Šta je novo?

Android (TV) multimedia uređaji (box-evi i stick-ovi)

Znaci wetek player koja je verzija trenutno aktuelna?05.03 ili ima novija
 
Poslednja izmena:
Danas sisao neki update za core ... ne stigoh jos da vidim sta je novo...
Vidim da pise Wetek OS 2.0
 
evo me tek sad na gajbi..
Wetek Media Player je....16.1.Git.2016-05-03-51db062
stim da imam i zadnji KODI 17 Alpha 2...
e sad radim Update...pa da vidim sta dalje...:)
 
Posle određenog update Wetek core...sada je Wetek Media Player 16.1 Git 2016-07-20-772d7cc...
 
jel postoji neka caka za instaliranje filmovite? ubacio sam repo ali mi se filmovita ne pojavljuje nigde?
 
Kao neko ko je koristio kineski andoid tv box sa 1 i 2 gb rama, a sada nvidia shield, mogu reci da je nebo i zemlja. I na pogledu spec i na polju softwera. Do sada sam imao vec 3 update non stop nove funcije, brzina se unapreduje ...tako da koliko para toliko muzike.
Ako cete samo kodi da instakirate onda slobodno moze proci i amazon stick, za sve ostalo nvidia shield ili bar wetek

Послато са Lenovo Z90a40 уз помоћ Тапатока
 
Kao neko ko je koristio kineski andoid tv box sa 1 i 2 gb rama, a sada nvidia shield, mogu reci da je nebo i zemlja. I na pogledu spec i na polju softwera. Do sada sam imao vec 3 update non stop nove funcije, brzina se unapreduje ...tako da koliko para toliko muzike.
Ako cete samo kodi da instakirate onda slobodno moze proci i amazon stick, za sve ostalo nvidia shield ili bar wetek

Послато са Lenovo Z90a40 уз помоћ Тапатока

Bozicko, jesi li ga rootovao? sideloadovao neke aplikacije?

Ja ga koristim najviše za youtube jer deca mogu da pretražuju glasom pošto ne znaju da pišu ni čitaju... uveče pogledam neki film i to je to... Prezadovoljan, nikad zabagovao nije pa se nisam usudio da ga rootujem i ništa da čačakam... 500GB verzija.
 
Bozicko, jesi li ga rootovao? sideloadovao neke aplikacije?

Ja ga koristim najviše za youtube jer deca mogu da pretražuju glasom pošto ne znaju da pišu ni čitaju... uveče pogledam neki film i to je to... Prezadovoljan, nikad zabagovao nije pa se nisam usudio da ga rootujem i ništa da čačakam... 500GB verzija.
Nisam ga rootovao. Razmisljao sam kad mi je falila podska za mis, ali su to resili sa predposlednjim updateom. Sidelodovao sam chrome, i jos neke aplikacije. Kupio 64gb karticu za 11usd na nekoj akciji i fercera ko zver. Plus externi hdd od 1TB za filmove. Necu ga menjati sledecih par godina

Послато са Lenovo Z90a40 уз помоћ Тапатока
 
Kao neko ko je koristio kineski andoid tv box sa 1 i 2 gb rama, a sada nvidia shield, mogu reci da je nebo i zemlja. I na pogledu spec i na polju softwera. Do sada sam imao vec 3 update non stop nove funcije, brzina se unapreduje ...tako da koliko para toliko muzike.
Ako cete samo kodi da instakirate onda slobodno moze proci i amazon stick, za sve ostalo nvidia shield ili bar wetek

Послато са Lenovo Z90a40 уз помоћ Тапатока
Koje si uredjaje koristio?kakvo nebo i zemlja?android tv os je vrh?konkretno koje prednosti navedi bar jednu , mene zanima sta je to sve ostalo rekao si za sve ostalo nvidia ili wetek ?
 
Jednostavno je. Za te android boxove (kineske) je igra na srecu. Zavisi kakav vam zapadne. A od podrske se oprostite. A Wetek i Shield i ostala kompanija su drugi nivo (ali i cena je druga). Zato, koliko para toliko muzike. Umesto tih boxova, mozete uzeti Rpi3 koji ima najbolju podrsku, s njim ne mogu da se porede ni Wetek ni Shield (msm na podrsku). E sad sto je hardver slabiji, to je drugo, ali je i cena mala.
 
Slazem se ja da nvidia ima naj spec ,sto se tice podrske wetek ima najbolju kad je rec o uredjajima sa amlogic soc (minix itd)Ali realno fora je naci solidan hw sa ok sw koji moze sve tvoje potrebe da zadovolji (to nije slucaj sa rp3 bar za mene )Napominjem uredjaj ne koristim za igrice i stvarno ne vidim ni jednu prednost koja bi meni znacila kod nvidie pogotovo sa stock romom(naravno da nvidia ima neke prednosti ali meni nisu dovoljno interesantne eto recimo to upravljanje glasom 4k youtube 4k netflix i podrska za ostale servise koji naplacuju (drm),pa ni Plex Media Server na konzoli meni nije dovoljno interesantan )Da je brzina i fluidnost same konzole na mnogo vecem nivou od prosecnog kineskog boxa to bi bilo interesantno svakako nije razlika kao nebo i zemlja i samim tim nema potrebe za kupovinom iste (moje misljenje ).Scylla @koja je fora sa forsiranjem htpc i rp3 u ovoj temi ?Svako od nas ima razlicite potrebe i ne koristimo svi ove uredjaje na isti nacin...
 
Da li postoji android box varijanta daljinca sa 3.5mm ulazom za slušalice kao shield daljinac fazon?

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Cemu bi sluzile slusalice na daljincu?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Ne forsiram ja nista. Ali kao sto si i rekao, svako gleda svoje potrebe. Nekoga ce taj Rpi3 zadovoljiti, nekoga nece, trazite vise, neki Wetek ili Shield, a nekoga nece ni to, mozda zeli da igra najnovije igre na svom htpcu, pa ce sklapati konfu za htpc.
 
Cemu bi sluzile slusalice na daljincu?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
Dusu dalo za bananice kada bih gledao nesto na brzinu a ne moram da ometam nikoga u dnevnoj, baterije na bežičnim slusalicama mi se istrose i sl.

Sent from my D6603
 
Pa daljinski je valjda isto bezzican i trosi baterije?

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
 
Za bubice u slučaju nužde bi dobro došao, nije mi jasno čemu čuđenje? Imaš li odgovor na moje pitanje?
Tako koristim recimo i ds4 na ps4 povremeno ubodem sluske u slučaju nužde i jako je praktično.

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
A da kupiš blutut bubice?
10$ su na GearBest-u a baterija im traje 10 sati, imaju kontrolu tona i dugme za javljanje...
 
A da dobijem odgovor na pitanje ako postoji? Ja nisam mogao da nadjem guglajuci, imam neke stare sonyjeve mdr-rf810r i Panasonic onear bežične sluške za uzivanje u multimediji, sonyjeve mdr-10rc sa 3.5 ulazom koje povremeno koristim na ds4 džojpedu, imam neke inear SoundMagic E10S koje koristim na fonu i povremeno na ds4.Desi se da zaboravim da dopunim oba onear bežična para i zatrebaju mi sluške za neku seriju/film da ne ometam ukućane. Zato sam mislio da bi mi daljinac sa tom opcijom dobro došao, čitajući neki nvidia shield review sam došao do saznanja da tako nešto uopšte i postoji.

Sent from my D6603
 
Poslednja izmena:
Imas mele f10 pro par modela mini rii i minix airmouse keyboard koji to podrzavaju
 
Zahvaljujem na odgovoru, mele f10 pro je bas ono što mi treba.

Sent from my D6603
 
Hvala, deluje mi odlično.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno