Šta je novo?

Šta sam propustio (a ne bi trebalo)

Fallout 3 - ovo preskoci, igra je maksimalno glupa, nekakav pokusaj RPGa
Oblivion - iskren da budem ja bi i ovo zaobisao ali je bolje od FO3 (a opet jako slicno)
Tr00 dat:smash:
 
GTA4 - po mom mišljenju, najbojlji GTA.
 
Ah, Braid, fenomenalna igra, prica objasnjava. Nije mi jasno zasto se nije nasla na listi najboljih igara za 2009, ipak je pc verzija izasla prosle godine. Obavezno, a nakon sto zavrsis pogledaj na youtube-u malo o easter eggsima, tj o skrivenim zvezdama koje ne verujem da ces uspeti da pokupis.

mozda zato sto nisu ulozeni milioni u izradu i jos vise para u promociju, ne promovise nuklearni rat u skorijoj buducnosti, kosta 8,99 eur i sto ne zahteva PC od bar 1000 eur, sto se sve zajedno kosi sa nacelima savremene gaming industrije :D
Sta je sledece bilo toliko zarazno... World of Goo, mozda? :)

...pogledaj na youtube-u malo o easter eggsima, tj o skrivenim zvezdama koje ne verujem da ces uspeti da pokupis.

au sta mi uradi sad, posle vec toliko muka sa malim smaracem :D
 
mozda zato sto nisu ulozeni milioni u izradu i jos vise para u promociju, ne promovise nuklearni rat u skorijoj buducnosti, kosta 8,99 eur i sto ne zahteva PC od bar 1000 eur, sto se sve zajedno kosi sa nacelima savremene gaming industrije :D
Sta je sledece bilo toliko zarazno... World of Goo, mozda? :)

Ma da, strašne igre, sve sam ja to igrao, kao i niž drugih kvalitetnih, nezahtevnih igara. Od novijih takvih mi je ostao samo And yet it moves, ali igraću i njega sigurno. Bio sam krenuo i pod Wine-om da igram Baldur's Gate 2 i imao bih sigurno dosta tih nekih starih super igara da prašim još dugo vremena da nisam imao problem sa laptopom i kupio novi komp. Kad već imam takvu jednu zver greota je ne uposliti je i probati nešto zahtevnije, najzad samo zato što je igra zahtevna nikako ne mora da znači da je loša.

Ne igram se mnogo, pogotovo igre za jednog igrača me već godinama slabo drže pored multiplejer igara kao što su UT serijal, Savage 2 i Heroes of Newerth. Igre koje sam u životu prešao od početka do kraja se lako mogu nabrojati na prste i po pravilu su sve igre sa jakom pričom i zanimljivim izvođenjem. Valjalo bi pronaći i igrati par takvih dok naredne godine ne izađu Guild Wars 2 i SW:ToR, posle teško da će biti vremena za bilo šta.
 
Probaj Sillent Hill survival horor igrice ako si za tako nesto. Zagonetke su super stvar jos posebno kad si pod uticajem adrenalina :D
 
7329b4cf_threadNecromancy.jpg
 
Ja ladno vidim moj thread u listi novih i ne mogu da se setim da sam ga ikad otvorio.

Inače sve te igre koje sam tad pomenuo posle ili nisam igrao ili sam brzo napustio, izuzev Dragon Age. Ne vredi, prošla me želja za igranjem takvih igara, sad pičim skoro samo multiplayer da odmorim malo glavu od posla, trenutno su aktuelni Strife i Borderlands 2.
 
ja godinama vec sistemski igram igre stare izmedju 4 i 6 god....idem na IGN i sve RPG, akcije i FPS moram da predjem, trenutno sam na Fallout3, doduse modovan (na sta sam potrosio ceo dan podesavajuci) i utisak je da ne mogu da se pomirim sa time da u igri treba 5 metaka nekome ispaliti u glavu da bi bio mrtav, to me strasno iritira. Pre toga sam igrao Devil may cry 4 strava h&s njemu cu da se vratim da ga doktoriram, onda moh airborne (prosek), biosok1 (top fps), probao sam dead space ali to je vrv najgori konzolski port ikada pa sam obustavio. Posle planiram stalker clear sky, far cry 2...Sve polagano :)
 
^Devil May Cry 4 :).....nisam neki gejmer al ta igra me toliko navukla da sam je prelazio vise puta i konstantno se trudio da se poboljsam. Ko nije bas mnogo vest u takvim igrama, npr neko poput mene, moze da provede mnogo vremena usavrsavajuci skill, a pritom pruza dovoljno varijacija u svom tom skillu da ne dosadi. A tek Bloody Palace sto je zarazan :)....

Meni licno ni ovaj poslednji DmC nije los, stavise odlicno me zabavio. Mozda nije tako zahtevan gameplay ali i dalje zahteva razmisljanje i brze i spretne prste, ali kupio me dizajn sveta i raznovrsnost nivoa, kao i sasvim dobra mjuza. Jedino sto sam imao osecaj da je igra kratka, i da ima malo bossova.

Trojka nekako najlegendarnija u celom serijalu (ali meni licno nije omiljena), i teska je igra dosta, ali je to ipak klasican PS port i ima taj zastareli shmek, mada obrnuo sam i nju sa zadovoljstvom.
 
dmc4 je igra koju je poenta usavrsiti, preci sve nivoe tezine, jednostavno u tome je zadovoljstvo...Meni ok ide jer sam igrao ranije street figter 4, dmc5 nisam igrao a i ne planiram u skorije vreme, dmc4 cu se vracati svaki put kad predjem neku drugu igru, u ovom slucaju fallout3
 
^jasno....i ja sam tako, mada dugo je sad nisam igrao....al ono, kad gledam neke gejmpleje japanaca na YT, slosi mi se koliko ownuju igru, svetlosnim godinama sam daleko :(
 
Nazad
Vrh Dno