Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne moze se ni uporedjivati karakter u filmu i u seriji. Posebno gjde u filmu glumi nekih 16 minuta, kako neko napisa. Sasvim je prirodno da u seriji bude razvodnjeniji. Ali, Mikelsen to nije.
 
e sad zamisli da je kojim slucajem foks bio ambiciozniji i nije isao logikom lako cemo za scenarij kad imamo mikelsena i prava na hanibala i zapravo zaposlio nekog kome ide pisanje od ruke...
 
Pa napisi jedan scenario, ali da ne bude samo 10-12 epizoda. Nego, makar 3-4 sezone po 10-12 epizoda.
 
eno vajr,60 epizoda,specijali,fakticki i spinoff mini serija,pa scenarij ne pati ni mikrosekunda.dobro,u zadnjoj epizodi,ali to je uradjena konkluzija zbogradi konkluzije same. :d
 
Banshee u najavi ima tačno kako će se odigrati ova sezona do kraja i šta će glavni fokus biti u sledećoj, nadam se zadnjoj sezoni. Zanimljivo je da je glavni producent radio i Tru Blood, valjda će ovaj put znati kad treba da stane sa serijom.

Onaj fajt u hotelskoj sobi ... :)
I ona kulminacija ...
Brutalno.
 
Bitten nije losa serija, ako se neko misli da pogleda. Posto vidim da je niko ne spominje.
 
Mrzim House of cards iz jednog razloga.......
Izadje odmah cela i jednostavno je toliko dobra da moras da je odgledas u maratonu i posle se susis godinu dana :(
Taman posto se zavrsila How to get away with a murder ( nisam primetio da je neko pisao o njoj, fenomenalna serija ), pomislih eto meni zabave sa HOC...
I ta zabava je trajala samo ovaj vikend :smack:
 
Mrzim House of cards iz jednog razloga.......
Izadje odmah cela i jednostavno je toliko dobra da moras da je odgledas u maratonu i posle se susis godinu dana :(
Taman posto se zavrsila How to get away with a murder ( nisam primetio da je neko pisao o njoj, fenomenalna serija ), pomislih eto meni zabave sa HOC...
I ta zabava je trajala samo ovaj vikend :smack:
Jeste, ispalo je da je ova sezona bolja od predhodne. Prst u oko i bez uzdržavanja bavljenje politikom koja je aktuelna. Impresivno. Ja sam negde ja pola sezone, jer čekam internal-e.
 
Mrzim House of cards iz jednog razloga.......
Izadje odmah cela i jednostavno je toliko dobra da moras da je odgledas u maratonu i posle se susis godinu dana :(
Taman posto se zavrsila How to get away with a murder ( nisam primetio da je neko pisao o njoj, fenomenalna serija ), pomislih eto meni zabave sa HOC...
I ta zabava je trajala samo ovaj vikend :smack:
Jeste, ispalo je da je ova sezona bolja od predhodne. Prst u oko i bez uzdržavanja bavljenje politikom koja je aktuelna. Impresivno. Ja sam negde ja pola sezone, jer čekam internal-e.
Cekao sam bas da vidim hoces li priznati da si osudio seriju na osnovu jedne epizode. Drago mi je da si priznao :)
 
Cekao sam bas da vidim hoces li priznati da si osudio seriju na osnovu jedne epizode. Drago mi je da si priznao :)
A još gore je što ću morati opet da pljujem zbog šeste epizode. Ali ću sačekati da završim sezonu i sve u cugu da ocenim, orcnim i sl. :D
 
Odgledao sam treću sezonu house of cards i očekivano je dobra. Preporuka.
 
Vikings S3E2... da li se meni cini ili se nista nije desilo :d Prva epizoda je jedna od najboljih, ova druga jedna od najgorih.
 
Cekao sam bas da vidim hoces li priznati da si osudio seriju na osnovu jedne epizode. Drago mi je da si priznao :)
A još gore je što ću morati opet da pljujem zbog šeste epizode. Ali ću sačekati da završim sezonu i sve u cugu da ocenim, orcnim i sl. :D
Suzdrzi se :p Meni je odlicna serija prvenstveno zbog odlicne glumacke postave. Kevin je jedan od retkih odlicnih glumaca a o tome kako Robin Wright glumi dovoljno je reci da se najezim kad god se ona pojavi. Prica je ozbiljnija od svih ostalih serija koje pokusavaju da prikazu rad u us vladi zajedno.
 
Ja počeo danski Killing-Forbrydelsen. Odlična serija, svka preporuka. Prvih par epizoda so-so, posle te uvuče da se jedva odvojiš od serije.
 
Mrzim House of cards iz jednog razloga.......
Izadje odmah cela i jednostavno je toliko dobra da moras da je odgledas u maratonu i posle se susis godinu dana :(
Taman posto se zavrsila How to get away with a murder ( nisam primetio da je neko pisao o njoj, fenomenalna serija ), pomislih eto meni zabave sa HOC...
I ta zabava je trajala samo ovaj vikend :smack:
How to get away with murder je limunada samo je fora sto pilot i marketing daju sve od sebe da ubede gledaoca da je velika misterija da bi te odvratili od racionalnog razmisljanja i donosenja zakljucaka :) Klasican trik
 
Walking Dead odlicna epizoda 12, ovo je veorvatno prekretnica u seriji, a i u stripu.
 
Okanite se politike,nikada ne izadje na dobro..

Moderacije nigde da pobrise ove postove, luduju u spaniji ;)

Pa serija je politicka i cim se jedan deo bavi Rusijom bilo je pitanje kada ce Ultras da se digne na ustanak. Kao botovi nasih politickih partija tu su odmah kad im neko kritikuje stranku da mu kazu da mu je mozak ispran.
 
Prve dve epizode The Last Man on Earth.
Iznenadjujuce dobra.
 
Poslednja izmena:
Završio sam House of Cards.
Pomešano, s jedne je brilijantna sezona, bolja od prethodne. S druge prave neke jeftine gluposti koje kvare i bodu oči koliko su glupe. I generalno imam utisak da ih prave zbog intrige, da bude komercijalnije.
 
Zna li neko valja li ova nova serija the last man on earth ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno