Šta je novo?

FIFA 15 PC IGNITE

Nije za ps4, stigao mi za PC.
Ovo sam našao, kao šta donosi patch.
 
ovo vec zvuci bar u teoriji zanimljivo.
 
Pa manji su problem bili golmani od odbranbenih igrača koje kontroliše računar, a da igraju u tvom timu, jer bukvalno ne prate svoje igrače.
 
Ne verujem da ******i umeju da naprave dobar balans, uvek im se provuce neki zesci exploit a FUT igraci su kao bubasvabe, uvek ce da pronadju rupe u gameplay-u.
 
Da se ne lazemo tako je u vecini igara, cim se nadje exploit udri po njemu dok ne nadju resenje za fix, ja sam i dalje veoma zadovoljan celokupnom igrom, ali slazem se da AI odbrana moze da bude malo "pametnija"
No, nesto ste zatajili sa objavljivanjem vasih fut timova...
 
Da se ne lazemo tako je u vecini igara, cim se nadje exploit udri po njemu dok ne nadju resenje za fix, ja sam i dalje veoma zadovoljan celokupnom igrom, ali slazem se da AI odbrana moze da bude malo "pametnija"
No, nesto ste zatajili sa objavljivanjem vasih fut timova...
Sto se tice timova nista specijalno jos uvek imam 2 pravim treci non-rare bpl... Sad sam trenutno u 3 diviziji online.
1. BBVA
1.jpg
2. League 1
2.jpg
3. BPL Non-rare (U izdradi :D)
3.jpg
 
Od ovog patcha ko neka kletva da je pala na mene, na sve sto su se neki zalili u prethodnim postovima je pocelo da se desava i meni, ko da me neko namerno zajebava, al dobro postalo je smesno koliko jr zalosno, tako da se ne potresam mnogo
 
To je i poenta FUTa... malo skripta malo bag...seasons vec lici na nesto normalnije.
 
Od ovog patcha ko neka kletva da je pala na mene, na sve sto su se neki zalili u prethodnim postovima je pocelo da se desava i meni, ko da me neko namerno zajebava, al dobro postalo je smesno koliko jr zalosno, tako da se ne potresam mnogo
Cuti ja sam u prethodnoj tekmi pogodio okvir gola (stativa i precka) 12 puta da 12 puta, izgubio sam 4-3 protivnik dao 2 gola od 89' tako mi se srce ustreslo da sam bio u predinfraktnom stanju :D
 
Slicne stvari takodje, 3 penala u tri utakmice u 90-om golman poludeo pokosio i moje i njegove igrace, ne znam sta se desava, igracu neko vreme single player season :D a i dobra je kinta tu.
A i kapiram da cu se bolje provesti sa AI-om nego pravim likovima koji samo spamuju pace i L1 trougao
 
Juce mi se desilo nesto cudno. Igram seasons 1. diviziju i protivnik rage quit-uje. Pojavljuje mi se stanje u diviziji, uredno pise 5-2-1 ali 0 games remaining i kad sam se vratio u seasons meni pocinje nova sezona?! Skor 0-0-0, 10 games remaining :mad:
Treba 23 boda za osvajanje?!
 
Desilo se i meni u futu. Desavalo se i na 14. Mozes da kontaktiras EA support mozda ti daju gold pack.
 
Ma ne treba mi Gold pack, slabo igram FUT. Ove godine mi vise odgovara online seasons
 
Kakav crni gold pack.

To se desava u 8 od 10 slucajeva...
 
Par dana sam kuvao oflajn karijeru i nauživao sam se koliko je ovo dobra igra, odbrana poslušna, kompjuter bistar protivnik, ponaša se u skladu sa vremenom i rezultatom. Nema glupih grešaka golmana i slično. Glavno što mi je zapadalo za oči da kada igram karijeru sa brzinom na normal, i kada uđem na FUT razlika je nenormalna, koliko je FUT *****ski brz, koliko je odbrana glupa i koliko je igra arkadna.

Zaključak FIFA je odlična ako se izuzme FUT koji me što je najžalosnije najviše interesuje. Mada kako stvari stoje i dalje ću igrati karijeru sa svojim igračem i igrati tako što kontrolišem tim jer je to potpuno druga jedna puno bolja igra od one koja se servira za onlajn da bi se dečica zabavljala.
 
Za Fifu 16 najavili su mogucnost "Finish him...Fatality" ukoliko vodis sa 3-0 u prvom poluvremenu. Jedva cekam.
 
Par dana sam kuvao oflajn karijeru i nauživao sam se koliko je ovo dobra igra, odbrana poslušna, kompjuter bistar protivnik, ponaša se u skladu sa vremenom i rezultatom. Nema glupih grešaka golmana i slično. Glavno što mi je zapadalo za oči da kada igram karijeru sa brzinom na normal, i kada uđem na FUT razlika je nenormalna, koliko je FUT *****ski brz, koliko je odbrana glupa i koliko je igra arkadna.

Zaključak FIFA je odlična ako se izuzme FUT koji me što je najžalosnije najviše interesuje. Mada kako stvari stoje i dalje ću igrati karijeru sa svojim igračem i igrati tako što kontrolišem tim jer je to potpuno druga jedna puno bolja igra od one koja se servira za onlajn da bi se dečica zabavljala.

Upravo FUT je bar duplo brzi od karijere bas ide na zivce trci na jednu trci na drugu stranu pace i dribling igra se na refleks, ne na znanje.
 

Kakav fejk :) Coek kad se iznervira valjda zafrljaci nesto iz sve snage a ne dosao je do prozora i lagano ispustio sony samo (na terasu nekome u ruke vjerovatno) a onda je kutiju kao zafrljacio malo jace. Sto se djeca danas nece napravit kako bi prikupili lajkove i preglede na yt.
 
Kad li ce lek iz narodne kuhinje za ovo?
 
Za mjesec-dva.
 
Da mi je znati koliko Skidronj dobija love za ovo sto ne izbaci lekić odmah
 
I ja provjeravam svaki dan ali kruze komentari da nece biti dostupna jos za najmanje mjesec dana. Ista je situacija bila i sa 14 ako se ne varam.
 
nemogu da docekam, a tako mi se igra, igrao na ps4, odlican fudbal...
 
nemogu da docekam, a tako mi se igra, igrao na ps4, odlican fudbal...
Moj savet ti je da kupiš igru, jer mozda ti se čini da je skupo, ali veruj da se vrati višestruko, a evo i zašto. Dok izađe krek trebaće sto godina, a taman do tad ce i cena igre pasti duplo, a i nakon što izađe krek nećeš i dalje moći da igraš jer je poznato da Skidronj kršten krek izbaci tek nakon 8. ažuriranja i nakon v4 verzije kreka, a prije te verzije igra je bukvalno neigriva, sa obzirom da v1 krek neće za mjesec dana, računaj da v4 neće do jan-feb. Mada i sa krekom to nije FIFA već samo dio FIFA-e, bez bar meni onih najvažnijih stvari, a to su online modovi.
 
Nazad
Vrh Dno