Šta je novo?

OnePlus One

To sam i ja skontao do sad pa me on zbunio :)
 
@ChobbyNS

Tnx, meni je prosek oko 6h na CM11s, tako da ću videti za vikend ako mi LightFlow sredi ovo sa vibracijama u Priority modu da pređem na CM12 nightly
Ja koristim cm12 nightly, i baterija je za nijansu slabija, slažem se. Ovo za Viber je i mene izluđivalo, ali sam rešio sa Do not disturb programčetom. Sve ostalo radi kao podmazano.
 
Ja cekam CM12S i njega cu "od nule" tj necu da radim OTA. Nekako sam strucno u glavi procenio da je dosta 3 OTA update-a i da je vreme za clean install da se pociste gluposti... :)
 
Da, sad sam probao na tabletu, Do not disturb stvarno rešava problem. Videću da li stavljam za vikend CM12, pošto sam vratio CM11s backup.

Btw. ako neko bude imao problem kao ja i da ne radi lepo screenoff screenon nakon vraćanja sa CM12 na CM11s, moraće opet da flashuje radio od stock CM11s.
 
Ja sam probao dosta 5.0 romova i ni na jednom nisam uspjevao dobiti sto dobijem na cm11s, na cm11 ide oko 7 sati nekad uleti do 8, a 5.0 do 5 i pol - 6 sati ekrana.
 
Hmmm ne svidja mi se to što pišete... Ako tako bude i na zvaničnom CM12S, teško da ću onda da prelazim na isti...
 
Stigao danas expresno brzo,narucen u utorak bez pozivnice.Da li je najbolje da ostanem na stocku ili da menjam nesto?inace telefon je cista petica,iako se jos navikavam na velicinu.
 
Stigao danas expresno brzo,narucen u utorak bez pozivnice.Da li je najbolje da ostanem na stocku ili da menjam nesto?inace telefon je cista petica,iako se jos navikavam na velicinu.
Ako ne zelis nikakve probleme ostani na stock i nista ne diraj, jedino root nabaci. Jesam probao svasta i opet se vratim na stock jer najbolje radi
 
Onda je to to [emoji1] nasao sam neko uputstvo za root na 1+1 forumu ili postoji neko bolje resenje?
 
Fastboot oem unlock,flash recovery pa install superSU zip...5 minuta posla,mislim da nema jednostavnijeg/boljeg resenja...
 
Ja sam stavio CM12 nightly, videćemo sutra kakva je baterija.
 
Čitao sam da ne radi, bar onaj sa oppo find 7... Inace, počeće prodaja u svim zemljama EU, upravo objavili. :)
 
Pozdrav, da nema neko viska pozivnicu za 64gb model?


Hvala
 
Ne znam da li si upoznat - svakog utorka ide prodaja bez pozivnica
 
Naravno nas nema [emoji22] [emoji22]
Primećujem da isporučuju samo u zemlje članice EU.
Dok se kod nas ne "harmonizuju" carina i porezi nema ništa od bilo kakve isporuke u SRB.
Do tada - kombi, autobus, rođak, prijatelj, poznanik, daleki rođak, ...
:)
Off: stigao mi je sat koji sam dobio kao nagradu u nekoj nagradnoj igri. Carina mi traži račun, sajt sa koga sam naručio, ponudu (!?) da bi mi odrezali harač :mad: :mad: :mad:
 
Vidim ja, vise nema WP telefona za tebe :d
 
Zezaj ti ali jeste problem :D Mislim realno za sledeći telefon ispod ovoga ne idem, a to znaci da će izbor da se svede na 2-3 telefona ako i toliko... Nadam se jedan od njih će biti neka Lumia 1540 [emoji14]
 
Cisto sumnjam da ces nosati u ruci 6+ inch-a :p
 
Ako baterija bude trajala kao na cm12 nightly bolje i da ne izbacuju ništa.Rekli su da ota dolazi sredinom marta, videćemo ima li istine u tome :)
 
samsung, htc, lg, motorola, sad će i sony :)

stvarno su neobjašnjivo zakazali ovde
 
http://www.genxisocialbuzz.com/index.php/oneplus-2-could-get-a-metal-makeover/

OnePlus 2 could get a metal makeover


Following the breakout success of the OnePlus One we’re rather excited about the OnePlus 2 and we may have just found a reason to get even more excited, as it looks like the new handset could have a premium design.

According to "a source familiar with the situation", speaking to Business Insider, the OnePlus 2 will have a metal frame. Though the article goes on to contrast this with the polycarbonate back on the OnePlus One, so it’s not clear whether they actually mean a metal frame or a metal back.

Either way, metal trumps plastic and with even Samsung moving to premium designs with the Galaxy S6 it would make sense for OnePlus to do the same.
More metal, more money

On the flip side, one of the big selling points of the OnePlus One is its low price tag and the source goes on to say that a more premium build would drive the price up, though apparently the plans haven’t been finalised yet.

We’d previously heard that the OnePlus 2 would "surprise people" and a premium build could certainly do that, as could a higher price tag, though not in such a positive way.

Hopefully if the OnePlus 2 is more expensive it won’t be a drastic rise, as it probably wouldn’t prove as compelling with a flagship price.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno