Šta je novo?

Sony Xperia Z2

Pa kad imaš root to je najmanji problem. Mislim da svaka app ima podešavanja za memoriju. Pre je bila gomila skripti, neke sam koristio na starom mob

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Izgleda da ovaj moj drugi Z2 stvarno nije vise star od 5/6 meseci kao sto je rekao covek.
Baterija i dalje brutalna.

2 dana i 8 sati uptime,bio mi je na mobilnom netu oko 6/7 sati bez wifi,ostalo na wifi i sigurno sam imao na max osvetljenju oko sat i nesto vremena,ostalo na auto,oko 20 min razgovora,dosta tapatalka,viber itd

c8f19c2fb96f96b1eaccab94ec6be4b0.jpg

809255b7b9b0e3335616f42bfe1461ef.jpg


Sent via Xperia Z2
 


Zvucnici u akciji
:d


Sent from my D6503
 
Krepav MM [emoji23]

2cc88651aa28e1c20a19e3d6b44d0af4.jpg


f95d578dcf0644724dea2e534c97f3a5.jpg


;-) ali bez gps-a
 
Sta bese treba da se pritiska posle restarta telefona da se ode u onaj mod za brisanje i vracanje na fabricka podesavanja na Z2?
 
Moras prvo da instaliras recovery tj prvo da rutujes pa recovery i onda posle reboota volume down taster i ulazis u Twrp recovery.

Sent via Xperia Z2
 
Zdravo svima,
ja ovaj fon imam već jedno godinu i pol, i potpuno sam zadovoljan, najači na tržištu za svoju cenu.

U poslednje vreme mi se dešava da ne mogu gledati niti otvoriti snimke i fotke koje sam usnimio. Znači, ja klasčno i jednostavno snimam, pritisnem rec, pa prekinem kada želim i ti je to, naravno. Ali posle kada pregledam slike i snimke neki ne mogu da se otvore.
Materijal se snima na mem kart.

Zanima me da li je neko imao sličan problem? Da li se ti snimci ili fotke mogu kako oporaviti?

Hvala unapred.
 
Najverovatnije je problem u samoj kartici i mozda bi format resio problem. Kakvo je stanje kada snimas na internu memoriju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ako ne pomogne format onda se mozda ostetila tj pokvarila.Probaj,vidi.

Sent from Xperia Z5
 
Hvala na porukama.
I ja sam pretpostavio da je možda do kartice.
Prebacio sma sada samo na internu da snima, pa ću isprobati par dana da li se to dešava.
A inače te snimke nemam šanse da oporavim?
 
Pozdrav ljudi,

Da li sam ja jedan od retkih koji jos nije dobio update na 6.0 ili mozda gresim? I dalje guram na 5.1.1 i ne zalim se :)
 
Ne propustas nista, treba da srede MM jos malo pa da se isplati prelaz :)
 
Mislim da salju,ali ne znam koliko je shipping.Ova cena za frequency je bas niska i ko moze treba da poruci,meni je prelep case.

Sent from my Nexus 5X
 
Da ne bude slanje 30$ :d

Meni je ovaj DUALPRO dobar, ne trazim sad nekakvu lepotu vec sto bolju zastitu kad odem u prirodu a i za svadbe [emoji23]

A frequency je najbolji inace.

Sent from my D6503
 
Poslednja izmena:
Z2 ubica fon jos ne dosadjuje nikako :)
Meni krivo sto nisam uzeo Nillkin Scrub Belu umesto Gold futrolu,jer mi se crno beli Z2 bas svidja.


Sent from Xperia Z5
 
Koliko vidim ne šalju za srbiju. Piše na sajtu u koje zemlje šalju van usa

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
@blue moon, i od mene je trebalo da uzmes poklopce koje sam ti porucio pa nisi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
jel ima iko flap za z2 (onaj levi, gde se nalazi usb)? ne mogu da porucujem a ovi nasi traze barem 5 puta vecu cifru nego na ali expresu.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Nije bas 5 puta skuplji.
Batak mi rece da je on platio 7 dolara za oba poklopca mada kontam da nece svako da kofisti ovaj drugi za micro SD jer se retko otvara i dobro dihtuje.





Sent from Xperia Z5
 
Ima i jeftinije od 7 (3 i nesto mislim da sam video) ali ne znam kakvog su kvaliteta. Ja uzimao od 7$ i odlicni su (nema razlike u odnosu na fabricke). Koliko uopste traze ovde za njih?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
na kupujem prodajem 1200-1500 dinara, u "servisima" za telefone isto tako

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Imalo je za 1000 na vise mesta na KP da se nad
je jedan poklopac mada ako si ti platio oba 7 dolara onda je skupo.

Sent from Xperia Z5
 
Da, oba 7. Ima i jeftinije (nesto preko 3) ali ne znam kakvog su kvaliteta. A pretpostavljam da njih valjaju na KP jer je veca zarada.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno