Šta je novo?

ZTE Blade III

Kupio sam malopre ovaj tel za sestru,iz Vipa je i ima garanciju jos par meseci.U garantnom listu vidim da je dvaput bio na servisu i da je oba puta problem bio sa Software-om,pa sam razmisljao da ubacim neki Rom da je ne bi kasnije opet to zezalo,jer je u njemu i dalje fabricki Vip rom..zanima me koji mi preporucujete i da li se time gubi garancija?
 
hehe, Z3 mi na garanciji, S3 sam prodao, drugi S3 slomio, a preostale S3jke sto imam su nekompletne. I uzeh jutros na oglasu ZTE Blade 3 za 20e :d

zver od telefona za pare za koje se uzme. Ljudi dan danas traze za Desire serije po 50 evra, za sve galaksi modele od pre S3 traze jos i vise, a ovaj Blade super moze da posluzi za osnovne android potrebe, kosta 2-3 soma na oglasima. veliki bedak sto konstat nije ni na 4.4.4 androidu uveo promenjiv DPI
 
Poslednja izmena:
Pa promeni sam u build.propu. ro.sf.lcd_density je parametar
 
zar nece da napravi neki screw-up ako se radi tako rucno .. ? aj cu da probam. hvala
 
zar nece da napravi neki screw-up ako se radi tako rucno .. ? aj cu da probam. hvala
Možda sistemske app kao sto je dialer neće se dobro skalirati. Ali isto radi i svaka app za promenu dpi-a - menja vrednost u build.prop.
 
Neće ništa da se zezne, čim priča o 4.4.4 na blade to je neki cm ili aosp rom a tamo sve skalira bez problema

@igoritza samo proveri da li posle editovanja fajl i dalje ima dobre permisije i to je to. Možeš i da skineš build.prop editor sa store, on pravi backup + lakše je za editovanje nego da tipkaš po nekom tekst editoru. Ima i baš to podešavanje za dpi kada izvučeš onaj panel sa leve ivice
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno