Šta je novo?

Alcatel One Touch Idol X

ima li neko ideju kako da dodam jos par gradova u ovoj vreneskoj prognozi, a da mi i dalje pokazuje temperaturu trenutnog grada gde se nalazim? ovako svaki grad koji dodam poslednji bude na homescreen-u?

edit: uspeo sam tako sto sam dodoao sve gradove koje sam zeleo, i tek na kraju auto locate grad, i sad je ok... ali ne mogu da verujem da nema neko elegantnije resenje...
 
Poslednja izmena:
ma Go launcher i sve sljaka sjajno! Nova mi je radila ocajno... A kakav vam je 1002? ili KitKat ako neko koristi? Kako stojite sa baterijom? :)
 
Ja imam 01002, nova radi perfektno.
Jel koristi neko xposed? Znate li kako da proradi najnovija verzija?
 
Pro mi je, najnovija ver, plus tesla, ali kakve veze ima da li je pro ili ne? Pro samo otkljuca tabove i jos neke opcije.
Nisam probao go, nisam imao potrebe.
 
Pa dobro, ja kazem moje iskusvo... Ti si zadovoljan sa nova a ja sa go ;)
A mozes li mi proveriti imas li u telefonu ovaj servis?
 
Ne otvara mi onu sliku gore na tapatalk. A tu aplikaciju mi ne pokazuje ni u app manager, ni u titaniumu.
 
Ako neko ima problem da se ponekad ekran ukljuci sam od sebe bez razloga, postoji fix u gravityboxu. Vezano je za calendar, sada sam ukljucio to, videcu ovih dana da li radi fix.
 
Nisam primetio taj problem, mislim da mi se nije dešavalo...
 
Ukljucuje se i dalje... Mora da mi je zbog neke aplikacije, ono nije pomoglo...
Samo se ukljuci i iskljuci posle timeouta. Kao da sam kliknuo dugme za unlock jednom.
 
Neka aplikacija ti to radi verovatno, tj skoro sigurno..
 
Probaj betterBatteryStatts, mislim da tu mozda pokaže šta se dešava
 
Da nemas kojim slucajem neki blacklist program? To hoce kada primi poziv a program ga presretne
 
Nemam. Nista od takvih aplikacija koje treba nesto same da rade nemam...
 
Ja nisam siguran koja aplikacija to pokazuje ali sigurno ima neka koja pravi log da možeš da vidiš šta se upalilo, malo potraži, možda pomogne.. Ja imam npr problem sa adaway, kada mi je upaljen, sve radi kako treba, ali neće ni jedan link da otvori sa Tapatalk-a, mnogo me nervira, jer pre strane koju treba da otvori ima neki redirekšn :) i nema šanse da to prođe, odmah ga blokira, jel vam se dešava to?
 
Eeee,to je i mene nerviralo,do jutros :D Izvalio sam kako da namestim,idi samo u whitelist u adaway i stavi *.tapatalk.com , link.tapatalk.com (mozda i ne mora,zbog prvog,ali ne skodi) , redirect.viglink.com i ponovo enable-uj adaway i radi sve super :)
 
Eee sad ću to da probam, spasices me ako uspe... :-D
Edit: probao ovo poslednje redirect.viglink.com u whitelist i neće da prihvati jel to kucam tu ili u ono treće redirection?
 
Poslednja izmena:
Editovao sam post, ovo redirect.viglink.com kaže not valid host ili nešto tako
 
295ed36dcfa34b256fba9f57391ebeb9.jpg

Meni radi
 
koju verziju adAway-a koristis, meni ne dopusta da dodam u listu?

edit: evo uspeo sam, sve sam isto uradio kao i uvek, sad je prihvatio
 
Poslednja izmena:
vec 3 dana mi zakucava bez razloga... skroz zakuca,ne moze ni da se zakljuca,ukljucen ekran stoji.... ugasi se kad drzim 10 sekundi dugme. evo sad je zakucao i sam se restartovao posle 2-3 minuta...
 
Nikada mi se to nije desilo (za ovih mesec dana otprilike), jel si instalirao neku novu app, prvo to proveri, ako nisi, resetujes ga na fabrička pa proveri ponovo jednu po jednu app... Nema druge :)
 
pa nisam nesto mnogo,sad sam pobrisao sve sta mislim da sam stavio skorije... ostavio sam samo one od pre nedelju-dve... videcemo sta ce biti
 
meni se to desavalo par puta sa real racing 3 i dead trigger...
 
ma meni ovako dok cackam telefon,ili posle razgovora cak...
inace,izgleda je glupi KURIR palio ekran,preko wakelock detector sam video da je on koriscen vise puta po 1sec.... pa sam ga obrisao i cini mi se da se nije palio,ceo dan mi je pred ocima na stolu.
a za zakucavanje cemo da vidimo...ne bih voleo da se ponovi
 
A da probas da stavis Screen lock, npr ˝Pattern˝, mislim da ce ti resiti problem sa otkljucavanjem!
--Za zakucavanje, xmmm, i meni se desilo 7-8puta da mi je zakucao za 10meseci koliko ga koristim...ali ne znam zbog cega...odavno nije, da ga ne ureknem :)
Nego hoce li jos neko proveriti ima li ovu aplikaciju u telefonu Services Commander Android???
 
Nazad
Vrh Dno