Šta je novo?

Tapatalk tema

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E onda si nesto zajebao. Jesi stavio tamo all za notifikacije itd?
 
Ni meni ne radi, ali ja tripujem da je do ARTa na kitkatu, na L dobijam notifikacije.

Tj. aj nek me neko quotuje :d
 
Meni normalno rade notifikacije. Svojevremeno kada sam na WP imao problem sa istima kontaktirao sam coveka koji je konkretno zaduzen za razvoj WP verzije i kako mi je objasnio cesto se desi da kod njih tamo u bazi nesto pobrljavi i da notifikacije budu corrupt. Trazio mi je username da resetuje iste i evo od tada, cak i prelaskom na Android nemam problema sa istima.
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1424559820332.png
    uploadfromtaptalk1424559820332.png
    140.9 KB · Pregleda: 202
  • uploadfromtaptalk1424559826822.png
    uploadfromtaptalk1424559826822.png
    128.2 KB · Pregleda: 202
  • uploadfromtaptalk1424559832122.png
    uploadfromtaptalk1424559832122.png
    171.7 KB · Pregleda: 199
  • uploadfromtaptalk1424559869735.png
    uploadfromtaptalk1424559869735.png
    72.8 KB · Pregleda: 201
Kod mene se desi da notifikacija stigne sasvim slucajno, kao da je zalutala. Na 4.9.5 sve je radilo kao sat.
 
Kod mene su proradile
Hvala @Danilo Pantelic[emoji106]

Edit:
Podesavanje u AdAway su pomogla...
 
Poslednja izmena:
Može li mi neko od urednika ili moderatora na ovom forumu reći da li među moderate opcijama ima opciju spajanja postova na tapatalku?
Hvala!
 
Nesposoban sam sa podesim da mi adaway ne blokira linkove iz tapatalka. Moze neka pomoc? Sta da stavim u belu listu, tapatalk.com?
 
72587df3cefb22a957e8a35a76719ee7.jpg

Ovako stavi :)
 
Oni u svakoj novoj verziji koju izbace imaju sve više i više grešaka. Insistiraju na trending temama koje niko ne čita. U zavisnosti kako pokreneš aplikaciju (normalno ili preko notifikacije) back dugme se različito ponaša. Scroll ponekad zabode i neće dalje da lista teme. Cluster-fuck.
 
A ja i dalje na 4.9.5 :D
 
Haha, pa ja sam se jednom zeznuo i udario update, posle me je mrzelo da se vraćam. A i nosim se mišlju da udarim auto update za TT. Pa mislim goreg ga ne mogu napraviti.
Šalu na stranu sada uradih ovaj poslednji update i primetno brže radi sama aplikacija. Brže browsuje i slično.
Eto. Stavio bih i smajli neki da nisu nestali od pre 10 min. I zadnjeg update-a ;-)
 
Na ovoj zadnjoj konačno ne zabada skrolovanje!
Ovo ostalo i mogu da svarim, mada su neke stvari nepotrebne...
 
Napreduju polako, zadovoljan sam.
 
Postavih na temi Note 3... trebao sam ovde...

"Drugari pozdrav... treba mi jedna pomoc... koristim NOTE 3 po preporuci prihvatim upgrade na lilipop 5.0 ( bio 4.4.2 stok ) i sad imam problem sa TT 4.6.2 verzijom, nece da ubaci sliku.
Cim idem add izbaci poruku "TT zaustavljen"
Ima li neko slican problem?

Hvala unapred".
 
Apdejtuj Tapatalk.
 
Ne znaci mi... :( potreban mi je dodatak gde pre ubacivanja slike imam opciju rotate, cut... ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno