Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Na LG G2 je bila opcija u imeniku da se ručno spoji kontakt sa npr facebook kontaktom.

Sada imam Huawei mate 7 i na 2 aplikacije nema te opcije. Da li je moguće da nema te opcije ili je možda previđam (mada sam dobro pročačkao, poprilično sam siguran da ne postoji) ili moram da instaliram neki app koji je ima?

Drugo pitanje, kada syncam kontakte sa fb kontaktima zbog fb avatara (settinc-accounts-facebook-sync contacts) i ako mi je syncovanje sa google contacts uključeno, da li će ta sinhronizacija ostati u google kontaktima i kada promenim telefon?
 
Ja za to sa fbom koristim app sync.me
 
+1 za haxsync
 
Hvala probaću.. Drugo pitanje? Anyone? :)
 
Koliko li će trebati ćirilici da stigne u swiftkey official.
 
uploadfromtaptalk1430700031516.png
Da li neko zna kako da izbrisem ove notofikacije na kineskom ili kojem vec jeziku ispisane...?? Pojavljuje mi se i neki lazyswipe...
 
Pa šta si instalirao od kada se to pojavljuje? Hold na notifikaciju, pa ćeš dobiti koji je app.
I kako možeš da koristiš taj drawer (mislim na multitasking) a da u njega staje samo 2 notifikacije?
 
Bio je problem do tastature koju sam instalirao. Telefon star 8 meseci. Bio sam na LP, ali mi slaba baterija na njemu...
 
Koja ti je to aplikacija? Ne mogu da je nadjem u Prodavnici.
Gledajuci naziv te aplikacije, pretpostavljam da bi ti odgovarala Zedge. Ako nije to to, izvinjavam se.
 
Poslednja izmena:
Registrujem se na ruski forum da bih skinuo zaycev.net apk za skidanje muzike ali ne mogu niti jednu da skinem. Kaze fail to connect to servers bla bla.
Da li neko ima tu apk da proveri da li mu radi normalno ?
 
Da li postoji app koji će obojiti status bar (onu liniju gde se nalazi sat, pokazatelj baterije, mreže itd) za Android 4.2 (Alcatel Idol Mini OT-6012X)?

Moja majka ima taj telefon i voli da drži razne fotke kao wallpaper, ali onda se često ne vidi ni sat, niti notifikacije o propuštenim pozivima, SMSovima i sl). Kada bi staus bar bio u nekoj boji, providan ili ne, bilo bi mnogo bolje.

Vidim da postoji Color Status Bar, ali traži KitKat.
 
Heh... Da, gadafi, to bi mogao da bude jedan način :) Ali, ja bih ipak app koji boji status bar ;)
 
Registrujem se na ruski forum da bih skinuo zaycev.net apk za skidanje muzike ali ne mogu niti jednu da skinem. Kaze fail to connect to servers bla bla.
Da li neko ima tu apk da proveri da li mu radi normalno ?
Ako si na petici andoridu nemoj da se mucis ni da skidas jer nijedan od tih programa za download muzike ne radi na LP.
 
Da li postoji app koji će obojiti status bar (onu liniju gde se nalazi sat, pokazatelj baterije, mreže itd) za Android 4.2 (Alcatel Idol Mini OT-6012X)?

Moja majka ima taj telefon i voli da drži razne fotke kao wallpaper, ali onda se često ne vidi ni sat, niti notifikacije o propuštenim pozivima, SMSovima i sl). Kada bi staus bar bio u nekoj boji, providan ili ne, bilo bi mnogo bolje.

Vidim da postoji Color Status Bar, ali traži KitKat.

Ne znam koliko bi odgovaralo instaliranje Launchera, mnogi imaju opciju da se iskljuci providni status bar. Koliko mi se cini, Nova je jedan od njih.
 
Lightning launcher extreme može i da menja boju nav i status bara.
 
Pa to, vecina njih ima tu opciju da iskljuci providnost status bara, pa da i menja druge boje.

Je l' koristi neko Sync od BitTorrenta?
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bittorrent.sync
Zanima me je l' moze da se namesti da detektuje kada dodam neke pesme u odredjeni folder na kompu i da automatski skine na telefon? Mrzi me da prebacujem preko usba, a jos vise da postavljam na dropbox ili drive.
 
Koristi folder sync za to, radi odlično.
 
Ovaj modifikovani ogyoutube je ludilo koliko je dobar...ima baš ono što fali stock aplikaciji
 
Nazad
Vrh Dno