Šta je novo?

LG Nexus 5X

Znaci izbegavati stock rom i zaključan bootloader. Ajde sad svi skuvajte pure nexus i nema brige. ☺️

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
I kako sad da im dam 700€ za Pixel kad im na poslednjim Nexusima riknjava ploča, ae realno :D ?
 
Nikako, kupis nesto drugo

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ma svi mobovi su ista sr$nja .. prave se da riknu posle god ,dve jer ako traju 4god oni gube nikada više potencijalnih kupaca. Ne bi me čudilo da počnu da ubacuju tajmere u mob ,istekne vreme on sam sebe ubije i teraj dalje.
Beskonačno štampanje novca i brz život ću nam doći glave

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ljudi aman, meni prokleti S3 nije riknuo, a flesovao sam ga bez milosti i koristio 2 godine. I onda mi rikne Xperia Z2 koja vazi za telefon koji nema takvih problema, a u Z2 sam polagao nade da nikad nece crci (Golf 2 dizel fazon), i izdao me. Jednostavno se to desava, kod svakog proizvodjaca.
Nece vam crci 5X, koristite ga kao i do sad :)
 
Ја сам решио да идем на оне плус нешто...дефинитивно или неки кинез меЈизу,шоми нема више сврхе бацати паре...све је исто...успео сам да не користим гугл сервисе потпуно, много је ту муљања и инсталирања којечега без моЈег знања у праву су сноуден и асанж...
Едит:

Прва жртва 6П од колеге, после неког сец апдејта (који је одлагао 20 дана) телефон не даје НИКАКАВ знак, нема ни лого само цигла....Нема гаранцију донет телефон из САД-а... Поподне ће бити код мене да пробамо нешто можда и није цигла...
 
Poslednja izmena:
Dvoumio sam se izmedju 5x i P9 lite i zadnjih 5-6 stranica su me bas odvratile od 5x.
Ja sam se do pre dva dana (kad sam kupio 5X), dvoumio izmedju njega i Xperia Z3+. Oba imaju neke svoje prednosti i mane. Na kraju sam nekako prelomio i uzeo 5X. Ova prica o crkavanju/bootloop-u ovog telefona (a i 6P), se povela dan posle moje kupovine istog. :D Ne kajem se sto sam se odlucio za Nexus, vredi svakog dinara/evra. IMHO, P9 Lite je u svakom pogledu losiji fon od 5X-a, koji bi cak pre uzeo i od non-Lite P9-ke.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ako će da crkavaju neka crkavaju. To je rizik kupovone bez garancije... Hoćemo jeftinije, mormo da prihvatimo i rizik...
 
Ja sam moj 5X kupio (za 275€) u radnji, dobio sam pecatiran garantni list sa upisanim IMEI brojem, ali bez fiskalnog. Prodavacica kaze da je to validan garantni list, sa kojim ostvarujem garanciju (ako ne daj Boze zatreba) u njihovom servisu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Svi imamo guzpapir garanciju (bez fiskalnog), nadamo se ostvarivu.
Mojne više da pominjemo kvar, da ga ne prizovemo :D.
 
Nexus 5x plus:
Snapdragon 808
Brze punjenje
Kamera, nije mi najveci prioritet
Cist android
Huawei P9 lite plus:
4x2000 i 4x1700 mhz
Lepsi displej, nisam siguran u ovo
Bolji zvuk na zvucniku
Tanji i bolje izradjen
Veliki minus je to sto nema G. Glass sto stvara dodatne troskove za protectore
 
Ovo nije tema za poredjenje. Otvori temu u delu za to.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Izbrisah gnow iz sistemskih i stavih pixel launcher i nikako da mi proradi vreme. Ima li ko kakvu ideju?

Ово је послао 6п!
 
Dešava se i na 6P, Gugl namerno ubija Nexuse da b se kupovali Pixeli [emoji3] ?

Zna li se bar pri kojoj radnji se dešava crkavanje, je li bar to ustanovljeno 100%?
Meni cela ova prica deluje kao fake.
Kao odjednom postoje problemi sa Nexusima(u vreme predstavljanja Pixela).
A sta je bilo pre Pixela??!Nikakav slican tekst/problem u najavi.

Sent from my LG Nexus 5X
 
Pa krastavac kad je internet i protok informacija njihov pa mogu da lažu i spinuju šta 'oće.

Nego, da li je moguće da podesim da kad fokusiram da to bude i okidač kamere,
znači tapnem na ekran da fokusiram a on slika?
 
Da, Google pušta buvu da njihovi telefoni crkavaju, to im baš ide u prilog. Možda je i Samsung izmislio da im note 7 eksplodira, ipak treba prodati S8 za pola godine [emoji60]
 
Pa ta druga teorija u vezi Samsung-a se već provlačila ovde po forumu [emoji52]



Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Danas zvao logic shop i hermes da proverim da l' imaju 5X, hermes ima 16GB samo beli, logic ništa, sledeće nedelje stiže, imaju samo 32GB.

Tako da ću sledeće nedelje uzeti taj 16GB plavi za devojku, nije neka razlika u ceni tu i na kp, oko 29k je tu, a na kp oko 28k, s tim što ovi daju 2god garanciju za razliku od onih na kp.
Interesuje me kakva je ta garancija, ima neko iskustva sa njima?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Bila lepa tema i onda pustiše buvu [emoji2]

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Loznica već popljuvao lg za svaki slučaj kad ono i vavej 6p [emoji2]
Šta ste se bre ljudi primili - kada crkne i ako crkne onda kukajte...

ps. Meni asistent više ne radi, vidim u xda temi da treba da se ponovi postupak editovana build.prop fajla :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Danas zvao logic shop i hermes da proverim da l' imaju 5X, hermes ima 16GB samo beli, logic ništa, sledeće nedelje stiže, imaju samo 32GB.

Tako da ću sledeće nedelje uzeti taj 16GB plavi za devojku, nije neka razlika u ceni tu i na kp, oko 29k je tu, a na kp oko 28k, s tim što ovi daju 2god garanciju za razliku od onih na kp.
Interesuje me kakva je ta garancija, ima neko iskustva sa njima?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Ne uzimaj bez fiskalnog! Ako uzimas u Logic Shop-u, pitaj ih koja je cena telefona sa fiskalnim racunom (verovatno je veca za 20%). Samo uz fiskalni, ovlasceni servis servisira telefon. U suprotnom, nemas nikakvu garanciju.
 
Ma iskreno ebe mi se ko će da servisira, sve dok telefon srede.
Devojka je pre par godina uzela LG L9 u hermesu i crkla joj ploča fazon posle god i po dana, odnela kod njih i oni zamenili ploču(mislim da su slali ovlašćenom servisu da utvrde/poprave)
Ne sećam se da l' je imala fiskalni tad, ali ista je cena manje više i kod njih i u logicu, pa kontam da je ista stvar.
Zato pitam da l' je neko imao iskustva..

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Preporuka za Hermes svakako! Da, Hermes salje ovlascenom servisu telefone. Inace, Hermes daje fiskalni racun na FR obrascu, pisao sam o tome ovde.
 
Nazad
Vrh Dno