Šta je novo?

LG Optimus 2x P990

jesi li probao da sinhronizujes imenik galaxy s-a sa gmail-om, pa da onda probas sync sa lg-jem na isti nalog...
 
Ma jesam ali pokaze mi samo imena bez brojeva.koja katastrofa ovaj tel ima toliko mana u odnosu na galaxy s
da nemam rec.
 
e da, bas bezveze sto google nije resio taj problem sa imenikom, mislim ne postoji hiljadu ekstenzija za phonebook i kad vec backup-uje sa android platforme

bilo bi logicno da mozes i da ga izvezes-uvezes u dve ili pet razlicitih ekstenzija
 
ajde jos jedno pitanje posto me izludjuje sve ovo vezano sa ovim telefonom.Video player njegov stock ne podrzava nasa slova jel ima neka fora da se namesti ili to je to.Probao sam razne playere rock,buzz i svi oni rade posao ali nece da prenesu prevod na tv preko hdmi kabla vec slika ide na tv a prevod ostane na mobilnom.Izgleda da jos uvek ne postoji valjan player sa podrskom za cortex a9 i posebno za famoznu nvidia tegra cip
 
Zar ti nije lakše da da sa galaxy s-a export-uješ kontakte na sd karticu, prebaciš taj fajl na nov telefon i ideš import from sd card.
 
Zar ti nije lakše da da sa galaxy s-a export-uješ kontakte na sd karticu, prebaciš taj fajl na nov telefon i ideš import from sd card.
mislis da moze posto su razliciti formati.ostalo mi je sve od backup podataka pa cu jos to da probam,sad zasad sam prebacio samo vaznije.posto sam morao da ih obradjujem u gmail pa da ih sihronizujem.
,
 
Ja moram samo jednu opasku da podelim sa vama vezano za ovaj telefon...

Ovo je jedini telefon koji je bio od ujutru do uvece kod mene u rukama, ujutru sam ga kupio, uvece prodao, nov sa MTS-a....

Probijanje osvetljenja na ekranu dok se pali telefon i baterija koja katastrofalno lose drzi (od 9-13h je spala na 40% uz najnormalnije cackanje, nista preterano, radio sam i druge stvari) su me naterali da ga isti dan prodam. Ovaj aparat ne bih ni u ludilu preporucio nikome.

Cak ni za 200e, ima daleko boljih telefona. Tuzno ali istinito.
 
^ sto je cudno, jer Optimus 3D koji je cak dosta slican 2x-u, ima dobru autonomiju na 2.2 froyo... doduse ekran i sve ostalo je savrseno (osim nedostatka Gorilla glassa)
 
Pa odradili su mu neku soft modifikaciju, nema trece... Ja sam znao da je dvoglava azdaja, ali to srkanje baterije i generalno kvalitet prikaza na spravi tog cenovnog ranga - no way !

Nazalost, citajuci tvoj tred i sta se desilo, odustao sam od 3D-a, malo mi je falilo, ipak cu da se drzim Omnie 7...
No dosta off-a, tema je LG, ali X2 je tesko razocarenje, bar do sledeceg apdejta...
 
Poslednja izmena:
Ajde da se i ja malo ubacim.posle nekoliko dana koriscenja i privikavanja zakljucak je...baterija svarno ocajna ali nista vise nego na galaxy s koji sam imao pre njega.uz konstantno koristenja interneta igrica i kojekakvih gluposti izdrzi 5-6sati uz ekran na 60% osvetljenja.ekran je dosta losiji od amoleda i tu nema sta da trazi ni jedan drugi ni sto se tice ugla gledanja ni sto se tice crne boje.ostale mane...nema ih.sad nesto i lepo da kazem.kamera je sasvim pristojna i sto se tice slikanja i videa.jes da nema 1080p i 30fps ali 720p je extra(koristite program lgcamera pro 5.9)ima extra podesavanja i pravi bas dobar video.hdmi izlaz radi extra posao i slika je wooow ali video player nema nasa slova pa je to ujedno i jedina zamerka.mp4 full hd zvace bez problema.igrice su na nivou psp-a mozda malo losije ali tegra stvarno zna da iznenadi.poredio sam iste igre na galaxy s i na lg i moram priznati da ga lg ubija sve daleko bolje radi...eto nije bas sve tako crno za ove pare koliko se moze naci kod nas vredi i sad vec menjam misljenje i povlacim rec da sam se zeznuo sto sam sa galaxy s presao na ovaj telefom.dosta je bolji a ista im cena pa sad ko sta voli.koga zanima sta detaljnije nek pita pozz
 
Ajde da se i ja malo ubacim.posle nekoliko dana koriscenja i privikavanja zakljucak je...baterija svarno ocajna ali nista vise nego na galaxy s koji sam imao pre njega.uz konstantno koristenja interneta igrica i kojekakvih gluposti izdrzi 5-6sati uz ekran na 60% osvetljenja.ekran je dosta losiji od amoleda i tu nema sta da trazi ni jedan drugi ni sto se tice ugla gledanja ni sto se tice crne boje.ostale mane...nema ih.sad nesto i lepo da kazem.kamera je sasvim pristojna i sto se tice slikanja i videa.jes da nema 1080p i 30fps ali 720p je extra(koristite program lgcamera pro 5.9)ima extra podesavanja i pravi bas dobar video.hdmi izlaz radi extra posao i slika je wooow ali video player nema nasa slova pa je to ujedno i jedina zamerka.mp4 full hd zvace bez problema.igrice su na nivou psp-a mozda malo losije ali tegra stvarno zna da iznenadi.poredio sam iste igre na galaxy s i na lg i moram priznati da ga lg ubija sve daleko bolje radi...eto nije bas sve tako crno za ove pare koliko se moze naci kod nas vredi i sad vec menjam misljenje i povlacim rec da sam se zeznuo sto sam sa galaxy s presao na ovaj telefom.dosta je bolji a ista im cena pa sad ko sta voli.koga zanima sta detaljnije nek pita pozz

Apsolutno se slazem sa svim sto si rekao...i naravno da je bolji od S-a kad je radjen da bude konkurencija S dvojci...
 
Tesko da ce biti njemu konkurent mada videcemo sta ce biti sa 2.3.4
Ipak je ovo po meni stepenik vise od obicne galaxyje i stepenik nize od nove
 
Imam ovaj telefon dve nedelje (uzeo sam ga preko mts-a). I mogu da kazem mi sada baterija traje duze nego na pocetku.(kad sam ga punio i 2x dnevno). Posle jedno 10tak punjenja telefon mi izdrzi skoro dva dana (uz razgovor oko 25 min dnevno, 30-40poruka, slusanja muzike (oko sat i po), i surf (provera maila, citanje novina), naravno bez igrica :) ). Primetio sam sam da mu bateriju najvise potrosi konstantna sinhronizacija sa gmail-om i ukljucen 3g. Sad sam iskljucio ovu opciju i rucno proveravam mailove, a 3g ukljucujem po potrebi.
 
Imam ovaj telefon dve nedelje (uzeo sam ga preko mts-a). I mogu da kazem mi sada baterija traje duze nego na pocetku.(kad sam ga punio i 2x dnevno). Posle jedno 10tak punjenja telefon mi izdrzi skoro dva dana (uz razgovor oko 25 min dnevno, 30-40poruka, slusanja muzike (oko sat i po), i surf (provera maila, citanje novina), naravno bez igrica :) ). Primetio sam sam da mu bateriju najvise potrosi konstantna sinhronizacija sa gmail-om i ukljucen 3g. Sad sam iskljucio ovu opciju i rucno proveravam mailove, a 3g ukljucujem po potrebi.

i meni je u pocetku baterija drzala krace, s tim sto sam ja jedino taj sync iskljucio i nista drugo nisam menjao a sada mi pretera oko dva dana...
 
Uzeo sam LG 2x pre 3 dana.Pre njega sam imao HTC magic. Fali mi samo HTC Sens i baterija mnogo slabo drzi, tipa ne moze ni dan da mi izgura u prosecnom koriscenju.
 
jel probao neko psx emulator FPse ja sam se odusevio kako radi na njemu u proseku 50-60fps.sad ne znam jel do hardvera ili isto radi i na losijim androidima
Naravno probajte i Lgcamera pro v5.9 extra zamena za video cameru ima podesavanja bitrate do 20mbit kao i mp4 codec.jes da zauzima video mnogo vise al zato izgleda wooow.
 
jel probao neko psx emulator FPse ja sam se odusevio kako radi na njemu u proseku 50-60fps.sad ne znam jel do hardvera ili isto radi i na losijim androidima
Naravno probajte i Lgcamera pro v5.9 extra zamena za video cameru ima podesavanja bitrate do 20mbit kao i mp4 codec.jes da zauzima video mnogo vise al zato izgleda wooow.

odakle si skinuo tu cameru pro?
 
Imas aplikaciju 4share pa je trazi tu.ima je sigurno 5.9 je zadnja verzija.pravi provereno bolji 720p video od galaxy s uz malo tisi zvuk.verovatno je kriv mikrofon koji nije bas napravljen kako treba.
 
Dilema!
Optimus 2X za 340e ili Galaxy S II za 500e???
Sta da radim?
Odustao sam od Optimus 3D. :d
 
S2 za 450 ;)
 
Ja licno mislim da s2 ne vredi te pare i da je max 400e koliko bi trebao da vredi
optimus 2x moze da se nadje i za 300e i za te pare ne postoji bolji telefon
 
licno mislim da optimus ne vredi te pare i da je max 250e, strpi se jos mesec dana, bice sigurno za te pare...
 
licno mislim da optimus ne vredi te pare i da je max 250e, strpi se jos mesec dana, bice sigurno za te pare...

Ima ga za 280 sa mt:s-a, i licno mislim da je to ok cena. A SII nema za manje od 400 nov, tako da bih ja isao na 2X.
 
Probao sam oba telefona, S2 je u svakom pogledu bolji ali isto toliko i skuplji.
 
Ko kaze da nije bolji ali bas toliko i nije 150e razlike,mnogo je!
 
Nazad
Vrh Dno