Šta je novo?

LG Nexus 5X

Nemoj imei, nego serijski S/N, isto sa kutije.
Prva tri broja su godina i mesec proizvodnje.
Npr. 507 je jul 2015.
U servisnom radnom nalogu IMEI vode kao serijski broj. Jedini broj koji je pred ovog naznačen na kutiji je MHR63153502(1.0)WR


Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Sa fiskalnim racunom Mobis servisira telefon. Problem je sto je ovde vecina kupila telefon bez fiskalnog...

U servisnom radnom nalogu IMEI vode kao serijski broj. Jedini broj koji je pred ovog naznačen na kutiji je MHR63153502(1.0)WR


Sent from my Pixel using Tapatalk

Nemoguce da na kutiji ne pise S/N. Jel mozes da slikas kutiju? Gde si kupio telefon?
 
Poslednja izmena:
Do sada si mi jedno 35 Spyware ubacio u telefon... [emoji23]
 
Čuj spyware ...
Skini minimum 4 antivirusa i najbolji kupi :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kakav je to sad problem sa Nexusom i crkavanjem.Vidim pominjete nesto koriscenje 7.1.1 bete da ima veze s tim.
Sta je u stvari tacno i ima li sanse da se zna u unapred da li postoji potencijalna opasnost da fon crkne?

Sent from my LG Nexus 5X
 
Hahahahaha šta je bre ovo [emoji780] [emoji780] [emoji780]
Da se vraćam na marshmallow onda? Ili da prodajem đubrad na vreme [emoji60]


Google: "Your Nexus phone got bricked by our software? You mean the phone that we just stopped selling? Small priority. Isn't it time for a new phone anyway?" [emoji23] [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Tačno da pređem na win phone. Oni i ne rade pa ne mogu da crknu... [emoji23] Stvarno su ovi u google...
 
Mislim da neko pusta buvu. Cuveni Galaxy S3 (sa problematicnim emmc cipom koji je brickova-o telefon) mi je radio 2 godine bez problema.
Radice i Nexus, uvek mora da postoji procenat telefona koji ce d'umru. Ako pogledamo Note 7, ovo je nista :d
 
Nema veze sa apdejtom, crkava i na MM...Verovatno zamor materijala...Nemam predstavu sta kupiti od telefona posle 5x?
Jeste li razmisljali?
 
Nema veze sa apdejtom, crkava i na MM...Verovatno zamor materijala...Nemam predstavu sta kupiti od telefona posle 5x?
Jeste li razmisljali?
Mislim da jos niko (barem ovde na forumu) nije prijavio da mu je crk'o 5X na MM-u. Bootloop se pojavio na (nekim) Nexus-ima koji su na Nougat-u. Koliko sam video na net-u, desava se i na 6P. Ja (zasad) ostajem na MM-u, danas je drugi dan kako imam ovaj fon, pa ne bih bas da iskusavam (ne)srecu i testiram kako funkcionise garancija nasih tzv. prodavnica. ;)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meh, ako mu je sudjeno neka crkne.

Sent from my Nexus 5X
 
Dešava se i na 6P, Gugl namerno ubija Nexuse da b se kupovali Pixeli [emoji3] ?

Zna li se bar pri kojoj radnji se dešava crkavanje, je li bar to ustanovljeno 100%?
 
Flešovao sam betu 7.1.1 iz flash fire i to sve particije osim data, uključujući bootloader i zaštićene particije, kao i fed patcher koji skida enkripciju sa stock kernela i supersu 2.78 sr1. Sve je glatko prošlo, ostao rut i twrp.

Послато са Нексус 5х уз помоћ Тапатока
 
Hahahha a reci stvarno to urade.. Mada kakvi su bolesnici ne bi me cudilo. Znam samo da ne bih uzeo pixel posle 5x jer su ispali smradovi, tako sto su nas osakatili za brdo update opcija..
Elem neko je pitao, sta uzeti posle 5x uz doplatu od recimo 100e ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Ja ili bih uzeo 6p ili ga ne bih ni menjao.

Sent from my Nexus 5X
 
Pa vidis da je isti slucaj i sa 6p kao i sa 5x xD

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Tek sam uzeo telefon,tako da ga ne bih menjo,dok(ako) on sam ne odluci tako :) .Jednostavno je prebz,nemam problema cak ni na romu 7.1.1.koji je beta i gde bih ih trebao imati.A i stvarno nemam pojma sta bih( sta zasluzuje) uzeo posle nexusa,ako to vec nije nexus. Samsung ni pod razno,mozda opet neki LG ili HTC .
 
Znači rutovane 16ce manje šansi da se desi **** :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ajde sada svi otključavanje bootloader-a ko nije do sada...
 
Dvoumio sam se izmedju 5x i P9 lite i zadnjih 5-6 stranica su me bas odvratile od 5x.
 
Vrh Dno