Šta je novo?

Veliki test pasti za procesore

Najbolja je pasta za zube, 5C losija od vrhunskih termalnih pasti :) ovo je bas iznenadjenje
 
Nisam znao da je Ceramique tako dobra pasta. :)
 
Ne znam, meni je tesko da poverujem da je AS5 bolja od MX-4, PK-1 i NT-H1 kada svi ostali testovi kazu da su one bolje, ali dobro.
 
Uzecu za 370 zlatnika sutra Coolink Chillaramic, pa da vidim temp proca :)
 
Poslednja izmena:
Bogami AS5 shuri i dalje, jos kad cujem ove "poznate" reveiwer-e kako netreba koristit vise AS5 jer je iz doba jure samo potvrdjuje njihov "kredilibitet".
 
blendamed complete je ful da best ,) plus cpu ne moze da se pokvari nikad jer ga fluor shtiti :d

kod mene je noktua za nijansu bolja od as5, ac ceramic, ocz freez...ove druge nisam probao, ali razliak je jako malakad se porede vrh paste. u odnosu an leshinarke i druge zvake ima razlike solidne.
 
Lesevi su moja specijalnost hahahahaha:-devil-:
 
Nisam primetio razliku izmedju AS5 i Coolink Chillaramic kod mene, tu su negde. Coolink je stvarno jeftina + dobije se poprilična količina, kome treba svaka preporuka.
 
Ahhahhahhahha majonez ahhahhahhahhahha.....jel se ovi sprdaju sa ovim ¨pastama¨ ili sta...nekako mi tesko da poverujem za majonez
 
Ma nema sanse da je Ceramique tako dobra, ja sam je koristio i jeste ok, ali da je u rangu sa AS5 nikako, a ni da su bolje obe od MX-4 - nisu. Otkud njima ti rezultati, ja ne znam... AS5 vec dugo vremena ljudi ne uzimaju kada im treba pasta. A za humor, cista destka! :D
 
Majonez pokidao sve ove nano ultra giga nazive pasti :)
 
Mozda probaju cvarak da podvuku izmedju cooler-a i proca sl. put XD
 
Ja koristim: Noctua-NTH1, koju sam dobio uz Noctua NH - D14 cooler.
I veoma sam zadovoljan.
 
Poslednja izmena:
Covece, Artic Silver je 10c bolji od Noctuine paste. Ja koristim ovu uz cooler sto sam dobio. Pa, ako je tako, odma ima da trazim Artic Silver....
 
Nijednom pastom ne mozes izvuc 10c, pod uslovom da nije pasta za zube.
 
Majonez da ima rezultat kao Noctuina pasta? Zasto sam se onda zurio da je kupim? :D
 
bacio si pare realno... idem ja do frizdera... dijamant...
 
Ma Noctua-NTH1 je najbolja gledajte malo i ambijentalnu to je ovo room temp
 
au, ljudi, pa steta bacati dobar majonez!XD

neverovatno koliko prolimatech dominira na polju hladjenja komponenti... eto sta moze da uradi inat kod ljudi koji su dobili otkaz!:))
 
Ja kad sam menjao CPU odem u winwin spreman da se otvorim za pastu do nekih 200din, kad meni efendija kaže 800...
...ja napravim facu ''are you kidding me'' i okrenem se za 180 stepeni.
odem na net izguglam ''replacement for thermal paste'' i pročitam negde da litijumska mast ima skoro iste karakteristike kao i te paste.
Naravno da imam kilo u podrumu (za neupućene - to je ona mast kojom podmazujete ležaj od fap-a)
Evo dan danas nakon godinu dana, radi klokovan sa stock kulerom bez problema
 
Ja kad sam menjao CPU odem u winwin spreman da se otvorim za pastu do nekih 200din, kad meni efendija kaže 800...
...ja napravim facu ''are you kidding me'' i okrenem se za 180 stepeni.
odem na net izguglam ''replacement for thermal paste'' i pročitam negde da litijumska mast ima skoro iste karakteristike kao i te paste.
Naravno da imam kilo u podrumu (za neupućene - to je ona mast kojom podmazujete ležaj od fap-a)
Evo dan danas nakon godinu dana, radi klokovan sa stock kulerom bez problema
E najaci nema sta tovatnu mast na procesor haahahahahahaha :D:D:D
 
Nazad
Vrh Dno