Šta je novo?

C.A.R.S - Community Assisted Race Sim

Na Imoli sa Caterhamom sp/300.R sam imao vreme 1:47 (sve asistencije na off)..vidim da prvi na zvaničnom sajtu ima 1:45, a deluje mi da ću to lako preći.
Jel može neko da odvoza, da vidim kako stvarno stojim, tek sam počeo sa volanom i manuelnim menjanjem brzina :)
 
Probao i 1:45:7 vožnja koju ne bih ni da uploadujem na youtube. Rekao bih da mogu na 1:41. Sve na off.

Ocito ljudi ne voze to auto na toj stazi pa je on #1.
 
Poslednja izmena:
Ja oko 1:46 i to sa dosta gresaka. Ubija me ona lakat krivina.
 
E pa super..nekad mi se čini kako dobro vozim, i onda vidim nečije vreme npr. 50 sekundi razlike :)
 
Jel moze neko da mi objasni kako iskljuciti ono lelujanje kamera u kabini? Koja *****na opcija... Hocu da je fixiram a ne da mi seta gore dole i simulira neku realnost
 
Poslednja izmena:
Radi cycle kamere jer imas dve "head" kamere. Jedna koja je totalno fixna, i jedna koja je smestena "unutar kacige" [ta se pomera pod uticajem G-forces-a i radi preemtive sway na prilazu krivinama].
 
Poslednja izmena:
Znam da ima dve kamere iz kabine, koristim onu bez kacige i ta se pomera, sve zivo sam iskljucio i opet se pomera, uvija ili sta vec, bas smesno.
 
Poslednja izmena:
Pa nemoj koristiti kameru "iz kacige", ta se uvek pomera. Koristi kameru koja je isto smestena u polozaju glave ali je fixna.
 
:trust: Pa upravo ti to kazem , koristim tu kameru koja je smestena u polozaju glave . Probaj ako ne vozis tako pa ces videti da se i ta pomera pogotovo po vertikali kad dodjes do uzbrdica i nizbrdica. Cas vidis ceo volan cas vidis samo gornji deo volana koliko kamera seta. Naravno to se desava na stazama koje nisu skroz ravne . ( konkretno Brands Hatch...). krastavac ne znam kako nisi video do sad, verovatno ne vozis tako nego ti se ucinilo na startu da je fixirana . Pozdrav
 
Gledam bas prvi klip i ne znam kako se kod mene totalno drugacije ponasa kamera . Evo screenshot-ova pa uporedi . Ovako je kod mene


A ovako je na tom prvom linku
 
Poslednja izmena:
Ako je tako kao kod tebe, to onda ima u samoj igri ugradjeno Real head motion? Ja koristim taj plugin za AC, jer smanjuje mucninu dok vozis, uzbrdice i nizbrdice prilagodjava horizontu ili sta vec, i mnogo mi je prijatnija voznja od kad to koristim. Ali ako si od onih sto mogu da igraju Angry birds ili citaju knjigu u gradskom prevozu koji se drmusa non stop, onda ti to ne treba :)
 
Poslednja izmena:
Svi vozite sa volanom i pedalama?
 
Al otpada po 900 grama gume po krugu :d
 
Ja uopste ne vidim drugu opcije od volana i pedala za simulacije . Cak sta vise forsiram stare aute i h menjac.

Ja ne razumem ovakve elitističke stavove - prioritet svakog razvojnog tima, (makar ovih koji rade igre za više platformi) jesu dobre kontrole na džojpedu jer su igrači sa volanima samo vokalna manjina. CARS je vrlo zabavan na Xbox 360 džojpedu (iako još sve nije kako treba), čak i kad se voze vrlo "nervozni" modeli poput McLaren P1. Većina ili ne želi da izdvaja novac za volane ili kao ja, ne želi toliku skalameriju ispred kompjutera.
 
Ja ne razumem ovakve elitističke stavove - prioritet svakog razvojnog tima, (makar ovih koji rade igre za više platformi) jesu dobre kontrole na džojpedu jer su igrači sa volanima samo vokalna manjina. CARS je vrlo zabavan na Xbox 360 džojpedu (iako još sve nije kako treba), čak i kad se voze vrlo "nervozni" modeli poput McLaren P1. Većina ili ne želi da izdvaja novac za volane ili kao ja, ne želi toliku skalameriju ispred kompjutera.

Nije to to sa gamepadom,ja sam se godinama patio sa istim i lošim volanima,dok nisam došao u mogućnost da kupim pravu stvar i uživam kao čovek u vožnjama,čak i najgora arkada mi se ne"vozi" bez volana...
 
+1 :d

Imate vi dovoljno igara za džojpede i tastature, napokon nešto volana vredno.
 
Ja ne razumem ovakve elitističke stavove - prioritet svakog razvojnog tima, (makar ovih koji rade igre za više platformi) jesu dobre kontrole na džojpedu jer su igrači sa volanima samo vokalna manjina. CARS je vrlo zabavan na Xbox 360 džojpedu (iako još sve nije kako treba), čak i kad se voze vrlo "nervozni" modeli poput McLaren P1. Većina ili ne želi da izdvaja novac za volane ili kao ja, ne želi toliku skalameriju ispred kompjutera.

lol.. mada za ovaj naslov si u pravu, i dobices to sto trazis odnosno ispostovace upravo takve kao ti. Ali je to katastrofa razmisljanje, pazi molim te 'skalameriju', zauzima mi prostor kao prosecan sabvufer od 5.1 sistema na stolu.
Ocigledno ili nisi dovoljno zagrejan za ovakav zanr ili za automotosport generalno, ili sto je jo jos verovatnije, nemas pojma koliko je bolja varijanta simulacija + volan, od svih arkada i polu arkada koje si do sad vozio. Nebo i zemlja su ta dva sveta, i ne znam nikog ko je probao i da mu se nije svidelo.
I takvim stavom ne pomazes nikom, vec je vise nego previse niche zanr, ima 459 drugih voznji a ne sme da ima 3 'elitisticka' naslova na trzistu? Ali ono, 'pobedili ste' :), CARS je mozda i hteo da bude elitistican, sad ce izaci i za telefone..
 
+1 :):wave:
 
Vidim da zvanicno izlazi 17. marta po ceni od 50e. Sta se desava sa nama koji je vec imamo kao Junior ili Senior Member-i?
 
Znaci moracu je platiti 40e?! Kakav je to popust kad sam im pre 2 godine i platio tih 10e. Nabijem ih...
 
Što ne bi moglo. Kada Star Citizen skoro 3 godine uzima pare a full igre ni na vidiku, mozda beta krajem godine, zasto bi ovi poštovali fanove koji su podrzavali igru u vrijeme kada je nesto sasvim drugo bila.

Ja iskreno jedva cekam da izadje cisto da vidim da li je ovo GRID sa boljom grafikom ili da prestanem racunati na ovaj naslov. Cijela je prezentacija sa šminkom na konzolama gdje igraci trzaju volan lijevo-desno kao na tastaturi dok je grip po travi jednak kao i po stazi.. bolno gledati.

Imama BLD 1.0834 i ovo je daleko od simulacije. Znam da ce biti pola godine od izlaska igre i ovog builda tako da sam ipak pozitivan ali su sve šanse da oni od ovoga prave arkadu.
 
Znaci moracu je platiti 40e?! Kakav je to popust kad sam im pre 2 godine i platio tih 10e. Nabijem ih...

Pa pisalo je i pre 2 godine da ce ti biti discountovano za toliko... sem ako neces da cekas da igra nesto zaradi i proda se fino (circa 1mill kopija), pa da je kupis od zaradjenih para.
 
Nazad
Vrh Dno