe i MJ su tata...




Devil's Son​


 
Poslednja izmena:
Mojne Mikrija! Ban mi sleduje na keca!
Ne mogu ni Kobija , a ne mogu ni... ahhh, mator sam za te crnchuge. Dajte mi Irvinga sa masnom facom, 32 broj!
 
Slabo je ono ciganče.
Msm, jesu to crnci, ali je muzika programska, tezgaroška, za belce... Not maj kap of kozja surutka.

still, slušam ja i mainstream, evo jednog kvalitetnog ciggy klasika-
južne zwezde medley !!!

 
Kokane, ti uopste nisi cenio Patrik Juinga!
Nema nista masnije, osim mozda pivom zaliveno prase.. ali to je vec ban triger!
Nisam rasista! Nemam nista ni protiv transova, cega vec..., nek su svi zivi zdravi!
Ali, neka nam je najzivilji Riki Dzervajz! :D
A Patrik (hahaha, koje englesko ime....Juing...) neka je ziv i zdrav! Mislim da nema nista masnije, a ni crnje, .... mozda Dzejms Braun!
Cek nesto okacim:
 
Poslednja izmena:
^велики хит , великих љубитеља природних препарата
 

nthng - "The First The Last Eternity" @ Mother's Finest, Griessmuehle, Berlin (24 September 2016)​

 
 
^ prednosti nemutiranog glasa
*i dalje ni prići anzelmu.
 
 
Nazad
Vrh Dno