Šta je novo?

SBB D3 GO - Televizija u pokretu

S nekiim programom za snimanje ekrana. Recimo, FastStone Capture dobro odrađuje posao. Može da se podesi na 25 framerate-a i odličan kvalitet, jedina mana mu je što snima u formatu wmv. Ima i boljih, ali ovaj je "najlakši", postoji čak i portable verzija. Nije besplatan, ali lako se nađe serijski broj.
 
Da li i ostalim članovima ne radi 72h u rikverc gledanje na d3go android? Meni ne na ovoj v2 ali na pc radi.
 
Postovani, vidim da ste 09.12.2013. godine napisali da vam je u planu da omogucite gledanje sbb D3Go i na platformi windows telefona, pa bih da pitam samo kada ce to biti?
Hvala unapred.
 
Мало, али само мало си промашио форум. ;)
 
Postovani, vidim da ste 09.12.2013. godine napisali da vam je u planu da omogucite gledanje sbb D3Go i na platformi windows telefona, pa bih da pitam samo kada ce to biti?
Hvala unapred.

Bilo bi lepo. Mada mnogo kanala ne mogu da gledam na orion internetu. Ne znam iz kog razloga. U sbb kazu da su svi pusteni nema veze na kom netu si . A u orionu kazu da oni to ne blokiraju nista.
A d3go kaze gledanje ovog kanala nije moguce na mrezi na kojoj se nalazite.
 
Bas cudno za njih, to ti je ono 'Nisam ja kriv', na kraju niko nije kriv a meni kanali ne rade koje placam
 
Kad ocu da se ulogujem i gledam izbaci mi "Greska! Registrovan je maksimalan broj uredjaja",sta se sad gube u cemu je problem?
Na portalu mi u D3 go stoji da su mi prijavljena 3 uredjaja sto je ok.
 
I meni se to često dešava.
 
Ja imam problem od kad sam instaliram Win 8.1 sa onim View Right Web Installer-om?
Nece da mi se instalira i izbacuje neke dve greske 2502 i jos jednu (tako nesto),sta je u pitanju?
 
Ja imam problem od kad sam instaliram Win 8.1 sa onim View Right Web Installer-om?
Nece da mi se instalira i izbacuje neke dve greske 2502 i jos jednu (tako nesto),sta je u pitanju?
Kiji browser ?, koliko znam radi samo na IE i FF.
 
Nije problem browser neko program koji se instalira da bi moglo da se gleda na compu.
 
Meni ne radi preko ie. Ali preko ff radi bez problema. Isto imam 8.1
 
Da li radi d3go u inostranstvu? Konkretno za Austriju me zanima.. Znam da manje kanala radi ako internet nije SBB, ali kao da sam procitao nesto da u inostranstvu ne moze uopste da se gleda, ne secam se sad najbolje.
 
Poslednja izmena:
Probao prvo preko Opere,pa posle i preko IE-a i isti slucaj,te dve greske prijavi.
На СББ сајту пише:
Sertifikovani web browseri su: Internet Explorer verzije 8, 9, 10 i 11, Firefox verzija 16+, Safari 6+.
а знам да су пријављивани проблеми са IE па сам ја зато увек користио Firefox а у крајњем случају то може свако, чак и ако редовно користи неки други. Као што сам ја на линуху инсталирао посебан Firefox преко PlayOnLinux само за D3Go па и то ради.

Чини ми се да сам виђао те грешке и нису везане за овај плагин него за неко ограничење Windowsa код инсталација. Пре неколико дана сам на лаптоп набацио 8.1 па плагин и све је прорадило ... на Firefoxu.
 
Nije problem browser neko program koji se instalira da bi moglo da se gleda na compu.
Koji program ? koliko znam ima samo add-on za IE i FF, "Verimatrix ViewRight 3.6.0.0" je poslednja verzija.
 
На СББ сајту пише: а знам да су пријављивани проблеми са IE па сам ја зато увек користио Firefox а у крајњем случају то може свако, чак и ако редовно користи неки други. Као што сам ја на линуху инсталирао посебан Firefox преко PlayOnLinux само за D3Go па и то ради.

Чини ми се да сам виђао те грешке и нису везане за овај плагин него за неко ограничење Windowsa код инсталација. Пре неколико дана сам на лаптоп набацио 8.1 па плагин и све је прорадило ... на Firefoxu.

Ja danas probao i preko Firefoxa i potpuno isto prijavljuje.

Evo slika kod instalacije onog programa za gledanje sta izbaci prvo:
http://www.dodaj.rs/f/46/2E/4mgdutLb/untitled2.png

A posle i ovo 2x:
http://www.dodaj.rs/f/33/fk/o0aaTeP/untitled-1.png

Probao da ugasim BitDefender ali opet isto,pod uslovom da sam ga ugasio,posto je komplikovan ;)
Ako neko zna kako da se ugasi BitDefender total security 2015 nek vice kako ;)
 
Nabavio sam danas D3i, i aktivirao D3GO, malo sam čitao poslednje postove, ako može malo uputstvo kako da zaobiđem root, imam 4.4.4. Probao sam sa Hide my root, ali ne radi. Video sam da ima tu neka aplikacija koju je neko okačio, da probam sa njom?
PS nemam SBB-net, to znači da ne postoji način da gledam SK preko D3GO?
 
Postoji, imaš mobilni net ?
 
Skini ovaj modifikovani apk :https://db.tt/SJZStZFq
To je prethodna verzija (3.4.1) radi bez da kriješ root i ne smara svako pokretanje sa prozorom sa obaveštenjem da postoji update.
Ona naravno neće raditi na Lollipop/Android 5.0, ali na 4.4.4 radi.

Za gledanje SportKlub na mobilnom fora je da pokreneš stream koristeći 3G net pa onda uključiš WiFi i dalje gledaš kanal opušteno. Ali za gledanje na kompu ta fora ne važi.
 
Ovako, pusti preko 3g, sportklub , neka krene par sekundi , prebaci na wifi , jel ok ?
 
Nazad
Vrh Dno