Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

Postovani,

Imam problem prilikom pokusaja gledanja d3go preko laptopa. Naime, stalno mi pojavljuje sledecu gresku "An error has occurred, code=54 (Unable to create drawing surface for rendering).". Ima li ko iskustva sa takvim problemom? Inace koristim mozailu kao veb pretrazivac.
Unapred zahvalan...
 
Таман сам xтео да питам шта радити после реинсталације система на компу, кад ето одговора пар потова изнад. Овај мој тупави Иком је смешан ни EPG не ради како треба, сајт катастрофа ни протрамску шему немају. Брат ми је дао шифру за његов D3 GO па понекад вратим нешто што нисам погледао. На ком броузеру је најбоље наместити D3 GO?

Јел има нека фора да ово ради на рутованим телефонима?
 
Kačio sam ja apk koji radi na rutovanim uređajima mislim u sbb-generalna diskusija temi.
 
Nov sam u svetu D3 GO, Android platforme i tableta pa sam hteo da pitam kako ovo da rešim:



Zvao sam 19900, rekli su mi da će oni nešto srediti a ja samo na 5-10 minuta da isključim sve aplikacije iz tableta što sam i uradio ali opet sve po starom.

ASUS Fonepad 7 (2014) - FE170CG-1B009A
 
Poslednja izmena:
Jel su to oni zakljucali SVE kanale koji su mogli da se gledaju preko telekom ADSL-a?

Koliko ja vidim ni jedan vise kanal ne radi
 
Radi kao i do sad...
 
a sto onda kod mene nece

do skoro je radilo bez problema sada mi ispisuje poruku:" Niste pretplaceni na kanal pozovite 19900"

o cemu se radi?
 
Zovi SBB, rešiće ti za vreme razgovora. Dešavalo se i meni par puta, na više uređaja.
 
batice ali ja ovo gledam na Telekom ADSL na drugoj lokaciji a ne tamo gde imam kablovsku

kada gledas kod drugih provajdera obicno je dosta ograniceno cak i neke kanale iz paketa nisam mogao nikada da gledam

sreca pa su u manjini
 
Poslednja izmena:
Pozdrav svima, u pitanju je Nexus7 sa lolipopom, problem je što mi aplikacija prijavljuje da je tablet rotovan a na njemu je nerotovan stock sistem. Zna li neko u čemu je problem.?
 
U aplikaciji. Koristi modovani d3go ili rutuj aparat pa sakrij rut
 
Ne radi modovani apk na lolipopu,za sada nema alternative.
 
Nema ti pomoći tj mi ne možemo da ti pomognemo. Slab hardver plus ne optimizacija date app dovode do probleme koje imaš. Ili čekaj da ti update pomogne (što nije sigurno da će se desiti) ili kupi iPad gde radi savršeno. :p
 
Ja ne bih rekao da je hw slab i mogu da pokusam sa instalacijom na vise nego dvostruko slabijem ako bi to moglo da pomogne. Takodje makiacaveki mogu da ti potvrdim da perfektno radi na samsung tab3 "8 koji je ako se ne varam od tvog jaci samo po pitanju RAM za 50%. Reci ako treba da pokusavam na ovom jednojezgarnom 1GHz kinezu sa 512MB RAM ali znaj da moramo cekati 24h.
 
Poslednja izmena:
Kod mene, isto tako lose radi d3go na tesla tabletu. I tesla ima intel procesor.nadam se da ce ove godine izaci d3go update koji ce ovo resiti.
 
Ima li neko iskustva sa koriscenjem Telenorovog Interneta za gledanje D3GO-a?
Treba mi nacin da gledam TV ali bez kablovske/interneta. Uzeo sam DUO Gold paket i uz njega dobio D3GO a vec imam Telenorov internet koji ne koristim vec vise od godinu dana pa bi sada trebalo da produzim ugovor.... Zanima me da li neko koristi njihov net - npr. Surfuj Plus L/XL koji imaju 24/36 GB. Koristio bih ovo svega 2-3 dana mesecno pa me zanima da li mislite da ce ovih pomenutih 24/36 GB biti dovoljni da zadovolje moje potrebe? Povezao bih tablet/laptop (u zavisnosti od toga sta budem nosio) na LG 47LB630V
 
Ako ces da koristiš 3 dana mesecno onda mozes i imas 72 GB ako potpišeš na godinu dana
 
batice ali ja ovo gledam na Telekom ADSL na drugoj lokaciji a ne tamo gde imam kablovsku

kada gledas kod drugih provajdera obicno je dosta ograniceno cak i neke kanale iz paketa nisam mogao nikada da gledam

sreca pa su u manjini
Taman sam hteo da postavim to pitanje, ne mogu da gledam sve kanale koji su i na D3i. Nisam ni ja na SBB internetu nego na KBC Net-u, na D3i sve iz paketa radi.
 
Poslednja izmena:
62b71c22698bd6f5b6b8045c36e1bfc7.jpg



Lollipop sređen, sad samo da izađe ona modovana verzija jer zeza rut :)
 
Meni više ne radi OTA temporary Unroot. Zna li neko aplikaciju koja privremeno ukida root a da radi sa ovom novom aplikacijom?
 
@Danilo Video sam ti komentar na PS :D Nije mi rutovan telefon,cekam 5.1. Jel ne radi hide my root?
 
Ne radi ništa, pa ni isključivanje ruta u superSU aplikaciji :)

Tuga, taman nešto srede, onda bude drugi problem...
 
Katastrofa jedna, ja se taman obradovao da cu konacno da isprobam kako radi, kad ono cvrc, nece nikako ni sa Hide my root...
 
Ni s jednom. Cetiri aplikacije sam probao. SuperSU mi sjebao i root, morao sam ponovo da ga rootujem. Izabcuje neku poruku android.437. otkud znam, ne secam se. I da privremeno unrutujete uredjaj.
 
Poslednja izmena:
38da244a51f414ae3f9f84c8cb592637.jpg



To meni kaže bez obzira da li isključim/uključim rut u SuperSU aplikaciji...

Mora nešto da useru krastavac
 
Poslednja izmena:
Meni samo nije kako uopšte rut škodi aplikaciji pa onemogućavaju njen rad na rutovanim uređajima?
 
Nazad
Vrh Dno