Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Za mene postoje neki minimalni uslovi koje DVB boksovi moraju da imaju u 21 veku i veku velikih televizora.

1.Svi tipovi tjunera i to isključivo u dual varijanti ( 6 tjunera)

2.Deljenje TV ekrana na pola po vertikali,i ova opcija u većini slučajeva nije moguća bez dual tjunera.

3.Interni web interface ,čitaj enigma.

Pošto to postaji samo kao poseban DVB uređaj,drugi uređaj mi je Android po želji i tako dobijam ono što želim ,bez da ikoga čekam da mi ostvari želje,ja ih sam ostvarujem:smash:
 
Poslednja izmena:
Gastos u U.K. interesatna pojava. Indus, Pakistanac!!!!
Izvini za salu ali stalno mesas sta je dobar box sa ispeglanim softom za sve vrste video fajlova i sta je "potencijalno" dobar box.Odgovori su ti cisto spinovnje toliko popularno u ovim nasim prostorima.
Bez ljutnje ovo je samo moje misljenje na osnovu tvojih odgovora gde izbegavas da odgovoris na moje misljenje da je kod Nvidia soft jos uvek sirov posle skoro pola godine kako se pojavio na trzistu. Ponavljam oni su dobri za gamere ali se jos nisu dokazali u media segmentu sa svojim prethodnim procesorima primer OUYA.
Tebi zelim svaku srecu sa tvojim ljubimcem.
 
6 pack

Sada ću pod stare dane još i da gejmujem ni kriv ni dužan:d

Phedja011

Ispeglan softver sa limitiranim hardverom nije ono što mi treba,niti mi treba da na svakih 6 meseci kupujem novog kineza.Niti mi sve to treba zarad uštede od 30 eura.Nije ovo spinovanje nego logično razmišljanje nekoga ko je imao ili ima desetine da ne kažem stotine kineskih boskova.I dalje tvrdim da je Kinez od 35 usd najbolja kupovina,Imao sam Himediu single core i ta je ubijala kako je otvarala video fajlove,čisto da ti napomenem.
Inače naših u UK ima jako puno.Ja ih imam bar trideset.Razne profesije,frizeri,taksisti,glumci,inženjeri.Volim taksiste jer mi paketi dolaze danas za sutra ali bukvalno:d,šta ćeš kada voze naše na aerodrom jednom nedeljno pa naručujem dan pred poletanje aviona:smash:
 
Poslednja izmena:
Bojim se da sa novim wetek 2 nece moci da ponove uspeh.
Stabilan Openelec i E2 na 812h !?!
Ja sam pristalica filozofije "jaja u razlicite kosare" iskreno nisam ljubitelj kombajna.
 
^ gresis djecace,taj WETEK sto pominjes(812h)nije uopste WETEK za Tunere....ovaj WETEK 2 je nesto sasvim drugo..:),ali otom potom...a i ovaj kec,odlicno radi...
 
6 pack

Sada ću pod stare dane još i da gejmujem ni kriv ni dužan:d

Phedja011

Ispeglan softver sa limitiranim hardverom nije ono što mi treba,niti mi treba da na svakih 6 meseci kupujem novog kineza.Niti mi sve to treba zarad uštede od 30 eura.Nije ovo spinovanje nego logično razmišljanje nekoga ko je imao ili ima desetine da ne kažem stotine kineskih boskova.I dalje tvrdim da je Kinez od 35 usd najbolja kupovina,Imao sam Himediu single core i ta je ubijala kako je otvarala video fajlove,čisto da ti napomenem.

"limitiran hardver" mislim da si izvini neinformisan.
Ja svog ljubimca cu promeniti kada se pojavi box na novom cipu Hisilicon Hi3798C V200 (http://www.cnx-software.com/2015/09...s-hdmi-2-0-10-bit-hevc-usb-3-0-sata-and-more/). Sunce se radja na istoku.
 
Wetek koliko pratim još nije najavio nove modele sa DVB podrškom.
 
Poslednja izmena:
ma znam da znas....to je izaslo ima neki mesec,a kao sto vidis na slikama,nije planiran da bude i Tuner Box....:)....ovo sto ja pominjem je savim druga prica,a logicni nastavak Wetek Play-a...
 
Ok.
Ja sam naivno mislio da je ovde tema Mogućnosti Android multimedia player-a".
 
Ok.
Ja sam naivno mislio da je ovde tema Mogućnosti Android multimedia player-a".
Haha dobrodosao u klub;) napisacu i ja nesto kad stignem,za pocetak obratite paznju na zido x6 tjst na rk3368
forum.kodi.tv/showthread.php?tid=239045&page=3
 
Poslednja izmena:
Mislim da ce biti jedan od bolji media boxova za relativno malo para.
Narocito raduje sto su brend firme Kaiboer.
 
Osnovna razlika u stavovima je sto vecina nas ovde na tu spravu gleda kao medija plejer, a plasma ga gleda kao gaming konzolu...
Zato ja kukam za daljincem a on hvali tegru i gejming kontroler.

Ja tu tegru vidim samo da pravi taj box nepotrebno skupim, jer i ovi jeftini kinezi imaju vise nego dovoljno jak hardver za sve namene.
Uz sve to sve ove igre sto sam video se uglavnom placaju, ili su u pitanju klasicne android OS igre koje rade i na kinezima.
 
Osnovna razlika u stavovima je sto vecina nas ovde na tu spravu gleda kao medija plejer, a plasma ga gleda kao gaming konzolu...
Zato ja kukam za daljincem a on hvali tegru i gejming kontroler.

Ja tu tegru vidim samo da pravi taj box nepotrebno skupim, jer i ovi jeftini kinezi imaju vise nego dovoljno jak hardver za sve namene.
Uz sve to sve ove igre sto sam video se uglavnom placaju, ili su u pitanju klasicne android OS igre koje rade i na kinezima.

Pazi ja je nebi olako pustio niz vodu ali duga prica :)Kao sto rekoh jak hardwer ali treba jos cekati na njega .Mislim da i plasma u prvi plan stavlja android tv box kao media player ?Mozda gresim?HiMedia Q5 -dobar player ali mene ne dotice iz vise razloga glavne prednosti meni nisu dovoljno interesantne :)Kao sto je 6pack spomenuo svako ima pravo da bira i pravo na svoje misljenje .Molim plasmu da se ne nastavlja i da ne pretvara ovu temu u meni ovo tebi ono itd (svi znamo koliko je uporan da dokaze ili pokusa da izgura svoje )
 
E sad tako bi mogao da teram u nedogled :) resio sam da uzmem jedan od dva gore navedena i to je to.
 
Razlog nižih cena boksova sa S805 i S812 procesora leži u tome što Amlogic svaki čas treba da izbaci zamene za ove procesore u vidu S905 i S912,
 
Pazi s905 je slabiji soc od s812 ali ima neke prednosti mislim da ce cena u pocetku biti oko 60-70usd
 
pa neke,dok ne izadje nesto bolje i od toga:)..naravno zezam se...jer mi smesno...'prodje mi Mladost,dok se Vi napijete Kafe,khmmm dok ne izadje nesto.."BOLJE"....
 
Bas tako, uvek sutra nesto izadje bolje, tako da po meni se ne isplati davati previse para, jer ce sutra svakako nesto bolje da izadje.

Najgluplja sprava su mi smart TV, oni kad zastare bice najgluplji uredjaj u kuci ;)
 
Bakara koji od ova dva sto sam pitao? MX S85 ili MX III?
 
Nazad
Vrh Dno