Šta je novo?

Meizu MX4

Google keyboard ftw.

Swift baguje vec neko vreme, u viberu ne izbacuje sve smajlije, nesto mrse oni.

Ja sam podesio sve na swipe, koristim samo home button, Nova i gestures dovoljno.

Najvece zamerka ide na podesavanja iz padajuceg notification bar-a, na dugi klik mozes samo premestiti ikonicu, bez ulazenja u meni. Pomalo bezveze, navikao sam nanovo godinama unazad.
 
Ja mislim da ste se vi svi previse razmazili :)
U poredjenju sa xiaomi mi2 ovaj izgleda mnogo bolje, od izrade, do hardvera, sto je i normalno, ali miui je bolji kao ajd da kazem launcer.
Sta reci, mene nerviraju ti android ( cyaonogen, aokp, paranoidandroid ) izgledi, sve je to isto. Ovde bar ima nesto drugacije.
 
Koji je bolji,kvalitetniji? Meizy MX4 ili Xiaomi MI4
Sve ukupno:baterija,ekran,kamera,jacina zvuka u slusalicama i bez.
 
Tu su negde. Oba su kvalitetna, ja bih odabrao xiaomi mi4 jedino zbog miui
uzeo sam meizu jer sam vec imao xiaomi, pa ajd da imam i meizu.
 
Koji je bolji,kvalitetniji? Meizy MX4 ili Xiaomi MI4
Sve ukupno:baterija,ekran,kamera,jacina zvuka u slusalicama i bez.
Zvuk je miljama bolji na mx4. Mislim da im je kamera tu negde,za nijansu bolji mx4. Dok je baterija osetno bolja na mi4.
Ekrani bi trebalo da su slicni.
 
И мене је то занимало, зато сам и питао да ли је неко случајно имао прилике да користи ова два модела, па чак и ОПО јер би поређење било јако занимљиво, сви су ту негде. :)
 
Ja ću u petak imati OPO, pa mogu uporediti. :D
 
Gsmarena ima cudne testove baterija. Evo ti test na istoj jacini osvetljenja.

Ova dole merenja su za brzinu punjenja baterija od 0% do 100%

uploadfromtaptalk1424120205364.png
 
Poslednja izmena:
nema čudne nego *****ske, mere sve na 50% a to koliko je to efektivno svetla ih ne zanima
 
Ma i da je 50% osvetljenja, 90 posto rezultata je nemoguće, kao da lupetaju vrednosti jer je cifra uvek drastično veća nego realna autonomija koja se očekuje.

Web Browsing 14:06h , mislim WTF, to u ludilu ne možeš da izvučeš ni sa 0% osvetljenja, nebulozno...
 
To mere neke skripte, nisu bitne apsolutne brojke nego relativni odnosi, ali preduslov je da svi parametri budu isti za sve telefone a na 50% to nije slučaj.
 
Imao sam L1520 dva puta i realno drzala je brutalno mnogo,a po njima je nedge preko 100h tako da je otprilike to
 
Procitao sam na jednom sajtu da je imao lose performanse na igrama (gta SA). Da li je neko probavao igrice, mislim na ove zahtevnije, i kako se drzi telefon? Unapred hvala
 
Poslednja izmena:
vrlo interesantno izgleda Ubuntu, za moje potrebe malo previse stvari na tih par ekrana posto ja nisam power user ali posto je customizable moze sigurno lepo da se uredi. Mozda i isprobam jednom, ovo je skroz nesto novo.
 
Nevera, MX4 pro na Oppomartu snižen na 380$. Da nisam uzeo Oneplus pre par nedelja, bez razmišljanja bih sad uzeo MX4 pro.
 
Uzimao neko do sada preko njih? Steta sto ne salju iz evropskog skladista.
 
Meizu MX4 Recenzija:

[YOUTUBE]JbiEMeCzGmg[/YOUTUBE]

Komsije.
 
Poslednja izmena:
Lep opis. Šteta što nije i tastaturu prokomentarisao.
 
Који је овлашћени сервис за меизу преко Теленора?
 
Napokon.. Da li je neko probao 4.2.2.2I verziju? https://www.meizumobiles.fr/mises-a-jour/ ima da se ovde skine...od verovatno juce posto pre neki dan nije bilo linka.
Na drugom forumu sam procitao da je neko pitao francuze i da su mu odgovorili kako je to poslednja zvanicna Meizu verzija za EU.
 
Ne verujem da ima nekih velikih razlika, iskreno čekam utorak i najnoviju test A verziju. Ko zna možda nas iznenade sa Ubuntuom ili Lolipopom :D
Inače nešto ne verujem da je to oficijalna verzija softvera, poslednja je 4.2.2.1I
 
Da odgovorim sebi, BG elektronik je ovlasceni servis, sto je dobra stvar jer su skroz korektni.
 
To je odlično!
 
Da li se isplati prodati MX4 i kupiti asus zenfone 2 od 4GB ram memorije?
 
Nazad
Vrh Dno