Šta je novo?

Lumia 950 , 950 XL

Nemam te nove 950 lumije, samo se raspitujem, posto ih smekam :D Da, da, bas sam pročitao nesto o tome.
 
Poslednja izmena:
Imam FM radio na 950 xl dual .Na zvanicnom win10 ,da ali nisam ga imao kada sam bio na fast insideru,verovatno ce ga izbaciti.
 
Aha, tnx. Verovatno da hoće. A kad si se vec javio Enemoon, možeš li mi reci koliko ti se greje telefon? Znam da si pisao već nesto o tome, ali eto da ponovo pitam :) I možeš li dan da izguraš s baterijom?
 
Greje se kad je na punjacu ,ovako nisam primetio.Baterija traje od 8 ujutro do 00,tad je na 20% u proseku.Nekad manje nekad vise.
 
Ok, hvala ti.
 
Bio bih zahvalan za preporuku za stereo slusalice sa komandama koje rade za L950.
Hvala unapred.
 
Sony mdr-ex100 rade odlično(ako si mislio na javljanje na poziv).
 
Sony mdr-ex100 rade odlično(ako si mislio na javljanje na poziv).

Mislio sam na sve komande, i pojacavanje/smanjivanje nivoa zvuka, prebacivanje na sl. pesmu, javljanje, neka proverena varijanta.
 
Bre ja kupio Lumiu 950xl...
Wish me luck! :d
 
Good luck xD Odmah apdejt firmvera i windowsa na poslednje verzije pa iznesi utiske i naravno okaci nekoliko fotografija, red je :D
 
Честитам Miskonius, нека ти одлично служи
 
355 evra na KP. Javljam utiske za nekoliko dana pošto smo juče imali rocky start. Za sad je manje-više OK.
 
Aj da te lepo sluzi! ☺
Jel si novu uzeo? Oglas "stara jedan dan", jer sam takvih bas dosta video..

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
To bi trebalo da je cena za novu,obicne xl su jeftinije nego xl dual sim.
 
Aj da te lepo sluzi! ☺
Jel si novu uzeo? Oglas "stara jedan dan", jer sam takvih bas dosta video..

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

Hvala! :)
Stara mesec dana, gotovo nekoriscena, kupljena u Telenoru, jos 23 meseca garancije
 
Poslednja izmena:
@Miskonius Preduhitrio si me :). Snifovao sam je jedno dve nedelje i taman se nakanio da pozovem coveka :). Odlicna je ponuda i prenesi malo utisaka da vidimo kako radi zverka ;).
 
I ja gledam te stare do dva meseca sa garancijom operatera. Svidja mi se sa belim ledjima pa tu i ganjam :) Vrlo verovatno da cu pazariti pocetkom avgusta kad dobijem malo vise informacija o tome kako se pokaze zvanicni redstone. Za tih 340-350e tesko da se moze uzeti ista bolje, pa cak i za vise novca.
 
Zavisi kako gledas. Imas odllicne aparate do 350 evra.
 
Koleza @Miskonius jel si ti to vratio telefon nazad prodavcu posto vidim da je juce obnovljen oglas za isti?
 
Nope, ne vrćam ga. :)
I nije isti prodavac koliko ja vidim.
 
Poslednja izmena:
Možda je čovek imao 2 ista, jer su oba bila sa Telenora sa 23 meseca garancije :).
 
Nije isti prodavac. :)
 
Je l' uzimao neko 950 od ovih iz Subotice? Interesuje me da li se dobija ikakva garancija jer danas su se pojavili oglasi od 340e za nove XL. Svrbi me dzep :D
 
Extra cena

Sent from ass
 
Nazad
Vrh Dno