Šta je novo?

Šta slušate dok sedite/radite za kompom?



:d
 
Prvi pokušaj pravljenja Progressive Trance trake... odmah se pojavio izdavač. Hahahaha! [emoji23]

Note: Sklapana traka na Genius SP-HF1201A kanticama tako da produkcija nije baš najsrećnija. [emoji1787]


Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Super, vidi da se nekako i na Deezer-u pojavi posto vidim da nema u more info
 
Super, vidi da se nekako i na Deezer-u pojavi posto vidim da nema u more info
Hvala! [emoji846] Ima i tamo. Kad se otvori link ka Playlinks (zadnji od navedenih) daje i Deezer i Pandoru pored ostalog. No, mogao bih to izbaciti i među ostale linkove u opisu sad kad si spomenuo. [emoji16]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Dobra!

Verovatno to i sam znaš, ali ću svejedno da pomenem - bilo bi dobro da pošalješ traku i kanalima MrLemilica1, Trancentral i Psychedelic Universe, kao i liku koji vodi blog PsyMush, pa da je još neko izbaci na internet.
 
Prvi pokušaj pravljenja Progressive Trance trake... odmah se pojavio izdavač. Hahahaha! [emoji23]

Note: Sklapana traka na Genius SP-HF1201A kanticama tako da produkcija nije baš najsrećnija. [emoji1787]


Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
Ja sam stari fan, u grupi si sa XRX, Feindflug i ostalom bratijom. :D Dodao sam te sad na Spotify, valjda ćeš dobiti neki dinar od njih nekad. :)
 
@Sgt. Major E hvala, hvala! [emoji846] Da, razmišljao sam da pokušam da se uguram malko i na taj način. Mislim da je moja žena imala kontakt sa nekim od njih pošto je pokrenuka neki svoj Psybient/Chill kanal na YT. [emoji846]

@mitar1982 Eto, baš sam se pitao kako će ovo proći kod ljudi koji su slušali stare trake. [emoji16]
Videćemo kako će ići dalje jer sad bukvalno krećem ispočetka, ali već je krenulo bolje nego sve u zadnjih 12 godina što sam radio. Ovi mi za sada pokrivaju sve troškove profi masteringa, objavljivanja na servisima i šta sve ide uz to, pa ako bude išlo videćemo šta dalje. [emoji846]

Anyway, ima kod mene na Soundcloud-u i dobro parče glavne trake sa EP-a koji izlazi u julu. Čisto kao preview onoga ka čemu ciljam u budućnosti. Eto, hvala svima puno, pa da ne spemujem temu dalje. [emoji120][emoji846]

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Dobar je i Schizoid Radio, možeš i tamo da probaš. Valja i ova glavna. :)



OT: And now something completely different:

 
Poslednja izmena:
 
 
Vec 2 dana toplo, doslo vreme za letnje hitove
 
Poslednja izmena:


 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno