Šta je novo?

Windows 10 (FAQ u drugom postu)

fast ring ... realtime:

10158.png
 
Prvi utisak je da su veci problem starijih bildova ispeglani (nema greske pri restart, radi two way autentifikacija ako je aktivna na Microsoft nalogu, itd) jedino sto winows update za ATI GPU jos ima stari driver koji brlja start... pa je potrebno skinut beta driver
 
Код мене са 130, крш лаптоп споро апдејтује па сам сад дошао да пустим и главни комп да одради посао. Графичке драјвере нисам ниједном проверио од прве пробе са 10 јер имам обичне графичке.
 
Microsoft lupio samar kineskim leakovima sa buildom 10158 https://thepiratebay.la/torrent/120...der_Preview_Build_10158_En-us_X64_By_WhiteDea

Instalacioni kljucevi

Windows 10 Core: KTNPV-KTRK4-3RRR8-39X6W-W44T3
Windows 10 Pro: 8N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M—TXYCV
Windows 10 Enterprise: CKFK9-QNGF2-D34FM-99QX2-8XC4K
Windows 10 Core Single Language: JPYNJ-XTFCR-372YJ-YJJ3Q-G83YB
Windows 10 Core Chinese Language Edition: R3BYW-CBNWT-F3JTP-FM942-BTDXY
 
Poslednja izmena:
Ako vam se desi da vam iznenada ne radi zvuk na Realtek zvucnoj na Windows 10 build 10158 odradite ovo:

4jeUcqr.png

Zatim restartujte racunar!
 
ej ljudi, ovaj zadnji build 10158 šljaka odlično... jel ima office 2016 da se koristi kao insider, da ne razmišljam o licenci? :p
 
Shta je bre ovo, skinuo sam 15.6 amd drajvere (r9 290) i izbacuje mi ovo
drajveri.jpg
10158 win 10
 
Koji je html5 score? I dali je tu IE prisutan i dalje :) Java skripta cini cuda u Edge-u :)
 
Poslednja izmena:
Pa sta vredi,opet ce mu windows sam instalirati njegove.Osim ako to nisu sredili u ovom build-u.
 
Pitanje za ove koji su vec odradili update na 10158 jel WU jos uvek onako agresivan pa pretaba 15.6 beta drajvere ili sada mogu da se koriste normalno beta drajveri. Pitam jer ja tek sada skidam update preko WU pa da znam ako ih gazi da se ni ne trudim da stavljam beta drajvere.
 
Jel postoji sansa da se u ovom "edge"-u,nameste bukmarksi u "bukmarks bar" kako ja hocu,ili mora kako on hoce???Jel ako je kako on hoce-nece da moze!!!:d

Krenem da rasporedjujem,i samo odjednom on sam vrati kako je bilo!
 
Josh 1 ogroman bag, na uni asus drajveri kad ocu da promenim 24bit 48 000 hz moram uninstall pa sve ispocetka da reinstaliram drajvere...jednostavno samo radi na 16bit 44100 hz i to je to.
 
Jel postoji sansa da se u ovom "edge"-u,nameste bukmarksi u "bukmarks bar" kako ja hocu,ili mora kako on hoce???Jel ako je kako on hoce-nece da moze!!!:d

Krenem da rasporedjujem,i samo odjednom on sam vrati kako je bilo!

Ja sam mu doskocio tako sto sam u favorites bar isao po sistemu numeracije, primer 01. Youtube, 02. Facebook itd itd a isto tako mozes i u favorites da ih poredjas po istom sistemu. Nemoj da te cudi na pocetku sto ne prikazuje redosled koji si namestio ali kada izadjes i ponovo udjes ce bude redosled koji si ti zadao.
 
A sta ce ti bolje od 16bit/44khz? Eventualno 48khz? :)
 
Ja sam mu doskocio tako sto sam u favorites bar isao po sistemu numeracije, primer 01. Youtube, 02. Facebook itd itd a isto tako mozes i u favorites da ih poredjas po istom sistemu. Nemoj da te cudi na pocetku sto ne prikazuje redosled koji si namestio ali kada izadjes i ponovo udjes ce bude redosled koji si ti zadao.

Ma ne vredi,jedva namestim nekako,ugasim-upalim,kad ono razbucano opet!Ma nije ni bitno,uostalom,zasto bih pored chroma,prelazio na nesto jos ne dovrseno!
 
Nazad
Vrh Dno