Šta je novo?

Windows Phone 8.1

Ja sam tu strelicu imao odmah sa 8.1. Cek, ti si vec imao 8.1 pa dobio jos jedan update posle svega ? Vidim da je kod tebe os version 8.14.17... a kod mene 8.14.15...
 
Da li se nekom cuje neko sustanje ( ne znam tacnu definiciju ) kad udjete u WhatsApp? To je jedva cujno i treba da primaknes uhu zvucnik da bi cuo. Cim izadjes iz aplikacije zvuk nestaje...
 
Da. Bilo je reči o tome. Whatsapp, Nokia camera, panorama, selfie...
 
Ovo je neki "critical update" za pfd
 
Meni vec drugi apdejt ide za dp ,sinoc jedan ,evo sad jos jedan .
 
ed3c5a5a52755890b8f0a8220e570b62.png
71310f8461eceaadd93c66ae464e1911.png


Store dobio visual update :D
Ja sam na US regionu, ima li nekih promena na Serbia???
 
Ja sam na usa isto , meni ovako izgleda već par nedelja. Samo nije uvek ova velika slika , stoji par dana pa vrate na manju sliku...
 
lumia 625
 

Prilozi

  • wp_ss_20141024_0001.png
    wp_ss_20141024_0001.png
    67 KB · Pregleda: 130
  • wp_ss_20141024_0002.png
    wp_ss_20141024_0002.png
    30.7 KB · Pregleda: 122
Ja sam pre neki dan prebacio na US, mana je sto ne mogu da placam vise app, ne izbacuje mi karticu u opciji placanja.


To se verovatno u nalogu menja.

Posle ovog PfD updatea koji je Kritican :D ocekujemo zvanican 8.1.1 (Denim) za Nokie.
A koliko,vidim 8.1.2 ce biti tamo do marta :D sto je i logicno, posto desetka izlazi u drugoj polovini 2015 .
 
Poslednja izmena:
nabaci PayPal, ja tako plaćam na US
kako da prebacim video skinut preko myTube u Videos?
nema ga nigde

a pošto me ta aplikacija cima nekad, pa moram da je reinstaliram, posle restarta ne vidi snimke skinute ranije
 
Ja sam na Srbiji, probao da prebacim na US i ništa od novih apdejta, sem onog pre neki dan kad je ažurirao samo extras i info pa bez veze piše Denim. Vratio na Srbiju i čekam.
 
Ja sam na US i jutros sam zatekao skinut apdejt i spreman za instaliranje koje ću kasnije da uradim
 
Ja za sad naisao na jedan "bug" koji me lagano nervira. Sliku koju stavim u favorite, posle par dana nestane pa moram ponovo rucno da je stavim u favorite. Glupavo, ali nervira.
 
Jel' zna neko treba li sa DP vratiti sw nešto da bi se dobio Denim...?
 
Jel' zna neko treba li sa DP vratiti sw nešto da bi se dobio Denim...?


Ja sam imao DP pa sam lepo odradio update na Cyan 1020 u pitanju, jos onda kada au svi imali probleme sa DFP tako da nisu svi u tom problemu oko updatea.
 
Opet je krenuo neki critical update za PfD.. instaliram pa javim sta je upitanju..
 
Tako pise, critical update.. pa sad sta je kriticno vidjecemo... :D
 
Koja je verzija softvera posle tog apdejta ? Meni je 8.10.14192.280 i nema više nikakvog apdejta.

Zar nije to ovaj što je izašao pre neki dan ?
 
Poslednja izmena:
Ma to je taj update, nego neki se javljaju posle par dana i tako mi pomislimo da ima opet neki kriticni update :)
 
Nazad
Vrh Dno