Šta je novo?

A4 Tech-Bloody Multi-Core Gun3 Gaming Mouse V7

Forumasi mrzi me citam temu , koji je best buy mish sada za 2000 ? Hvala puno
 
Ovaj bih izbegao jer dzaba mu sto je dobar kad ti klizi iz sake cim ti se malo oznoje...
 
Uzmi A9 Blazing taj ne klizi ;)
 
Inace za onaj problem sto mi nije radio Skrol..
Izasao je novi BIOS za maticnu pre koji mesec sa updateom za bolju podrsku USB uredjaja
-Odradio Update BIOSa i to je resilo problem ;)
 
Vredi li A4Tech V7M Bloody ? 2000 rsd ? Iskustva molim :)?

Pa vredi. Pisalo se vec ovde o tome - ko ima 45-50e+ i hoce sto kvalitetniji mis neka zaobidje A4, a ko planira da potrosi do 30-35e tesko da ce naci nesto mnogo bolje od A4 ''krvavih''. Do 25 evra prakticno nemaju konkurenciju.

Ali.. ja bih uvek pre kupio bezicni R7.. http://www.itsvet.com/proizvod/a4-tech-r7-bloody-gaming/comp_comp_mouse/40/2656

Kao sto vidis cena je tu negde sa V7, ima metalne klizace i nema glossy plastiku (te manje povrsine) vec je ceo ''predjen'' onim kao blago gumiranim slojem. I ono najbitnije - otarasices se kabla za male pare :)
 
Poslednja izmena:
jesu li iste velicine v7m i v7 bezicni ? koristim trenutno xl 740k koji polako crkava tj prekid u kablu izgleda (radio bi on jos ) :D . Plasim se da mi ne budu mali ?
 
Poslednja izmena:
Om bi mi odgovarao ... ali gledam da prodjem sto jeftinije . Jel su pouzdani ovi bezicni ?
 
Da ne bih ponavljao imas sve na nekoliko poslednjih strana :) Uglavnom i dalje sam dosta zadovoljan sa R7 - pre svega zbog cene. Bilo je tu manjih problema ali nista od toga me jos nije nateralo da batalim ovaj mis i spremim 80-100e za neki ''premium'' bezicni.. a sto je najgore ne znam ni koji bih kupio u tom slucaju, pre bih se vratio na zicu uz CM Sentinel A2
 
Da ne bih ponavljao imas sve na nekoliko poslednjih strana :) Uglavnom i dalje sam dosta zadovoljan sa R7 - pre svega zbog cene. Bilo je tu manjih problema ali nista od toga me jos nije nateralo da batalim ovaj mis i spremim 80-100e za neki ''premium'' bezicni.. a sto je najgore ne znam ni koji bih kupio u tom slucaju, pre bih se vratio na zicu uz CM Sentinel A2

Hvala puno , narucicu bezicni iz Monitora za 2200 , jel ok uzeti kod njih ?

koja je razlika izmedju r7 i r7a ?
 
Poslednja izmena:
Ja nisam zadovoljan sa r7.Izlizao se a tome se nisam nadao tj ta površina gde naleže dlan od znoja se najverovatnije oštetila.Povremeno je poceo da zeza levi klik pošto ponekad ume da se ponaša kao dvoklik a i srednje dugme je pocelo pomalo da zeza.
Pre ovog sam koristio logi klasican uzet pre desetak godina i dal je stvar navike bio ili nešto drugo ali nikakio nisam uspeo da se naviknem na r7.
Koji drugi miš do ili oko 2000 mi predlažete i kakvi su drugi proizvodjaci prisutni kod nas tj potrebno mi je nešto što je na tom nivou kao logi (osnovni modeli).
 
Zato što cu samo izgubiti živce kao sa tastaturom (genius kb g-265).
Od mene iz licnog iskustva jedan savet. Idite na logitech.
 
Nije ni Logi sto je bio pre 10 godina. I oni ciganisu sa mikroprekidacima
 
Opet zezanje sa R8.

Jel moze neko da proveri da li se gubi signal tj. da li se mis zaglupi pri jako malom podizanju misa od podloge?
Prilikom koriscenja misa ako ga slucajno malo odignem od podloge (par mm) i spustim, mis se zaglupi na kratko tj. konstatuje samo klikove, pomeranje ne konta dok se ne odglupi.
Ne secam se da mi se to ranije desavalo, a valjda nisam promenio nacin na koji pomeram misa, normalno ga pomeram kao i uvek.

Iznerviran obrisem softver i sad vidim da je sajt za download riknjaus, pa bi bio zahvalan ukoliko neko ima softver i voljan je da ga aploaduje negde.
 
Ne zagllupljuje se mis pri malom podizanju od podloge :) , vec to tako samo ponekad. Juce je to bilo svaki put kada se odlepi od podloge, danas tek 10ak puta.
Ne znam sta bi moglo da mu smeta, u kuci imam samo net, preko usb stick modema i telefon. Nikakvih bezicnih mreza, komsijskih mreza.

Sajt je postao dostupan u medjuvremenu, pa sad radi i softver, nem pojma da li nemanje softvera vise utice na to gubljenje.
 
Jedno pitanje vezano za temu.Imam masinu iz potpisa. Od pre nekoliko dana sam primetio da mi u igri BF4 salta naoruzanje (nezavisno od toga da li skrolujem tockicem,ili biram na num.tastera 1, 2,3,itd...
Pomislio sam da je do misa probl,da zeza skrol tockic. Juce su mi ga zamenili u Emmi-ju bez pogovora.
Bocnuo sam potpuno nov mis,i problem je ostao..
Potom sam pokusao sa drugom tastaturom,usao na prazan server, i opet isti probl. Pokusao da menjam USb portove za misa i tastaturu,i opet isto. Pri svakodnevnom koriscenju (surf netom,filmovi,itd,itd...) se taj probl. ne manifestuje gotovo nikad :(
Molim za savet,ili misljenje? Sta bi moglo da izazove konflikt.
Tastatura je a4tech G800 MU ,a mis a4tech Bloody V7. OS je Win 10.
Hvala unapred drugari.
 
Poslednja izmena:
Meni se i dalje povremeno ugasi skroll svetlo i u tih 0.5 s mis ne radi ...
 
Ја од када сам узео овог миша ниједан проблем, само речи хвале, користим га сигурно 2 године.
Чак се ни трагови коришћења не познају по њему, док ми се на х7 који сам имао пре овога сва боја огулила, овде ништа.
 
Poslednja izmena:
^Takodje, jedino sto mi ne lezi lepo na ruku, ali to je do mene...
 
Meni se i dalje povremeno ugasi skroll svetlo i u tih 0.5 s mis ne radi ...

Takodje, to primetim par puta nedeljno, npr dok kucam nesto na tastaturi ali nisam prometio da mis ne radi.. npr to se nikada nije desilo u CS. Samo u slucaju da kucam nesto, ume da se ugasi skrol na tih 0.5s ali stvarno nisam primetio da mis ne radi..
 
Juče sam odlučio na rastavim svoj v7 posle 2.5 godine korišćenja, da vidim koliko se prašine uspelo nakupiti u njemu i da zamenim klizače koje sam dobio uz njega (nisam ni znao da su dali čak tri rezervna kompleta).
Jedino se oko skrola nakupila koja dlačica a ostalo je bilo čisto. Svejedno sam ga dalje rastavio, skinuo ploču, obrisao i senzor, kasnije sve lepo sastavio, nalepio nove klizače, uključio nazad da vidim da li sam nešto uspeo da zeznem kada ono iznenađenje - više se ne mrda levi klik ,) Koji je razlog bio što se pre mrdao ali sada ne - pojma nemam, ali važno da to više ne radi, a i imam osećaj kao da sam zamenio miš, izgleda i radi kao nov :) Definitivno je vredeo onih 2000 i kusur dinara koliko sam ga platio.
 
Da li i vama ovaj tockic kad se pritisne ide malo udesno a ne 'ravno dole' kako bi trebalo?
 
Nazad
Vrh Dno