Šta je novo?

Samsung Galaxy S3 Neo

Mozda si zumirao pa je slika uvecana. Kada kupis tel, rezolucija slika je postavljena na 3mp ako se ne varam. Podesavanja kamere pa stavi 5,6 ili 8 mp.
Mozda si iskljucio auto focus, ne bi trebalo sa su mutne.
 
Stavio na 8 mp.
Uključen auto fokus.
Evo par slika, umanjio sam ih da ne budu veliki fajlovi.
 

Prilozi

  • 20150208_103510.jpg
    20150208_103510.jpg
    141.2 KB · Pregleda: 238
  • 20150208_102914.jpg
    20150208_102914.jpg
    158.3 KB · Pregleda: 229
  • 20150208_085711.jpg
    20150208_085711.jpg
    182.7 KB · Pregleda: 222
  • 20150208_102816.jpg
    20150208_102816.jpg
    245.1 KB · Pregleda: 225
Meni u svim slucajevima izgleda kao da ima previse svetla?

Koji telefon imaju tvoje cerke, obican S3 ili isto S3 Neo? Ako i one imaju S3 Neo, isprobaj identicna podesavanja kao na njihovom, pa ako su isto losije ovako, reklamiraj, to vec ima razloga.
 
Od novembra u S3 Neo i9301 ugrađuje se drugi modul kamere. Moguće je da je razlika u kvalitetu očigledna.
 
Ako nemaju bolji modem, nesto me ne zanima da se igram uopste sa ROMovima - toliko sam zadovoljan kako radi inace ;)
 
Baš nas krenulo u jednom danu tri nova ROM-a,sad ima za svakog šta ko voli neka flešuje [emoji2] [emoji12]

fd364c7232871f263419158f43434663.jpg
 
Ako nemaju bolji modem, nesto me ne zanima da se igram uopste sa ROMovima - toliko sam zadovoljan kako radi inace ;)
Neverujem da ima bolji modem,baziran je na stocku.
Rom za I9300I ima izgled i opcije S5 i Note4 [emoji6]
 
Poslednja izmena:
pozz ljudi, jel ovi tel. iz zelenora su 9301 ili 9300, i jel oba imaju problem sa kamerom ili samo jedan od ova dva i koji model, i dal je moguce da samsung moze da zezne stvar sa kamerom malo mi neverovatno
 
U Telenoru kao i kod svih operatera je I9301I single sim model,I9300I je dual sim model.
U principu je kamera je odlična(ja imam I9300I model).Ljudi na I9301I se žale da im kamera blokira,pa mora restart da se radi.Kažu i da je to zbog Vibera i Skypa,ja nemam takvih problema pa nemogu ti tu mnogo pomoći.
 
Jel poredio neko ovaj model u duzem radu sa lumia 730 ili 630/830?
Kakvi su ekran, zvuk i kamera u poredjenju?
 
Od lumie 630 je bolji u svakom pogledu, ali to se dalo i ocekivati posto je 100 evra skuplji.
730 vs Neo - stvar preferencije, da li volis vise Android ili Win.
Po specifikacijama su slicni, i neces nista epohalno da pogresis ako uzmes jedan umesto drugog.
 
Hteo bih iz iskustva da neko kaze ako je oba duze koristio.
Po specifikacijama nije poredivo, nisu isti OS. A spec.nista nikad ne kazu za kvalitet ekrana, kamere i zvuka.
 
Teško ćeš prijatelju naći nekog ko koristi WP,pa još dual sim.Od svih mojih poznanika,kolega,prijatelja(a to nije mali broj)samo jedan koristi lumiu 925.
 
Ma ima ih u temi o Lumii 730 i ostalima ali ..
Isto samo po specifikacijama porede:)
 
720p display na Neu je perfektan. Uglovi vidljivosti nestvarni. Zvuk neću da komentarišem jer ne postoji telefon/laptop koji će dati bolji zvuk od recimo nekih zvucnika sa buvljaka za 1000dinara.
To je tako,fizika je neumoljiva,ti malecni zvucnici u telefonima su ****** kako god da posmatras. Možemo da diskutujemo koje sra** je manje, mada i to nema smisla.
Ne znam ko još sluša muziku/gleda film preko telefona i očekuje odličnu reprodukciju.
Što se tiče zvuka u slusalci, zadovoljavajuci. Mislim da čak ima i filtriranje pozadinskih šumova, makar takav utisak sticem.
Za ostalo imaš puno testova pa uporedi. Uzmi test 730 i vidi kakve slike pravi pa uporedi sa slikama koje je napravio Neo.
Prosto.
 
Ja imam utisak da ti ne znas da ja imam S3 Duos vec nekoliko meseci :D
Ali L730 sam video bukvalno u prolazu samo, mogao bih samo da procenim ekran kakav je. L630 sam koristio neko kratko vreme, i iskreno ekran mi je strava. Jedva primetim da nije 720p (a iskreno ja primetim odlicno koliko je 720p na S3 slabiji od 1080p na S4, sto, imajuci u obzir da sam ja legalno slepa osoba, znaci MNOGO).

Ukratko, L630 mi je extra OK telefon, ali ne bih menjao S3 Duos za njega :( Premali mi je ekran. L730 (DS sve naravno) bi vec mogao da zameni S3 Duos, ali posto ne znam nikoga sa tim fonom, ne mogu da se poigram malo duze da vidim kakav je zvuk, kamera, ekran... zato bih molio nekoga da IZ ISKUSTVA sa duzim koriscenjem oba telefona da procenu da li su po kvalitetu tri pomenute stvari slicni, tj. da li L730 nije gora od S3.
 
Zamenio sam danas S3 Neo za S3 Neo Duos.
Vidim da mu je android 4.3
Sad imam pitanje, čitao sam da su neki imali problema kad su apdejtovali na 4.4.4, da li uopšte apdejtovati ili ne?
Ako pravi probleme, što da ga diram, ovako radi super.
Ako kažete da je OK, onda pitanje, gledao sam na SamMobile apdejte, za koju zemlju treba skinuti apdejt, ako može pomoć (link)?



P.S.
I da podelim sa vama, dobio sam danas u radnji informaciju da kad je bela maska (silikon) na telefonu ume da pravi probleme i da se muti slika. To nisam znao, a koristio sam beli silikon!
 
Poslednja izmena:
a sto si menjao tj. jel bilo nekih problema sa s3 neo ili onako, i kako si bio zaodvoljan sa s3 neo
 
Radio je ok, ali su mu slike bile mutne.
Menjao sam ponovo za s3 neo ali sa 2 kartice da ne nosim više 2 telefona.

Ali ponovo da pitam za 4.4.4, vredi li preći (pravi li probleme) i mogu li bilo koji firmware da stavim od onih na sajtu?
 
Pa naravno da vredi preći,nepravi nikakav problem.Vidi koji je tvoj firmware pa taj skini na Sammobilu.
 
Upravo, 4.4.2 - 4.4.4 nijeneka razlika, jedino sto imas na 4.4.4 a nemamo mi su head's up notifikacije, i to je to.
Ako dobijemo L na i9301 to je vec druga prica. Ostaje jedino da se nadamo...
 
Ali ponovo da pitam za 4.4.4, vredi li preći (pravi li probleme) i mogu li bilo koji firmware da stavim od onih na sajtu?
Pravi, ukljucuje onaj glupi "power save" automatski sta god mu podesio (kada on "detektuje" da se pregreva, onda smanjuje screen brightness).

Mozda drugima ne smeta, mene ubija u pojam ovaj *****izam :(
 
Ja ima S3 Neo duos 9300I, kod mene je 4.3 i pitam za 4.4.4 da li vredi preći?
Što se tiče firmaware, moj je I9300IXXUANEA6, koji onda mogu da skinem i instaliram preko Odina?
Mogu li da flešujem rusko-srpski firmware I9300IXWUBNL1?
 
Poslednja izmena:
Nikakvo bitno poboljsanje a imaju problem koji sam pomenuo.
Ja sam stavio Kazakstan a moj je iz sasvim druge regije pa znaci moze.
 
Imam problem sa wallpaperom, nece da skrola !
:-(
Sve je radilo super do factory reseta, i sada nece da skrola... Znam da je radilo i sada me nervira... 1440x1280 i skrola wallpaper, sada nece... Da li jos neko ima slica problem ?
 
Na tapatalku nema edit post, omg.
http://i59.tinypic.com/300sgsp.png
Ovo je verzija launchera, ako mozete da potvrdite verziju, da odbacim touchwiz kao razlog.
Znam samo da se samsung aps updateovao sinoc, ali to je bilo nakon factory reseta tako da ne mislim da je to...
 
Nazad
Vrh Dno