Šta je novo?

Aplikacije za Windows Phone 8.0/8.1 , must have aplikacije ,diskusija

e712289442ae0a07e0c92573bc3c6424.png
Pocket File Manager ima odlican FTP plugin
 
Kako prebacujes sa comp-a na tel?

Prvo dodaš folder na +, onda u file exploreru na comp-u ukucaš ftp adresu koja ti stoji u programu, nakon toga će ti se prikazati folder koji si prethodno označio i možeš da prebacuješ šta želiš...
 
Prvo dodaš folder na +, onda u file exploreru na comp-u ukucaš ftp adresu koja ti stoji u programu, nakon toga će ti se prikazati folder koji si prethodno označio i možeš da prebacuješ šta želiš...

Tako sam i uradio i kad prevucem da prebacim on fajl otvori u onekom plejeru.:trust:
 
Probaj copy/paste, je ne pokušavam ništa dok vi ne istestirate :D
 
Sta mislite o povlacenju aplikacija opera mini i teamviewer,naime one vise ne mogu da se instaliraju(doduse teamviewer trenutno samo)?Ja nisam pesimista, ali ovo ne sluti na dobro...
 
Pa i opera je trenutno ,kao rade na poboljsanju aplikacije.
 
Je l' postoji neka aplikacija koja bi mi na lock screen-u ispisivala od koga su mi stigle poruke, i da ih vrti onako kao u kajronu? Isto i za propuštene pozive
 
Hvala na savetu. Da preporučim i Mehdo Plus za twitter, dobra aplikacija i besplatna
 
Sad po drugima glupo pitanje... Čemu?
To ni na nexusu ne koristim..., kamoli na L1020...
 
Te kes cleanere ne koristim uopste, jer nicemu ne sluzi.Cak ni na pc-ju...
 
Ti programi za održavanje bilo kog sistema čistim su najveća zabluda.
 
Ima li neko Gestures Beta na 1520 Denim+PFD? Neće pa neće, žale se mnogi, ne znam da li je do Denima ili PFD...a šteta, super je.
 
Ja sam denim instalirao preko pc-a na l820 danska verzija u pitanju.
 
Koji je najbolji Remote Client? Kazu da su vratili TeamViewer u Store?
 
A koji je razlog Opere i TV. da to urade? Pokusaj da ucenjuju MS??? Hoce pare :D samo na pare misle.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno