Šta je novo?

Satelitska TV, Risiveri, DVB-S2...

Jeste 2.1 je poslednji, a to sto ti trazis jedino da skines neciji backup ako uopste postoji, mada nije ti problem ni cist da instaliras pa posle install svega pa i cam-ova.
 
Da li postoji neki softver koji može da čita/piše po smart kartici conax modula?
 
Jel može Kodi na Enigmu i kako :shock:
 
Poslednja izmena:
Pravi KODI,ide na WetekPlay i na neke modele VU+(nisam siguran koje)...a ima neki plugin za Enigmu,ali nema to pojma ,kao pravi KODI
 
Imam neki stariji Cloud ibox1, kazem stariji zato sto vidim da je sad aktuelna četvorka ili koj vec...na njemu je Enigma2, open plii...moze neka preporuka kako da gledam HD filmove preko neta ili neki link gde mogu da procitam neko uputstvo for dumys kako da podesim sve to...ranije sam gledao preko TS media, ali vidim da ti linkovi vise ne rade
 
Poslednja izmena:
Mozes da ubacis Ceif-ovu listu tu ima dosta filmova u samoj listi, ili da probas neki plugin tipa IPTV Player, Kodi Direct da se ogradim da ih ne koristim, mnogo mi to sve nabacano raznih linkova itd ...
 
Jel može Kodi na Enigmu i kako :shock:


Moze na Wetek gde je sve kako treba, na Mut@ntu valjda sve isto kako treba i na Vu za modele Duo, SoloSE, Solo2 ... za druge boxove ne znam mislim da ide i na GigaBlue aliiii, nije to to.

Poenta je da nije integrisan u Kodi tacnije za Vu modele jos uvek XBMC interni Kodijev player nego sve radi preko externog plugina MediaPlayer ili jos bolje MediaPlayer2.
 
Poslednja izmena:
Ima li neka dobra dusa da mi namjesti oscam? (Ne meni vec drugu) nikako da naucimo. Risiver je gigablue 800...
 
predpostavljam da imate CCcam.cfg,gde su vam Linije...
skinite ovaj mali program,i pretvorite 'CCcam.cfg' u 'oscam.server'..ne moze lakse....posle taj oscam.server...preko Ftp-a prekopirajte u Box u /etc/tuxbox/config/oscam....tako je bar kod mene...i naravno pre svega ovoga,morate da instalirate oscam u box,pa restart,pa onda kopiranje,i aktiviranje oscam-a...
https://mega.nz/#!jA0U2LBb!N_xA2n7wpL722AO3KIgT8ygqmYUYGR1Eg0Uword7eOk
 
Mgcamd mu ne otvara polaris iako mgcamd sigurno radi jer otvara neke druge kanale. Radi li ovo i za mgcamd?
 
oscam otvara Polaris.....ovaj program je samo za oscam
meni je na Azbox-u i mgcamd otvarao Polaris..na Weteku koristim Osacam
 
Poslednja izmena:
Sa Oscam-om radi sve, nema potrebe za drugim cam-om!
 
Imam Dreambox 800HD (300Mhz verzija) sa Ferrari SIM-om koji mi stoji u fijoci vec par godina. Da li ga ikako mogu iskoristiti za gledanje MKV-a (cisto sumnjam da je hardverski dovoljno jak) tako sto bih strimovao filmove sa NAS-a? Imam veliku bazu filmova sa BR ripovima od 10+ GB. Drugo pitanje bi bilo, ima li sta od filmskih kanala na Asti i HB (u ono zlatno vreme CS-a sam gledao Sky Italia, Taquilla-u i Primafilu koliko se secam :))?
 
Ja sad ne mogu da setim (davno sa imao taj box) ali mislim da mkv radi kao i mp4, jedino sto nije radilo je avi.
Dali ce da ti rade ti ripovi od 10 giga moraces sam da probas. Oni mali od 1.5 giga napr su koliko se secam radili.

Ne moras da strimujes (vlc ili nesto), napravis mount point nas-a i gledas ga kao mrezni disk.

Astra je ok ima dosta Sky Ger, Moviestar (bivsi Digital +, Taquilla kod mene crno, ne znam kod drugih) itd ... na Hotu samo Poljaci, Sky Ita nista.
 
ima dosta toga i HD..skoro sam skenirao neku novu,mozda staru:) freq...ima par Spanskih HD kanala,serije,filmovi..a moze i da se odabere da ide Engleski jezik...
Astra 19.2E
11126V SR: 22000 FEC: 2/3 DVB-S2 8PSK MPEG 4 1440x1080
 
Covek verovatno trazi PPV kanale, slabo toga ima vise a da radi!
 
Potrebna "hitna" pomoc. Sve je odlicno radilo dok nisam ugradio prolaznu i zavrsnu uticnicu za Sat + Tv + radio. Zemaljska Tv i radi nekako dok na Sat izbaci poruku "LNB overload". Zna li neko sta moze biti. Dve prostorije, dva Tv_a. Na prvom zemaljska i satelitska dok na drugom samo zemaljska. Da ne bih vukao dva kabla kroz stan ovo gore sam postavio, naravno na pocetku je stavljen kombajner-udruzivac. Kabl nov, kvalitetan, utikaci i uticnice "falkon". Ima li resenja ili da se vratim za svaki tv posebno kao pre.
 
Koja je aktuelna verzija oscam? Nisam ga odavno koristio pa bih hteo da ga probam. Zatreba mi nekad polaris, a ne gledam ga samo zato što sa cccam ne radi. Da li je oscam uopšte imao update u zadnje vreme? Cccam nema već godinama.
 
Oficijelna ne postoji vec dosta dugo ali ima raznih modova, za polaris ce ti raditi koja god, a ove novije modovane mogu da rade kao emu itd...
 
imam tv LG koji ima ugradjem DVB S2 tunre i prikljucak za satelitsku antenu i prikacio sam na tanjir,uradio podesavanja,al nemam nikako signala,iako kad stavim na moj risiver koji nema S2,ima signala i imam nekoliko kanala,pa sta moze biti,neverujem da se mora i risiver sa S2 prikaciti na tv,pa da onda ima signala
 
Ako ima S2 tuner ne treba ti nikakav risiver, samo prikljucis kabl, predpostavljam da ti je do podesavanja anteskog sistema u samom tv-u.

A i neces se nagledati mnogo sa TV-om samo FTA ili da krenes u gimnastiku.
 
Ako ima S2 tuner ne treba ti nikakav risiver, samo prikljucis kabl, predpostavljam da ti je do podesavanja anteskog sistema u samom tv-u.

A i neces se nagledati mnogo sa TV-om samo FTA ili da krenes u gimnastiku.

ma sve sam podesio kako treba,al uopste nema signala,to mi cudno bas,posle stavio na risiver,ima signala,al na tv nikako,al ja kupujem neki risiver sa S2
 
Nema tu mnogo filozofije ili ti tuner u autu ili nije dobro podeseno, lnb ne dobija struju i nema signala.
 
ma sigurno da nesto nije namesteno kako treba, sad cu jedan dan ponovo da podesavam,pa da vidim kakvi ce biti rezultati
ma dosta nekih opcija
 
el imas jedan LNB,ili vise,motor..???
ajd slikaj podesavanja na TV-u
 
Sa Oscam-om radi sve, nema potrebe za drugim cam-om!

Covek verovatno trazi PPV kanale, slabo toga ima vise a da radi!

Mgcamd mu ne otvara polaris iako mgcamd sigurno radi jer otvara neke druge kanale. Radi li ovo i za mgcamd?

ima dosta toga i HD..skoro sam skenirao neku novu,mozda staru:) freq...ima par Spanskih HD kanala,serije,filmovi..a moze i da se odabere da ide Engleski jezik...
Astra 19.2E
11126V SR: 22000 FEC: 2/3 DVB-S2 8PSK MPEG 4 1440x1080

Od PPV ima samo Cyfra na 13e VOD programi..ali su svi sinhronizovani na poljskom. Ostali Taquile i Sky select na astri zavisi od servera koji vam daje.. Uglavnom jedan kanal i jedan film denvno se pusta ( kod mene )

Oscam radi jako lose sa novim Csat FRance karticama. Poslednji update OSCAma je za PowerVU kodirane kanale .CCCam 2.2.1 e i dalje najbolja verzija. Inace CSAT i BEin sport emituju takodje na astri u HD rezoluciji. Canal+ filmski i Cine + filmski imaju org ton i jos dosta takodje filmskih kanala.

Od skoro Je startovao i BEin sport Spanija..3 kanala u HD ostali u SD rezoluciji..dostupni na svim emulatorima..

Mgcamd je za polaris br 1. Patchovan verzija 1.35a i dalje radi odlicno a mozda i bolje nego mgcamd1.38

Pricam ovo sve za one koji zele da im SKy UK 28e, CAnal Digital NL i SKy link M7 goroup 23e, Sky DE Muvistar Canal+ fr 19e, Cyfra 13e, Max tv 16e, Digitv 1w, Skanndinavci 1w, MEO portugalski 30w..radi perfektno.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno