Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Pa po meni ne mogu da se porede, jedino sto je na strani p8 je izrada, ta lajsna i to.

Ja imam note 3 a zena p8, i ja ne vidim ni jednu tacku po kojoj je p8 bolji, osim navedene izrade, i sad naravno velicina isto igra ulogu, meni odgovara veci telefon.

Ne zanima me sta pise na papiru, nego u ruci i u radu, ekran, kamera...
 
Hvala,tako sam i ja mislio,znaci uzimam Note 3 sutra ;)

Sent from my HM NOTE 1LTE using Tapatalk
 
Meni trenutno smeta samo što nije dual sim. Ostalo ubija

Sent from my SM-G900M using Tapatalk
 
Koliko znam ne. Ako ne uspe pise da nije i to je to

Sent from my SM-G900M using Tapatalk
 
Pokušao sam i preko kingo i preko kingroota i nije mi uspjelo, znaš li zbog cega se to dešava.?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Samo da se upisem i ako ima nekih saveta za neki rom,slobodno napisite ;)

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Ima li još nekoga da je na stock ROMu? Smart manager aplikacija mi ubija bateriju, pojma nemam šta da joj radim.
 
Drugari, dal' imate neku preporuku gde mogu da nadjem originalnu bateriju?
Evo ova originalna ce uskoro da napuni 3 godine i zaista me je sluzila savrseno, sve do pre par meseci kad je osetno oslabila.
Skeptik sam sa zamenskim i kojekakve kineskim replikama tako da bih voleo da nadjem bas originalnu i provernu stvar.
 
Nekoliko puta je preporučena, i na osnovu tih preporuka i sam sam je kupio - Polarcell preko ebay. Definitivno bolja od nove stock baterija.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Nekoliko puta je preporučena, i na osnovu tih preporuka i sam sam je kupio - Polarcell preko ebay. Definitivno bolja od nove stock baterija.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Hvala na preporuci, ali izgleda da ta baterija vise ne moze da se nadje na ebay-u niti bilo gde drugde ...
 
I meni bi trebala baterija, ovu baš često punim. Mada, kad putujem, koristim eksternu usb bateriju, pa se tako krpim.
NFC ne znam koliko je bitan, još nisam promenio banku.

Tapatalk on Note3
 
Ljudi moze li pomoc?

Probao sa da odradim root na mom Note 3 preko Kingo i kingroot nisam uspio,pa sam probao preko towelroota nisam uspio,zna li neko u cemu je problem?
 
Arya mod 8.3 (5.0, lollipop), najstabilniji i najbolji...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Ja sam na AryaMod S7edge port v5.2, sa 6.0 sistemom, i to vec duze vreme, i neverovatno je stabilan. Po meni dosta bolji u svakom segmentu od 5.0, tako da moja preporuka je ovaj rom koji sam naveo, i slobodno instaliraj v6.0 (najnoviji updejt od aryamod) jer kako gledam svaka verzija je sve bolja i bolja. Uskoro cu i ja na v6.0, samo da se nakanim od mrzovoljnosti..
 
Ja sam na AryaMod S7edge port v5.2, sa 6.0 sistemom, i to vec duze vreme, i neverovatno je stabilan. Po meni dosta bolji u svakom segmentu od 5.0, tako da moja preporuka je ovaj rom koji sam naveo, i slobodno instaliraj v6.0 (najnoviji updejt od aryamod) jer kako gledam svaka verzija je sve bolja i bolja. Uskoro cu i ja na v6.0, samo da se nakanim od mrzovoljnosti..

oni su vec na 6.1ver http://forum.xda-developers.com/gal...t/rom-aryamod-v1-3-tw-lollipop-5-1-1-t3326976
 
Kako radi sa olovkom mod sistema koji nema olovku?!

Tapatalk
 
Ja kolko sam svatio da je to kombinacija Samsung s 7 i note 5,pa verovatno da su od note 5 uzerio softver za olovku.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
 
Koji rom 6.0 predlazete ali da ima TouchWiz? Vidim ima neki portovani sa N5 i S7...kakvi su utisci, nema li nekih bagova, sve funkcionise...?
 
AryaMod v6.2 (najnovija verzija). Definitivno najbolji, neprikosnoveni rom za n3. Daleko brži nego stock, neverovatno stabilan i to na duže staze predobar dizajn, mnoštvo opcija u rom settingsu, itd.. Izdvaja se za mnogo levela od ostalih romova za n3, bukvalno.
 
Jel radi olovka na njemu ?

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Naravno, bez ikakvih problema.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Toliko mi se zapucao Note 3, da jedva otvara bilo koju apliakciju.Radio je generalno dosta usporeno poslednjih par nedelja, a sad je dostigao vrhunac! Kao da je znao da se merkam vec par dana da uzmem novi telefon pa se predao :)
Kako god jel ima neko da me malo uputi detaljnije u ove vode stavljanja Custom ROM-ova da probam da ga osvezim. Citao sam svasta nesto na XDA,ali za mene je to sve konfuzno jer nemam nikakva iskustva sa ovom oblascu, a vidim da oni tamo ne objasnjavaju sve u sitna crevca kako bi meni trebalo :)
Uspeo sam da rutujem telefon preko Odina, skinuo sam ovaj ROM na osnovu vasih preporuka:
http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=68039931&postcount=5795
I tu sam se zaglavio
Jel moze pomoc ?
Ne znam kako da instaliram PhilZ Touch 6.48.4 or twrp-2.8.7.0 koji na XDA preporucuju da se skine.
 
Ja bi ti predlozio ovaj ROM:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2649176
ALEXNDR pravi debloated stock ROMovi za Samsunge generalno, i sve sto sam probao njegovo odlicno radi, i primeti se (pozitivna) razlika naspram stocka, a identican je po izgledu i radu.

Phillz ili TWRP instaliras tako sto skines za Note 3 jedan od ta dva (koji zelis da instaliras) i preko Odina flashujes kao PDA ili AP (zavisi koju verziju Odina koristis)
 
Instalirao sam TWRP na nacin kao sto si naveo. Skinuo sam i ROM koji si preporucio, ali kad udjem u recovery mode uopste nemam opciju "install.zip" pa da mogu da odaberem bilo sta...
 
Nazad
Vrh Dno