Šta je novo?

LG Optimus 2x P990

modaco
 
Svaki android se mrzne i zakucava nekom cesce a nekome retko.Ja sam na galaxy s imao cesce zakucavanja nego sad na Lg optimusu 2x.

Ovo nije pravilo, meni se telefon nije zakucao ili restartovao nijednom za 10 meseci a da nije neka aplikacija pravila probleme, bilo je par igara koje su zakucavake telefon ali to nije do andrida.

Verovatno je hunder u pravu da je to do androida, evo ima i za incredible ista tema http://www.htcincrediblesforum.com/troubleshooting-htc-incredible-s/htc-incredible-keeps-rebooting/ , kako se zalomi otprilike.

Opet kao i gore sve zavisi od korisnika, 4 Androida u protekle dve godine, mislim da nisam imao više od 5 restarta.
 
Poslednja izmena:
A displej?
Isto odrađen kao kod Optimus 3D? Malo me plaši lakoća prskanja koju je OTAC iskusio na svom 3D.
 
Displej na 2X je Gorilla Glass za razliku od O3D, mada sam mišljenja da je OTAC ostao bez displeja nesrećnim spletom okolnosti, na testu koji je kasnije uradio videlo se da nije baš tako nežan!

Uradi pretragu na youtube sa imenom bilo kog telefona i uvek ćeš naći video nekog primerka kome je prso digitajzer!
 
Naravski.
No gledao sam Očev test kad ga je krknuo hardom u ivicu.
Kako rekoše tada, izrada telefona je takva da je ivica displeja "dostupna" udarcima jer je izložena, a da je kod drugih telefona falcovano malo sa maskom sa strane.

krastavac, kad gledaš da suneš neke pristojne pare za telefon velike ti oči i na ono na šta ne treba da budu :)
 
Da li neko zna gde mogu da nadjem neke igrice za ovoj tel, konkretno od gameloft-a a da bude full, tj i apk i sd data folder.
 
Jel radi ovaj thread ili stao bas sad kad sam se ja namerio da ga kupim ;.. e u pm :)
 
nece fon biti nista losije ako par jarana ovde ne pise ;D
samo ce ti malo pomoc nedostajati, ali za to imas pomoc najboljeg prijatelja Guglovitja
 
Uostalom, za bilo koji smartfon, najbitnije je da znaš samo dve reči: xda i modaco :d
 
Ljudi dal se dobija hdmi kabal u paketu ,ali ne preko telekoma??
 
Ja za svoj lg optimus 3D nisam dobio...tj evropska varijanta nema...tako da kontam da ni 2x nema...
krastavac.
 
iz mts-a ima koliko se secam
 
2X iz MTSa 100% ima.
 
Neces imati problema da ga nadjes... ima ga u svakoj bolje opremljenoj radnji.

Sent from Galaxy Skin
 
Ljudi danas sam dobio fon,sve je bilo u paketu,nego posto sam nov jel zna neko zasto ne mogu da napravim ad hoc mrezu preko kablovskog modema,usb wifi mi je ubacen,ali nemam opciju za internet sharing,pomagajte
 
To je usb prijemnik. Pazari wireless router!
 
To je usb prijemnik. Pazari wireless router!

ma nema veze covece,prekjuce sam koristio preko kablovskog,buraz mi namestio ,ali nije bilo preko fona nego preko tableta hannspre koji radi isto na 2.2 android
Napravim ja ad hoc,evo najzad se ukljucila i opcija internet sharing kad pravim mrezu ali i dalje mobilni ne prepoznaje moju mrezu preko malog usba koji salje wifi,znam da smo za tab skinuli neki patch ali nemogu da se setim koji?|Ajde neki expert nek se javi
 
Poslednja izmena:
Radi ovaj fon ludo burazere,letiiiii,napravio sam ad hoc toliko o ovima da ad hoc ne radi na androidu,jedva cekam ginger ima da leti!!!pozz moja preporuka za fon!!!!

Sent from my LG-P990 using Tapatalk
 
Drugar ima puno problema sa O2X. Zaglupi se tako da ga ljudi zovu i njima zvoni, a njegov telefon ništa ne registruje. Prođe i do sat vremena pa mu stigne poruka da ima propušten(e) poziv(e). Prilikom punjenja se zaglupi i prijavljuje 7% pupunjenosti posle punog ciklusa punjenja, pa je prinuđen da vadi i vraća bateriju kako bi ovaj pokazao relevantan podatak...
 
fix permissions i vlear battery stats iz recoveryja bi mogli da pomognu
 
A ja bih mu ažurirao i softver na najsvežiju verziju ili ubacio neki kuvani ROM.
 
ja sam moj p500 zbog istog problema poslao u servis i zaboravljen je vec 31 dan...
 
Posle gomile poziva i poruka koje nisam primio, a bili su mi upuceni, za....bavanja sa baterijom koja se isprazni u roku od 2 sata, a da se fon ne koristi, potom ne moze da se napuni, gasenja punog telefona u sred noci..... ode moj 2X u servis, ali nisam bas optimista.
Bome nebi bas preporucivao ovaj telefon. Inace uzeo sam ga preko MTS-a.
Kud nisam uzeo Galaxy kao svaki prosecan Srbin :)
Poz.
 
@vojans

prosečan srbin uzima htc, to je nova nokia :D

od juče kako sam video u oglasima da lik menja 2x za sgs, stalno mi se mota po glavi ideja da možda menjam phone, pa me nteresuje, pogotovo ako je neko koristio oba, kakva je kamera na 2x u odnosu sgs, za ekran znam da sgs ima bolji ali me interesuje kakav je ekran na lg u odnosu na ostale lcd-e?
 
krastavac. obrisao sam greskom sve slike koje sam skinuo sa fona, inace bi ti uplodovao, a moje subjektivno misljenje za kvalitet slike bas i nije neko.
 
Nazad
Vrh Dno