Šta je novo?

Samsung Galaxy Note 3

Upravo. Ne treba biti osudjujuci i reci neko LUPA jer se ne slazete sa njim. Ja kazem meni se jos uvek nije kao 100% stabilno okruzenje za ono sta meni znači. Kome odgovara super.
 
U mom slučaju radi bolje od kk. E sad, to što je meni bolje ne mora da znači da je i ostalima. Baterija je bolja, što je meni bitno, ali nekom drugom je lošiji jer nema xpossed. Generalno nije neki epohalni napredak, niti ima neke fenomenalne novine, ali postoji napredak u odnosu na kk.
Ima xposed i za ART.
 
Ima xposed za art ali jos nije dobro kompitibilan sa TW
 
Poydrav svima
Na Note 3 postoji aplikacija Active apps. Da li mi neko moze reci zasto je ona nekada zelena, a nekada crvena. Hvala
 
Napišite da li ste na stock ili custom. Obično je upgrade dobar na stock.
 
Na custom rom ali pre toga sam apdejtovao preko odin celi fw pa onda twrp pa fles na rom
 
Drugari pozdrav... treba mi jedna pomoc... koristim NOTE 3 po preporuci prihvatim upgrade na lilipop 5.0 ( bio 4.4.2 stok ) i sad imam problem sa TT 4.6.2 verzijom, nece da ubaci sliku.
Cim idem add izbaci poruku "TT zaustavljen"
Ima li neko slican problem?

Hvala unapred.
 
Kako ubacuješ sliku? Jel na ikonu kamere?

Može pomoći i brisanje keša.
 
Brisao kes i ne vredi, na 4.6.2 od kad sam ubacio LP 5.0 ne moze slika ni na opciju photo kao ni na attach.

Ubacio novu sa play-a hoce sve ali notifikacije ne stizu?
 
Instalirao sam Poljski lolipop pošto mi naš preko Vipa ne stiže i sad imam neke poljske aplikacije preinstalirane.
Kad mogu da očekujem da se pojavi na samimobile Srpski firmware?
 
Jel imas adaway?
One je meni blokirao notifikacije dok nisam sredio.
 
Hm... bezuspešno rootovan Note3 :S

Krenuo sa towelroot / zamenom kernela forom, telefon zabo na pola instalacije starijeg kernela koji podržava Towelroot i ostao u nekom polubrick modeu.

Vratio sam srećom originalni kernel i sad je sve ok...

Izgleda da ću morati da nadjem nekoga da rootuje telefon za mene :S
 
Sto ne koristis cf auto root? :)
 
Hteo sam da držim Knox na 0 da bih mogao dati telefon burazeru kada ja nabavim novi (a on želi stock rom sa Knoxom)
 
Pa kad budes davao burazu tel upucaj mu stock rom i imace sve sto hoce.
 
Pa to ću i uraditi, ali mu se iz nekog (meni neobjašnjivog) razloga svidja ideja oko Knox-a, a ako okinem sa Auto root, Knox će postati neupotrebljiv?
 
Pa to ću i uraditi, ali mu se iz nekog (meni neobjašnjivog) razloga svidja ideja oko Knox-a, a ako okinem sa Auto root, Knox će postati neupotrebljiv?
Mislim da neće. Samo ce izgubiti garanciju ako je imaš.
 
Pa to ću i uraditi, ali mu se iz nekog (meni neobjašnjivog) razloga svidja ideja oko Knox-a, a ako okinem sa Auto root, Knox će postati neupotrebljiv?

Naravno da nece, vratis na stok firmware kao sto rekoh, jedino sto gubis garanciju jel ostaje dokaz da je tel rutovan.
 
Extra, preživeću bez garancije tako da cf all the way!!!
 
Knox ti treba samo ako si neki biznismen ko bill gejc i imas milione i bitne dukumente u knox, a za nas ovicne korisnike knox je nista
 
Meni ne treba Knox ali njemu zbog prirode posla itekako znači isti (baš zbog tone bitne dokumentacije)
 
Evo već nekoliko dana koristim Poljski Lolipop i imam samo reči hvale. Nisam primetio nikakve probleme u radu.
Svima preporučujem da odrade update.
 
Mene zanima da li ja dobijam na trajanju baterije prelaskom na lol? Inace realno ne vidim zasto se cimati i raditi update.
 
Nazad
Vrh Dno