Šta je novo?

Bench rostilj :)

Kakvu Benchmark majicu želite?


  • Ukupno glasača
    135
De ste drugari. Ja bih rado došao, ali danas sam se vratio sa mora i u narednih nekoliko dana me čeka 12 (slovima - dvanaest!) uređaja koji treba da mi se dostave na test. Glavu neću dići od posla, da je bliže negde pa i da svratim na kratko, ali ovako...

Nego, pre nego što sam krenuo, 23. septembra sam poslao Bench majice ovima koji nisu preuzeli lično, obavezno me kontaktirajte ukoliko se nekim slučajem desilo da nekom nije stiglo.

Kukaš kao neka baba!
Tumbas je tebe trebao da odvede a ne Marx-ovu ribu.
 
De ste drugari. Ja bih rado došao, ali danas sam se vratio sa mora i u narednih nekoliko dana me čeka 12 (slovima - dvanaest!) uređaja koji treba da mi se dostave na test. Glavu neću dići od posla, da je bliže negde pa i da svratim na kratko, ali ovako...

Nego, pre nego što sam krenuo, 23. septembra sam poslao Bench majice ovima koji nisu preuzeli lično, obavezno me kontaktirajte ukoliko se nekim slučajem desilo da nekom nije stiglo.

Da pogadjam, jedan od tih uredjaja sto ti stigo na test je i TimeMachine?

...ovi sto si im poslo majice 23. septembra ce da ti potvrde prijem tu negde za jedno tri nedelje ...osim ako se nisu zagubile negde u vremenu I prostoru ;)

@kovacm - jel ima taj drugar dobrodrzecu babu mozda? :cool:
 
Joj dobri ste :D Ahahaha, mora da su to posledice desetodnevnog pijančenja iz Kavosa, mislim da mi je još uvek u sistemu pa ne znam šta pišem :d

@joc

Hahahah, sigurno sam bio previše mlad za njega, ja video da je pored babe bacio oko i na marxistu koji je ipak iskusniji :d
 
Drugari aj da se dogovorimo, šta kako kad gde.
Za početak kad je okupljanje, ko sve ide, koliko para treba, i šta da se ponese osim dobre volje?
Marxista, oćeš da se nađemo na nbg-u, pa idemo zajedno do bataje?
 
Vazi smith a posto sam se prehladio I necu piti idemo mojim kolima.
Kad kovacm kaze vreme onda mi znamo da se nalazimo 1 sat ranije ...ti ces reci gde a ja krecem iz bloka 61
Valjda nam se pridruzi jos neko?
Ajmo benchmarkovci javljajte se :)
 
Mislio sam da angažujem ženu da vozi pošto mi je izgledalo da će biti gajba piva po glavi stanovnika.
Ovako...ne znam....I sam sam nešto rovit.
 
Marx, ja bih onda da idem sa tobom ako ne budeš imao još putnika. Što da sam palim kola do tamo?
Sad sam se čuo sa Milanom. Planira da se tamo okupimo oko 10,11h.
 
Drugari aj da se dogovorimo, šta kako kad gde.
Za početak kad je okupljanje, ko sve ide, koliko para treba, i šta da se ponese osim dobre volje?
Marxista, oćeš da se nađemo na nbg-u, pa idemo zajedno do bataje?

oko 11h gledajte da budete tamo ;)

zovite ako treba pomoc oko snalazenja po vinogradima 064-167-5520

ponecu ja iz pazove sve. ako mozete, ponesite jednu gajbu jer ja necu imati mesta u kolima za dve a jedna ce biti malo :)
 
nazalost Igoritza ne dolazi. Imam neki posao koji sam zapoceo, koji mora da bude gotov pre najavljenog nevremena. Izvinjavam se svima, sledecom nekom prilikom sam na okupu obavezno
 
Cek, od onoliko ljudi na kraju samo vas par moze da se iskombinuje ili je to drugi rostilj po redu?
 
Drugo okupljanje I kotlic je u pitanju. Ajde vadi nas da uprljamo kovacu bar jedan escajg. :d

...dogovoreno Joco.
 
Ako nas bude samo 4 biće to baš mali pederbal.
Ukoliko tako ostane i sutra do nekih 9h možda bi bilo pametno da ovo odložimo...
 
odlaze se.

ne zato sto nas ima 3ica vec zato sto mi je veceras propisao rezervoar za B.E.N.Z.I.N. na kolima!

...kad se nesto ne da, onda se bas ne da :/

ako ipak hocete, mozemo kod mene u pazovi praviti kotlic. bonus je sto mozete igrati do mile volje Cadillac vs Dinosaurus na aparatu ;)
 
Koliko si platio aparat ako nije tajna ? :)
 
U pravu ste, ja se npr. jos lose osecam I u ovakvom stanju bi to vise bilo dolazenje kako ne bi ispalio. Ima dana, ispravicemo :)
 
Koliko si platio aparat ako nije tajna ? :)

Aparat (drvo plus dva joysticka i par dugmica) 3000din
TV 50e
Xbox 3000din

Pogledaj u retro sobi, imas ceo thread o tome. Sad cu okaciti i slike aparata.
 
ja sam za. dajte predloge: vreme i mesto :)

mada sam malo u guzvi zbog radova na kuci ali naci cu vremena ;)

btw ako ste za, mozemo i u slankamenackom vinogradu kod drugara.
 
I ja Sam uvek za ...a ako odziv bude slab vazda mozemo da preinacimo na neko picence na Zemunskom keju npr.
 
E pa ja sam mislio da se organizuje neko druzenje, ali po principu lokacije - koja mora da bude prostorna za ~10 ljudi ili koliko vec dodje, a da pritom ne bude neka galama i partijanje kako bi ljudi mogli da popricaju.

E sad, na pamet mi padaju samo pivnice ili vinski podrumi, koje znam par u beogradu da imaju ok atmosferu za druzenje.

Ako neko ima predlog, nek kaze.
 
Ja bih se rado pridružio na 1-2 piva, ne više, ako mi bude odgovarao termin. :p
 
Ево и ја да се пријавим за неко мање окупљање у граду. Нисам могао летос никако због посла али сад бих могао да нађем неко време током викенда у вечерњим часовима (ако је и даље план окупљање у неком кафићу/бару/пабу/пивници).
 
Nazad
Vrh Dno