Šta je novo?

LG G5

To su sve ljudi koji ga uzmu preko teleoperatera pa zele da ga rese odma. Uglavnom sever gore,skotska,irska ima ih par oko manchestera ali nijedan u londonu. Ako se pojavi neki da je tu u londonu po toj ceni onda cu da pocnem sa pregovaranjem.
 
Cene su jako lepe, cekamo operatere:)

Btw, kako vam izgleda kamera na G5?
Meni se cini da nexus 5x ima prilicno kvalitentiju sliku, ako je suditi po slikama sa neta i raznih arena
 
Kamera je odlična, a i jedinstvena ...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
fast charging mnogo više smanjuje vek baterije.Ja imam spori wireless punjač i nije mi problem..Ne punim namerno originalnim punjacem.

Sent from Note 5
2 god punim na org punjacu i ponekad na s6(qc). I dalje izvlacim 6 sot.
8f0f2524f1c83a87dde578cce37493e7.jpg


Sent from my m8 using Tapatalk
 
Odakle ti to za smanjivanje veka baterije?
Ono što zaista smanjuje vek baterije je visoka temperatura.
Ja koliko znam na wireless punjaču se telefon dosta više greje nego inače, tako da si tu postigao kontra efekat.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Odakle ti to za smanjivanje veka baterije?
Ono što zaista smanjuje vek baterije je visoka temperatura.
Ja koliko znam na wireless punjaču se telefon dosta više greje nego inače, tako da si tu postigao kontra efekat.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
nema tu usijavanja.

Sent from Note 5
 
Neko kaze da smanjuje vek baterije, neko kaze da ne. Sta je tacno? Ima neko istrazivanje? :D
 
Gluposti tebra, 2 god flesovanja. Punim na 1.5-2a qc i org punjac. uploadfromtaptalk1462362179555.jpg

Sent from my m8 using Tapatalk
 
Nešto je zamrla ova tema? Jel moguće da još uvijek nitko nema G5?

Evo i jedna domaća recenzija

[YOUTUBE]DI7k8iOH3LI[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Evo stigao napokon u Vip i Telenor, dobija se u paketu sa cam modulom.
 
Poslednja izmena:
Ima li negde realnih testova koliko mu zaista donosi tih dodatnih 1200mah dodatnog ili ukupnog SOTa?

sent from e6533
 
U Vip-u daju besplatni dodatak za kameru.

Cena je poprilicno lepa. Brzo ce ovo ici dole.
Do kraja leta bice ovo best buy telefon

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
:)

LG_G5-Display-Uniformity.jpg


Ovo mi nije jasno, LG proizvodi jedne od najboljih IPS panela..
 
Ice sigurno dole cena napolju ga vec za 400e mogu nabaviti uz kamera modul gratis.
 
Za performanse - skidam kapu, ali ima tu dosta stvari na kojima su još trebali poraditi, ovo probijanje svetla većina neće primetiti, ali za one koji hoće je iritirajuće. Baš sam pojačao brightness do kraja na crnom backgroundu kod G4, ni govora o ovako nečemu. Pogledah sasvim slučajno neki video od Erice Griffin, uf, al' ga je napljuvala, što je najgore - ima pravo. Volim LG još od G dvojke, žao mi samo što ovi naši toliko nabudžili cene na V10 kad sam pre 4 meseca uzimao četvorku, tako da sad sigurno neću menjati. Kamera je nešto bolja (bar tako kažu) na G5, ali za tu nadoplatu meni se ne isplati, a i baš sam navikao na tonske tipke na leđima. Izbaciće oni verovatno do kraja godine nešto kvalitetnije, pošto osećam da će ovo biti propast, tako da vi kojima se ovaj tel sviđa, sačekajte mesec dva, sigurno će brzo pasti cena i proći još gore nego G3 sa prodajom.
 
Nisam baš siguran da je g3 toliko loše prošao sa prodajom... Možda u odnosu na g2, ali poredeći sa sezonskim top modelima drugih proizvođača, mislim da se dobro držao

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Pa zar se G3 zvanicno nije prodavao malo bolje od G2? Mislim da je bilo tako.

Kao sto se odavno zna LG telefonima kod nas dosta brzo pada cena, zbog toga su vecim delom i popularni (odlican odnos hw/performanse-cena iz oglasa) a s obzirom da ovaj G5 ima odredjene propuste u izradi, izboru panela itd verovatno ce brzo biti veoma povoljan. I mislim da ce ih biti poveci broj na forumu, cena od oko 400e bice realna za ono sto telefon nudi a cak je i G4 odlican telefon za danasnje uslove, jednostavno svi su skoro pa ''udarili u plafon'' i vecini korisnika ne treba nista bolje od G4/G5 (i slicnih modela drugih kompanija) a svakako je mnogo bolje izdvojiti do 400e za fon koji je aktuelan i softverski podrzan nego 500e+. Ja tolike pare ne bih dao ni za 6P/S7E/ip6s+ a kamoli za G5 sa ne bas malim brojem mana.

Ko bude cesto pratio oglase uz malo strpljivosti i srece vec sa nekoliko meseci verovatno ce moci da kupi G5 sa DAC dodatkom, sve to za oko 400e (iz ''Ugarske'') i to ce biti odlicna kupovina.
 
Poslednja izmena:
Upravo, nema tu toliko mesta za napredak kao što je bilo pre 4-5 godina, dolazi do zasićenja polako..

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
Nisam baš siguran da je g3 toliko loše prošao sa prodajom... Možda u odnosu na g2, ali poredeći sa sezonskim top modelima drugih proizvođača, mislim da se dobro držao

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Hteo sam reći g2 je oduševio manje vise sve, najviše zamerki je bilo na kameru u low light, G3 je ubacio laserski senzor fokusa, ali sa qhd i većim ekranom pokvario trajanje baterije, što je mnoge odvratilo da uopšte prelaze sa dvojke, kao i mene, ja sam preskočio. Još mi je jedan detalj zapao za oko kod G5, šta ako tel ispadne na donji deo, pritisak će se preneti direktno na staklo, nisam video nikakav amortizujući sloj ni na nosaču baterije ni golom donjem delu stakla. Jel neko imao telefon u ruci i šta misli?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Jeste da sam prezadovoljan sa S6 amoledom npr ali uopste nemam trip da na telefonu mora da bude takav amoled displej, nista ne fali ni kvalitetnim IPS panelima a tu su i odredjene prednosti te tehnologije.
IP6s IPS i taj S6 amoled su dva najbolja smartfon displeja koja sam ikada video ali isto tako nisu mi sad nesto drasticno bolji od ostalih. Ipak 6s IPS mi deluje da manje zamara oci..

Nije mi jasno zasto je LG za G5 izabrao panel sa ovakvim problemima, ajde razumem da na 100% sija izuzetno jako u auto modu ali mogli su oni da ugrade daleko kvalitetniji IPS panel ako kao sto i sam kazes - nece.
 
Ovi novi amoledi su za dve klase ispred svakog ips-a,nerealno dobro izgleda slika na njima.
 
Nazad
Vrh Dno