Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bas bas, da nije snimio taj film i pokazao svoje sposobnosti verovatno ga ne bi ni razmatrali za True Detective.
 
mislio sam na paxtona,gospodin shirtless je imao i boljih momenata naravno,a i nije njegov film.
 
Nikog ne zanima diskusija o Amerikancima i vojnicima, držite se teme - film, utisak, ocena.
 
Tako je.
Izbrisan je jer nije ni za jedan dokumentarac navedeno utisak/ocena već si dao ocenu vojske i patriotizma.

Evo dela obrisanog posta sa imenima filmova, može biti nekom zanimljivo:

Restrepo
Korengal
Armadilo (ovaj je sa danskim vojnicima)
The Hornets Nest
The War Tapes

Ratni dokumentarci koji prate vojnike u Avganistanu i Iraku
 
Tako je.
Izbrisan je jer nije ni za jedan dokumentarac navedeno utisak/ocena već si dao ocenu vojske i patriotizma.

Evo dela obrisanog posta sa imenima filmova, može biti nekom zanimljivo:

Restrepo
Korengal
Armadilo (ovaj je sa danskim vojnicima)
The Hornets Nest
The War Tapes

Ratni dokumentarci koji prate vojnike u Avganistanu i Iraku

Nisam dao ocenu ni vojske i patriotizma nego sam napisao da je na mene utisak ostavila ta želja da ti ljudi služe domovini....
 
Dal su stvarno uspeli da naprave Bridge of spies od 2+ sati sa ovakvom "prekomplikovanom" pricom :| pa ovo moze da se isprica u MAKSIMALNO pola sata dokumentarca, ma sta pola sata...razvuceno i dosadno, jos kad sam na kraju video Spilberg rekoh "ma no shit", sve mi je bilo jasno . Samo sam morao da napisem svoju frustraciju, znam da se ostalima svideo film, ovo je samo moje misljenje , sve je ok! :)

Takodje da opljunem i po Revenant, nekako je sve pojedinacno dobro ali fali nesto kao celina, hebem li ga...nemam da kazem da je nesto ocigledno falilo (sem ponovo razvucenosti) ali ne mogu da kazem ni da me je nesto odusevilo sem ovog kralja sa kamerom sto je radio i Birdmana i Children of men, neverovatno je kako njegovi filmovi dobro izgledaju, meni. Kad sam shvatio da je istinita prica malo mi je to popravilo utisak. Znaci ok film ali fali mu nesto da bih rekao "WOW" a ja ne znam tacno sta.
 
Deadpool je odlican. Lud, zabavan, drugaciji.
 
Odgledao the lobster.
Film je blesava drama. Svet sa drugacijim normama smesten u danasnjicu.
Ljubav se nalazi u losem tripu je moto filma.
Vredi pogledati radi promene.
 
Za ove sto stave imdb link bez natpisa koji je film postoji poseban krug u paklu
 
Posle prespavane noci, revenant mi je ostavio ipak bolji utisak :D Bridges of spies still meeh. Veceras idem na Tarantina.
 
Pogledao Saw I i II. Drugi deo mi je bio malo bolji. Jel vredi dalje gledati, posto vidim da ima jos 4-5 dela?
 
Nisu losi ni ostali delovi ali sve na istu foru... smorili su do kraja.
Meni je kec bio zakon.
 
Kec jedini valja
 
Children of men

Neko je skoro pomenuo film pa uzeh da ga pogledam opet.

Na stranu glavna prica u filmu ali sta mi je prvo upalo u oci?
Migranti....film koji je snimljen 2006 i koji je tada predvideo migrantsku krizu i ponasanje migranata koje danas mozemo videti i u stvarnom zivotu deluje zastrasujuce....
 
Ne treba biti vizionar da bi se predvideo razvoj situacije. Stvar je samo reci glasno a ne motati u oblandu politicke korektnosti.

Inace film meni odlican
 
Poslednja izmena:
A i nije kao da se to ne ponavlja u ciklusima.
A priča o saw 1, za iste pare za koje je on snimljen, Dragan Nikolić je snimio lavirint. [emoji16]
 
Children of men

Neko je skoro pomenuo film pa uzeh da ga pogledam opet.

Na stranu glavna prica u filmu ali sta mi je prvo upalo u oci?
Migranti....film koji je snimljen 2006 i koji je tada predvideo migrantsku krizu i ponasanje migranata koje danas mozemo videti i u stvarnom zivotu deluje zastrasujuce....
Samo su pratili uputstva i polozili koru od oblandi u podsvest gledalaca. Sve je vec napisano krajem 18 veka...

Posle ww3 navodno stize globalna bus plus kontrola koju cemo samo da trazimo posle apsolutne apokalipse.

Nisam lud majke mi evo jedan [emoji1]
 
Poslednja izmena:
Ne treba biti vizionar da bi se predvideo razvoj situacije. Stvar je samo reci glasno a ne motati u oblandu politicke korektnosti.

Inace film meni odlican
Da i meni je film super...a sto se predvidjanja u filmovima tice u Mad Maxu 2 su "predvideli" rat za naftu a u novom Mad Maxu rat za vodu a vec je bilo izjava da ce ratovi voditi zbog vode....

Svasta oni pakuju u filmove....
 
Saw svaki sam gledao i dodje 7 deo i ortak ****** mi kaze ko je glavni ubica ak9 me nije izlagao i nikada ga ne odgledah. Pustio skoro ono dvoje ee komada reko zahebi ti ovo i na tome ostade.
 
Regression (2015)

Djubre
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno