Šta je novo?

CF (2 x 7950) na vodi

JEl si izneo komp napolje pa sada hoce da prodje na 1400?

Pa normalno kad sam odvrnuo voltaze I klokove na max :) Nisam ga izneo , otvorio sam prozor :) Prosla je I na 1410/1950 I cpu na 4.7 , sad se borim za ovih 4.8 :) Sve to treba odraditi na 1366 I zadrzati memoriju na 2100mhz ...muke :)
 
Poslednja izmena:
Jedna karta:

attachment.php
 

Prilozi

  • ScreenShot230.jpg
    ScreenShot230.jpg
    962.9 KB · Pregleda: 349
Au! Stvarno za svaku pohvalu. Odlicni klokovi i rezultati !!
 
uh, cestitke za prvo mesto! opasno si ga kloknuo, ne smem ni da gledam...
drago mi je da ti se sve isplatilo i da ima poboljsanja, neka te lepo i dugo sluzi ;)
 
auu lebac ti.....svaka chast....josh da ti windows nije onako raspad...i da se iskoriste neki SW tvikovi, to moze josh da ide na gore.
 
Pa normalno kad sam odvrnuo voltaze I klokove na max :) Nisam ga izneo , otvorio sam prozor :) Prosla je I na 1410/1950 I cpu na 4.7 , sad se borim za ovih 4.8 :) Sve to treba odraditi na 1366 I zadrzati memoriju na 2100mhz ...muke :)

iznesi kuciste napolje pa kreni oko 3h da bencujes :D ali karte su bolest teska ja neverujem :D
 
Ne zatezi memoriju za dzabe, nista ne dobijas osim nestabilnosti. Nema tu vajde od memorije. CPU pokusaj da nasviras, to te najvise koci :wave:
 
Svaka cast matori za rezultate, dobro si ih nategao kao i cpu, jos se drzi taj 950 dobro.
 
Auuuuu, svaka cast za rezultate i klokove! Ovo je demonstracija sile crvene armije :D
@Sajber mora da si ponosan na svog vojnika! :)
 
Ne zatezi memoriju za dzabe, nista ne dobijas osim nestabilnosti. Nema tu vajde od memorije. CPU pokusaj da nasviras, to te najvise koci :wave:

Ako mislis na latencije ,njih ne natezem. Ali ako dignem ram sa 1600 na 2100 Dobija se 100-200 poena. A NB je najbitniji. Njega moram da drzim na 4200mhz. Recimo dignem cpu na 4.6 i NB spustim na 3800 ,baca isto kao cpu na 4.4 i NB na 4200...itd
 
Svaka cast matori za rezultate, dobro si ih nategao kao i cpu, jos se drzi taj 950 dobro.
Ti ove tvoje mozes 'ladno da prodas za 800e u paru

Nije vise 950, porastao je na 970 :) :D Salu na stranu, nisam video da je neko dostigao ove klokove. Cak ni oni sa LN2.....Minimum 800eur :D
 
Mada ovo poglavlje bih mogao da stavim na takmicenje za najbolji review :D Ko je bolje izreklamirao AMD od mene :D....sem Demiosa i njegove bake :D
 
Poslednja izmena:
Pa tu ste negde. :D
 
Te tvoje na azotu bi isle na 1600mhz, moja slobodna procena. Ako tako dobro idu na vodi. Kako bi dobile boost sa minusom i sa jos vecim naponom, na jedno 1.4v-1.5v
 
Stiglo je pola pojacanja , a druga polovina se ocekuje veceras :smoke: I onda krece verovatno suverena vladavina u 7950 kategoriji a bogami i u r9 290, ako mi 5960x ne pokvari planove :D

RIVBLACK.jpg
 

Prilozi

  • RIVBLACK.jpg
    RIVBLACK.jpg
    351.4 KB · Pregleda: 94
Opa, svaka cast! :)
Samo napred, lep je to upgrade. Cekamo nove slicice setupa i neki novi WR ;)
 
tumblr_static_stomachh.jpg


jao jao .... Jedva cekam :)
 
Potrajalo je bogami da se sve ovo lepo podesi i obezbedi. Evo nekog premliminarnog reza :) Jos uvek sam pionir na ovoj platvormi pa imajte razumevanja ;)

Screen_Shot454.jpg
 
Mnogo mutna slika kad se poveca . Ne vide se temp od graficke na AB ...
 
Svaka cast druze nevjerovatan oc potencijal.
Da vidi @Pcbeast sad bi reako to je slabo tahiti se slabo kloka xaxax brutalno, brutalni primjerci svaka cast :wave:
 
Udri Develicu, objasni ljudima da 7950 nije za bacanje ;)
Sad imas lepu konfu u kompletu, rekordi ce sigurno da padaju.
 
Nazad
Vrh Dno