Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
uh, baš si me bocnuo sa ovim, baš bocnuo
sa Robertom sam radio dosta, nikad nikakvih problema niti loših matematika nisam imao, dečko je prijatan, korektan, pomalo sa znanjem o kriptovalutama liči na wikipediju, i redovno sa njim obavim sve brzo i sa osmehom na licu, tako da me 200-300 dinara ili 2-3000 razlike u ciframa provizije apsolutno ne zanimaju.
Ovo je naš ceo sistem doteralo do mesta gde se nalazimo. Neću kod pere za 3 dinara i super uslugu, nego ću kod žike za 2 dinara i šamar.....joj al izgoreh oko gluposti...

Ko je rekao da je ECD zika za 2 dinara i šamar odnosno Zmaj Pera sa 3 dinara??

Momak je samo preneo svoje iskustvo u datom momentu vise je dobio na ECD za odredjeni iznos!

I jedni i drugi su korektni i posteni! Nase je da izaberemo!
 
Ko je rekao da je ECD zika za 2 dinara i šamar odnosno Zmaj Pera sa 3 dinara??

Momak je samo preneo svoje iskustvo u datom momentu vise je dobio na ECD za odredjeni iznos!

I jedni i drugi su korektni i posteni! Nase je da izaberemo!

ECD i Zmaj su full.
Slicni su i zavisi ce od kursa tacka.
Mnogo puta menjao kod oboje.
 
Zmaj apsolutna preporuka. Uvek je sve bilo po dogovoru.
 
Pozdrav svima, zakacio sam muku od ransomwarea i moram platiti 1.5 BTC. Može li mi neko prodati isti i pomoći oko transfera ili mi možete preporučiti nekog?
 
jos jedan :/ pa zar stvarno imas toliko bitnih stvari da ne moze format?

btw ako si bas toliko resio da platis, zmajns ili ecd ali sve si moga da procitas u poslednjih 10 postova samo da si se hteo potruditi imalo
 
Tnx...krastavac 1tb podataka se ne zaboravlja tako lako...i sorry za manjak pretrage
 
Garant otvorio mail koji ne treba..

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav svima, zakacio sam muku od ransomwarea i moram platiti 1.5 BTC. Može li mi neko prodati isti i pomoći oko transfera ili mi možete preporučiti nekog?

Ne plaćaj ništa ni slučajno, samo će da bude btc > dev/nul.
 
jel ste primetili da je juce neko navuko na poloniexu btc na 484 :D
 
Sta ocekujete od BTC cene? Ja mislim da cemo do kraja maja mozda imati jos jedan pokusaj proboja. Ako tada ne prodje do 500 kao od sale, ima da se raspadne cena na 300 opet. Svakako sve stavljam na sell oko 490 pa sta bude. Svi misle bice moon zbog polovljenja, e pa ne mogu svi da uzmu pare nikako, jer ih nema toliko...Mozda ce kao kompenzacija da se odigra ltc/btc moon, ili eth/btc, ako se ostvari ovo sto sam napisao. Svakako ce biti veselo...
 
Pazi nemam ama bas nikavo misljenje sta ce biti, veze sad nemam.
Ne znam sto masa vas pise ako ne probije 500 ide na 300 konkretan primer, ranije ako ne predje 400 ide na 250.... kakve to veze ima?
 
Pazi nemam ama bas nikavo misljenje sta ce biti, veze sad nemam.
Ne znam sto masa vas pise ako ne probije 500 ide na 300 konkretan primer, ranije ako ne predje 400 ide na 250.... kakve to veze ima?

Pa to su sadasnji resistance (~460 btc-e, ~500 stamp i finex) koji ne moze da probije od novembra, odnosno prethodni resistance koji je postao support (na 300 je isto padao vise puta tokom 2015.). Moguc je i ~380 ali onda ako ne uspe 500 nakon njega moze biti stvarno gadno, ono sto je genijalac pominjao pre par meseci a zvucalo potpuno nerealno. Hteli priznati ili ne, cene se tako krecu jer ih odredjuju botovi a oni se programiraju na osnovu TA. Kada bi botovima bilo zabranjeno da trguju verujem da bi BTC odavno bio cetvorocifren...
 
Ne plaćaj ništa ni slučajno, samo će da bude btc > dev/nul.
Ali pisali su pojedini ljudi da su imali uspjeha sa plaćanjem? Kapiram da postoji velika šansa da izvisim, ali koja mi je druga opcija? Toliko imam podataka koji su mi neophodni da sam u ovoj situaciji apsolutno očajan.

Način kako sam ga zakačio mi je totalno nepoznat, iz razloga što je to desktop računar u officeu, a na putu sam već dvije sedmice i pristupam mu samo preko teamviewera jer je online 24h. Obzirom da kolege provjeravaju moj mail na tom računaru, ne mogu da garantujem da neko od njih nije otvorio šta ne treba, iako svi tvrde suprotno. Inače na računarima nemam nikakav AV, pa je vjerujem i to olakšalo posao u ovoj situaciji.
 
^
zao bilo firmi/tebi da da par hiljadarki godisnje za AV , ali sad ko iz topa oces da das 500+ eura
gledaj to ovako da ti je neki klinac sa osnovinm znanjem hakovanja upao u sistem nije nasao nista interesantno i samo ti formatirao hard da napravi stetu...
 
Lagano ulazi i sa AV, a ne tek bez. Jos ako nije apdejtovan win, za njih je to sve na izvolte.
 
Ja sam prije par mjeseci prodao 1btc nekim likovima sto drze firmu, isto su zakacili.

ja sam im i platio odmah na licu mjesta na navedenu adresu sto su dobili da posalju, sve je api. dobije se .zip file svega par KB.. i to je to..

u ovom slucaju nije bilo problema kada se platilo..

licno iskustvo..
 
AV ne instaliram na svojim računarima jer mi nije potreban, nema veze sa hiljadarkama.
 
AV se instalira da se ne bi desilo sto se sada tebi desilo.
 
Drugari, dva pitanja:
Da li transakcije prolaze na Telenor banku?
Stekao sam utisak da u tim transakcijama većina vas preferira bitstamp. Razlozi?
 
Drugari, dva pitanja:
Da li transakcije prolaze na Telenor banku?
Stekao sam utisak da u tim transakcijama većina vas preferira bitstamp. Razlozi?

Ne.
Kako si stekao utisak kad to ovde niko ne preferira.

Preferiramo Zmaja i ECD ko je kako kad raspolozen od njih.
 
Ok, nisam se lepo izrazio. Od onih koji su se zezali sa prenosom na banku deluje mi da je većina povlačila novac sa bitstampa. Ecd i zmaj su ok, mene pak zanima da li postoji i relativno siguran način da se novac povuče na neku od naših banaka ili u okviru SEPA-e pošto imam i tamo račun.
 
Drugari, dva pitanja:
Da li transakcije prolaze na Telenor banku?
Stekao sam utisak da u tim transakcijama većina vas preferira bitstamp. Razlozi?

Ja sam preferirao banku prije nego zmaja ili ECD, ali nakon loseg iskustva sa Raiffajzen bankom pa onda blokada od strane unicredita odustao sam od banaka.
Nisam se okrenuo ni Zmaju ni ECD te provizije i nisu bas tako male, nego sam se okrenuo povlacenju novca direkt na Visa ili Mastercard.

Potrebna ti je bilo kakva Visa/MC kartica debitna ako recimo koristis paypal sigurno imas karticu... jucer sam povukao Eure (mogu se povlaciti i € i $).
Na 1000€ provizija je 16€ ili ti 1.6% i kurs za pretvaranje € u domacu valutu (ako je kartica vezana za domacu valutu) ide po Visa.eu koji je opet povoljniji od onoga u bankama i onoga sto racunaju zmaj i ECD.

Et neko ko je povlacio preko ECD nek napise koliko provizije uzmu na 1000€ koliko ja znam preko 70€ bi kod njih bilo provizije ovde je 16€ razlika i nije mala mozes da uzmes nesto za rig extendere ili dodat memorije koje uvjek zafali kad krene nesto teze da se kopa. Uglavnom ja sam dosta kruzio trazio najpovoljniji nacin. Bitstamp je takodjer odlican, ali potrebno je pronaci banku na koju transkacije idu bez problema.
 
moze mali info, kako povlacis, odakle? bas na karticu/racun ili na pp pa odatle vracas na karticu? i mene ovo interesuje ja za placanje preko neta koristim vob internet karticu koja je vezana na pp i sa njom sam placao i na aliexpresu ali ne verujem da mogu da primam kes na nju, no nije ni bitno uzeo bi drugu ako sljaka, i ako moze malo pojasnjenje procedure
hvala
 
Nije tajna samo ne bi ovde da reklamiram i da krsim pravila foruma, nadam se da shvatas ;)

Ta kartica sto imas ako ne mozes primiti kes sa paypala onda ne moze, ako primas kes sa paypala primices i odavde.
Konkretno ja imam i Visa eletron debitnu vezana za tekuci, i mastercard debitnu vezana za devizni tako da mogu na bilo koju poslati, posto sa paypala primam na Visa electron tamo sam poslao.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno