Šta je novo?

iPhone u Srbiji - diskusija o ponudi

Heheheh osim ako se ne hvališ sa dva telefona sve je ok :) optička varka je u pitanju....svetle boje se čine krupnije u odnosu na tamne ;)
 
Stavi jedan na drugi ovako jedan pored drugog je cista opticka varka ;)
 
Ne znam odakle ti to da je ovaj ili onaj sistem đubre. Svaki radi posao, ali su fundamentalno drugačiji.
Ja jesam koristio još onomad 3gs, pre i posle njega kojekakve Androide, pa ove godine 5s, pa opet Android i sad se opet razmišljam o ip6.
Zašto? U mom slučaju je dosta prosto. Oduvek mi se sviđala ta neka jednostavnost ios-a, to ti je što ti je, nema puno mudrovanja. Na ios-u ono što radi, zaista radi lepo. Ono što ne radi, verovatno će kroz koju generaciju. Na Androidu je to malo drugačije, imaš mogućnost da stalno nešto čačkaš, a to je ono što meni lično ne da mira. Skup je ovo hobi, a ja pokušavam da se smirim pa mi je iPhone sasvim logičan izbor.

Otprilike sam i ja našao u ovom postu razloge zašto mi je iOS primaran još od iPhone2 (a koristio sam i koristim Android paralelno).
Android je odličan OS i biće sve bolji, ali filosofija je potpuno drugačija od iOS-a - Android će uvek biti prijemčljiviji IT geekovima koji stalno vole nešo da čačkaju i tweekuju, pošto je dušu dao za to. iOS je više za one koji su klasični korisnici i ne vole da rovare po OS-u, već im treba nešto što radi super out-of-the-box.
Ne kažem da Android ne radi kako treba, ali ta otvorenost samog OS-a i to što se ne pravi za par desetina modela, već za par hiljada, povećava mogućnost da nešto krene po zlu.
 
Bilo je dosta priče oko toga...mislim da je foxcon fabrika bila na tapetu.Prosto tamo je to dozvoljeno,pa pogledaj privatnike po Srbiji sa 2 miliona radnika,maltretiraju i tlače kako stignu. A Kina sa milijardu!!!! Teško se to ispravlja,a bbc samo laprda radi popularnosti.Kad su oni imali skandal sa silovanjem silne dece trudili su se da smanje obaveštavanje javnosti i kao završe sa tim a činjenica je da su se deca ubijala.Na žalost kao i ovi nesretni radnici u Kini.Ma svuda je kapitalizam sr..nje...izmišljotina bogatih vlastodržaca kako bi kontrolisali većinu.
 
Majstor zadovoljan misli se ma "ispašće koji sa viljuškara" :)
 
Ha ha, ma samo nek su i kod njih stigli. E sad da vidimo ono najbitnije...cene! :D
Moja procena je da će biti jeftiniji od Telenora ali ipak malo skuplji od m:ts :D
 
gospodin je direktor...toliko
 
Ne pominji...odmah transfer blama...
 
Iphone u vipu uz smart 700-94000 din. 1000-86 hilj, 3000-60 hilj, smart max-36 hilj.
 
Još nema ništa zvanično na sajtu....
Ako su to cene, onda su ubedljivo najskuplji.
 
To Apple im stoji već par dana u opcijama...isto kao što povremeno iskače (barem kad gledam preko mobilnog) da daju i 15% popusta na telefone.
 
To je za iphone 6 16gb. Imaju samo jos isti sa 64gb. Nista drugo trenutno nije u ponudi.
 
Prsotina. Ispadaju smešni pored MTS-a svi, al tako je to kad država hoće da uvali nešto...
 
Da li je neko dobio iP6, a da je porucio preko mts webshop-a u poslednje vreme?
 
Koje dranje sa cenama...ha ha
Mada nije isključeno da su opalili ove cene jer kod ostalih nema aparata u ponudi, ili se dugo čekaju.
 
Bogme su opalili cene...
Jel na te cene ide popust za telefon (15%) ili su to cene sa popustom?
 
Samo dve reci za VIP,nisu normalni
 
Nazad
Vrh Dno