Šta je novo?

Kako kupovati aplikacije na Google Play?

Ne znam na sta ciljas kada kazes registrovana kartica ?

Svakako treba da vezes karticu za akaunt .. Makar sam ja tako uradio

LG
 
Pa za početak samo da pregledam aplikacije
 
Evo ja sam izgleda malo glup za ovo... :d
Hoću da kupim Nova Prime i pošto nisam do sada ništa kupovao sa Play Store hteo sam da podesim načine plaćanja... Međutim kad preko Play Store app odem u "account" pa "Add payment method", aplikacija se isključu, a kad odem preko kompa u podešavanja stoji mi lepo "Add payment method", ali nemam na šta da kliknem. :(

meni se ovo sad dešava
hteo sam da dodam master debitnu
već sam uspešno dodao visa electron i kupovao sam s njom

SAT VREMENA sam chatovao sa google podrškom da bi na kraju bilo eskalirano bez rešenja
sad čekam imejl od njih
 
Jbm ga... Evo napravio sam sad novi nalog jer neću za onaj stari da vezujem wallet, povezao sa Visa karticom, sve prošlo ok... na Play Store ista priča. Kad sam uneo nalog u telefon izbacio mi je da postavim payment method, ali jedino što sam mogao da izaberem je “no thanks“.

Sent from HUAWEI P9 lite using Tapatalk
 
Za pregled aps ne treba kartica, pobogu..
Pshnd
Koja ti je drzava na tom nalogu? Ne sme da bude scg
 
Za pregled aps ne treba kartica, pobogu..
Pshnd
Koja ti je drzava na tom nalogu? Ne sme da bude scg
Naravno da znam da ne treba, ali nervira me da stalno uključujem Tunnel Bear, da bih se prebacio na USA Store.
 
meni se ps zatvara kada tapnem na + dugme da dodam karticu
na netu u svim browserima sa i bez kukija - netje pa netje
 
Nikako ne mogu da dodam karticu. Kako pokusam tako ps prestane sa radom. Pokusao na dva uredjaja i ista prica

Послато са GT-P5110 уз помоћ Тапатока
 
meni još uvek nije rešen problem
Thank you for taking the time to let my team know the details of your experience. The better we understand this issue, the closer we get to a solution. Our engineers are aware of this problem and are working hard to resolve it.
 
"working hard to resolve it" - cekamo da se pojavi relevantan broj korisnika sa problemom, pa cemo videti sta je
 
Ima li novosti po ovom pitanju? I dalje imam probleme kao i većina ljudi ovde :)
 
Neko je vec pricao da moze da se doda kartica na play.google.com i meni radi. Mogu da je dodam. Imam opviju add payment method.
Ako nemate tu opciju, probajte da odete na wallet.google.com i tamo editujete adresu na Republic of Serbia. Da vas ne zbuni tamo i dalje ne moze da se doda payment metoda, ali na play moze, i to samo web play, ne app!

Edit:
Sad mi radi i u app!
 
Proradilo i meni samo od sebe. :D Može preko app da se doda kartica! :)
Je l' može nekako preko PayPala? Imam par evara na njemu pa ono... :d

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Ja preko paypal uzimam. Znam da sam imao problem da dodam. Onda sam prvo dodao karticu pa tek onda paypal i radi

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
I opet ništa... Sad sam probao da dodam i kad unesem podatke za karticu dobijem poruku “Correct this card info or try a different card“.
Isto se dešava i preko app i preko sajta. :(

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Jesi ubacio broj telefona? Meni bez toga nije htelo da prihvati karticu.
 
Jesam. :( Probao i sa +381 i bez.

Sent from HUAWEI P9 lite via tapatalk
 
Imam USA nalog i istekla mi je naša Banca Intesa Internet kartica. Dobio novu i razlikuje se samo datum isteka i verufikacioni kod.

Kako da zamenim to, a da mi ostane USA nalog, i da ne padnem u pat poziciju kao mnogi ovde sa kodom za zemlju koji Google neće da reši?
 
Upali VPN na kompu pre nego što odradiš radnju :)
 
Mislim da ne moraš ništa da menjaš ,samo ćeš pri kupovini ubaciti novi kod i to je to. Broj kartice ti je svakako isti

Sent from my Kinez
 
Sve mi je podešeno kao ranije, naš Store, sve kako treba, a sistem odjednom pokazuje da nemam nijednu karticu u wallet-u i ne mogu da je dodam.

Opet neke gluposti, izgleda...
 
Sve mi je podešeno kao ranije, naš Store, sve kako treba, a sistem odjednom pokazuje da nemam nijednu karticu u wallet-u i ne mogu da je dodam.

Opet neke gluposti, izgleda...

Imam isti problem. Sad kad sam usao u wallet, cak mi ne dozvoljava ni da unesem karticu? Opet nam ukinuli kupovinu?
 
Sto je najgore, danas sam kupio aplikaciju, a važi sve ovo što sam gore rekao.

Znači da ima sve u sistemu, ali se nešto pobrkalo očigledno.
 
Upravo sam razgovarao sa supportom jedno pola sata. Kaže da je proverio i da kao zemlja nemamo pravo kupovine. Ja ga ubedih da imamo (video da sam kupovao nešto u julu) i kaže da će da eskalira.
Kod mene je sledeće: kada za nalog (settings naloga, ne adresa kartice) stavim zemlju Serbia (CS) onda mogu da dodam kartice ali one postanu "Not eligible" i ne mogu ništa da kupim. Kada stavim zemlju Serbia (RS) onda ne mogu da dodam karticu. Kliknem na "Add payment method" i dobijem "Select a payment method" ali ne mogu ništa da izaberem. Kaže da će da eskalira. Sve sam radio na accounts.google.com koji me prebaci na payments.google.com
Inače, interesantno je da je CS kod rezervisan u septembru 2006 tako da je sada otprilike isteklo 10 godina i možda su zato kartice postale "Not eligible"
 
Nazad
Vrh Dno