Šta je novo?

Poslednje odgledane serije

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni ova nova sezona Homelanda odlična...mislio sam da će žešće da je u*eru ali nisu.
Konačno su se distancirali od one španske sapunice sa Brodyjem i izašli na teren...
 
The Flash odlična epizoda...Svakom epizodom postaje bolja i bolja....Najbolji do sad Dr Harrison Wells...

Sledeće nedelje veliki spektakl iz dva dela!!!

90763d3b7f932dbe717afb6efa26189c.jpg
 
Uh ovo ce vas pokidati, a ?...
 
Koliko glup kraj ove zadnje epizode Walking Dead.
 
Možda jedna od najlošijih epizoda Walking Dead ikada a svakako u ovoj sezoni. Još od druge sezone se oseća jak šmek B produkcije(posebno sa veoma lošom glumom određenih aktera) ali sada to podižu na još viši nivo :) Poslednja epizoda koju sam gledao-sve kredite su potrošili.

Homeland-pogledao sam sve četiri sezone za nekoliko dana :D Neverovatno mi je legla serija, epizoda 9 četvrte sezone najbolja do sada :)

House of Cards-druga sezona veliko razočarenje posebno što se tiče scenarija koji je krajnje neuverljiv. S druge strane sjajna gluma Robin Rajt i Kevina Spejsija.
 
Složio bih se s tobom, osim hvalospeva za Homeland.
 
Ja sam pogledao cetri sezone TWD i prva je dobra, druga ok ali previse ep, posle ide smor na isti kalup. Ali najveci problem je losa karakterizacija likova, nezanimljivi, nit ih mrzis, nit gotivis i sve ti jedno kad crknu.
Onaj brkati zatvorenik iz mislim S3 Axel jedini bio ok, ali kratko trajao.
 
Možda jedna od najlošijih epizoda Walking Dead ikada a svakako u ovoj sezoni. Još od druge sezone se oseća jak šmek B produkcije(posebno sa veoma lošom glumom određenih aktera) ali sada to podižu na još viši nivo :) Poslednja epizoda koju sam gledao-sve kredite su potrošili.

Da, serija je bas neka šnj produkcija. Ja sam batalio kada sam video novi, uglancani hzundai, bez trunke prasine, kao iz reklame u sred scene jedne epizode. Mislim da je nesto sa pocetka, to mi je aktiviralo shift+delete refleks po kratkom postupku. U sred apokalipse, sa zombijima i svim ostalim u prici oni voze glanc nov i cist hyundai... americki *****izam, kao ona budjava hrana koju masovno kace po pic servisima.

Poslednja dobra serija koju sam odgledao je Fargo, valjda ce druga sezona biti podjednako ili makar priblizno dobra.
 
Poslednja izmena:
Ja u TWD gotivim sada samo ove dve macke :D mada i ova sto je sa korejancem je pocela da smara, al ova druga je bas slatka, tara valjda.
Plus im je sto su ovog malog bacili u sedmi plan, mnogo je smarao.
Al sve u svemu serija uzas.
Homeland sto rece covek iznad, konacno bez smaranja sa dosadnim Brodijem, zadnjih par epizoda su fenomenalne, sezona je pun pogodak.
 
Ja WD posle ove poslednje epizode prestajem da gledam. Još kada sam na IGNu pročitao intervju sa Kirkmanom gde on kaže da se radnja neće pomerati u novom pravcu,odnosno da nećemo saznati ništa o virusu,vakcini,šta se dešava u drugim delovima sveta i sl bilo mi jasno koliko je sati...

A 2015 prave spin off WD gde će kao razjasniti ta pitanja ali sa drugom grupom ljudi a imam osećaj da će da napravi opet isto ****** sa drugim glumcima
 
Nece to nikad objasniti u wd.A tesko da ce i u nekom filmu ili buducoj seriji.U tome je draz "zombi" tematike koja traje decenijama.Cim to unistis, vise nije zanimljivo.

A ni strip se ne bavi time.
 
Pa ne moraju da objasne u potpunosti neka makr pokazu da se radi nesto,kako je virus dospeo u ljude,zasto su zivotinje imune,da se istrazuje,da postoje i u drugim krajevima sveta preziveli.

Mozda je glupo poredjenje ali u Independence Dayu kada su provalili kako da obore brod poslali su obicnim telegramom informaciju u druge delove sveta a ovde se stice utisak kao da su Ameri samo preziveli i da zombiji nisu najveci problem nego gomila ludaka koja se pojavljuje u svakoj sezoni.

Obzirom koliko su Negana razvlacili i jos razvlace kroz strip a ovde ga nisu ni uveli u radnju cenim da ce seriju razvuci makar za jos 3 sezone minimum dok ljudima ne dosadi a onda je sklepati ma brzinu...


Ovako bolje seriju neka preimenuju u Walking Psychos jer se samo protiv ludaka bore...
 
E sad se zakuvalo u stripu.:)

Uvek se ljudi ponadaju da ce negde neko da objasni, a scenario je isti- apokalipsa, desilo se, sta dalje uz vecno pitanje zasto i kako, al upravo ta neobjasnjivost drzi kult.Cak ni world war z ne objasnjava, samo su uspeli da nadju lek za sprecavanje sirenja kod prezivelih, barem tako lici na kraju filma..
To je neki oblik postapokalipse, gradnja novog drustva i poretka, sada kad je sve unisteno i kad se preziveli opet okupljaju(npr onaj engleski film 28 days later, identican pocetak kao WD, iako nemaju veze mada je film izasao malo pre stripa)

Da ,upravo to, i svugde u svetu je isti slucaj( kao ono u filmovima kad kazu kao veliko nevreme/napad i u Parizu, Moskvi, Tokiju, sirom sveta...), isto se tako ljudi polako skupljaju, samo sto je ovde fokus na ovoj grupi.
 
Gleda li ko How to get away with murder? Meni je baš legla.
 
Gotham : Glumcu što glumi Alfreda je baš legla uloga, pored Pingvina još jedan lik koji je se izdvaja u seriji.
 
uh, grozota! skipujem odmah mada nema baš previše.
 
Gotham : Glumcu što glumi Alfreda je baš legla uloga, pored Pingvina još jedan lik koji je se izdvaja u seriji.

To sam i ja provalio...u pocetku su pricali kao da glumi navijaca liverpula, ali jednostavno, on nije vise samo sluga, nego i Brusov roditelj...i ponasa se kako treba...tako da mu je, kao sto kazes, uloga legla super. :D
 
Blagi off: jel Alfred kao lik bivši SAS-ovac, ili sam pomešao sa nekim drugim likom? Možda neko ko je upućen u strip može da kaže nešto o tome... S obzirom da je predstavljen kao neko ko rukuje oružjem i borilačkim veštinama vrlo dobro... Mada obožavam tu dozu humora koju Alfred unosi, bilo u seriju, film, igre koje su izdavane...
 
Blagi off: jel Alfred kao lik bivši SAS-ovac, ili sam pomešao sa nekim drugim likom? Možda neko ko je upućen u strip može da kaže nešto o tome... S obzirom da je predstavljen kao neko ko rukuje oružjem i borilačkim veštinama vrlo dobro... Mada obožavam tu dozu humora koju Alfred unosi, bilo u seriju, film, igre koje su izdavane...
Da Alfred je bivši SAS-ovac.
 
Za razliku od WDa mene Z Nation iz epizode u epizodu odusevljava...trash serija sa dusom :p:D
 
Takodje. U Z je slab samo onaj Citizen Z, mada je epizoda sa kosmonautom dobra. TWD odavno gledam na preskok smaračkinje-baračkinje scena.

Ja sam njega (DJ Qualls odnosno Citizen Z) mnogo zgotivio u Road Tripu i u čini mi se film The Sunshine ili The Core kada je sa parčetom folije hakovao telefon nekog FBIevca :d

Murphy mi dosta ide na onu stvar...
 
The Core ( haker zvani pacov (Rat)) :)
I u New Guy je bio ok, a i u Delta Farce. U suštini, leži mu da glumi *****e i nerd-ove :D
 
Odgledao obe sezone Peaky Blinders...
Prva sezona je mnogo dobra 8,5+/10 dok u drugoj ima mnogo nelogicnosti i nedorecenosti pa samo 7/10

Jel gledao neko The Fall, valja li nesto?
 
Pogledao The Blackilst: tu se ne zna ko će koga da okrene na kraju :)
 
The Flash - fino se razvija, videċemo šta će da ispadne na kraju od ovog misterioznog "nepokretnog" doktora.

TWD - gledam je od početka pa je i dalje pratim ali smara baš, često skipujem dok gledam do nekih kao zanimljivijih radnji.

White Collar - jako mi je zanimljiva serija, krenula je 6. sezona početkom novembra. Preporuka, bacite oko, možda se nekom svidi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno