Šta je novo?

Ethereum [ETH] (Ethash)

Za koji pool ste se odlučili?

  • DwarfPool

    Glasovi: 106 17.6%
  • Ethermine

    Glasovi: 278 46.1%
  • ethpool

    Glasovi: 26 4.3%
  • Coinotron

    Glasovi: 71 11.8%
  • Nanopool

    Glasovi: 122 20.2%

  • Ukupno glasača
    603
Ja imam nepunih 18 sa 280x, 1000~1500

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
 
standardni 1100/1500 probao sam i da dizem klokove ali baca isto nema razlike... toliko mi bacaju i 7970 one kopaju etc jedna baca 22 sa 950/1500 updejtovanim biosom.
a jel on meni sad ucitava 20mh ili mi smanjuje hash? p.s da li moze da se prebacuje eth direktno na poloneix?

Cntron očitava onoliko koliko miner šeruje hasha...što više kartica oscilacije su manje.....može direktno na polo, samo ubaci adresu ali za povlačenje (automatsko) mora cifra biti veća od 1 (ili bar 1 eth)
 
ili stavi na genoilu --farm-recheck 5000 npr da bi dobio tačnije očitavanje.
posle skini taj parametar, nisam siguran da je dobar za da se ostavi tako
 
ja sam ovde dosao da potrazim neki savet procitam nesto a ne da se takmicim ko dobija vise h/s na 280x i 10 da dobijam ok... tek sam poceo ucim se. mogli bi neki savet da date sta kopati koji su drajveri najbolji za gpu koji OC itd. pozdrav
 
ja sam ovde dosao da potrazim neki savet procitam nesto a ne da se takmicim ko dobija vise h/s na 280x i 10 da dobijam ok... tek sam poceo ucim se. mogli bi neki savet da date sta kopati koji su drajveri najbolji za gpu koji OC itd. pozdrav

Nemoj da se uvredis ako bas hoces da procitas vrati se u nazad 200 strani, imas tiganj cekas ribu a neznas kako se peca riba. A kad se vratis unazat nacices i kako se peca i kako se pece :)
 
ja sam ovde dosao da potrazim neki savet procitam nesto a ne da se takmicim ko dobija vise h/s na 280x i 10 da dobijam ok... tek sam poceo ucim se. mogli bi neki savet da date sta kopati koji su drajveri najbolji za gpu koji OC itd. pozdrav
Prvi korak u učenju je da smanji ventove ispod 2000 obrtaja obavezno, jer će crci vrlo brzo na 100%

Sent from my GT-I9301I using Tapatalk
 
evo sad bez farm check sa ethminerom 1.1.6 i 15.11 drajverima nzm ni sam koliko sad baca... ako neko hoce neka mi odg evo slike...
 

Prilozi

  • 1111.png
    1111.png
    296.4 KB · Pregleda: 129
pa vidiš i sam 17 i nešto, ko što ti rekoše u prethodnim postovima
 
sad sam ga malo stabilizovao sa eth proxy bez farm check u sekundi baca dvaput 16.33,20.40. to mi je za sada najbolje sto sam dobio konstantan hash. ako neko ima ovde sa 280x gigabyte windforce da prebacuje 18mh neka kaze sta jos mogu da uradim?
 
ma kakav proxy covece kad pool-vi sad imaju stratum??? mani se corava posla
 
koristi claymore i genoil ides direktno na pool koji ima sartum, kraj price
zaboravi proxy to se radilo pre pola godine!
 
Tako i treba max 17.5 samo sto ima ljudi koji to nikako da shvate
 
Tolko meni bacaju i 7970ice... Malo je bedak kad vidis da 270 baca 12,5...

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
22,5

Sent from my Mi-4c using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno