Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ja uopste ne mogu da objasnim sebi zasto danas koristim Operu Mini, kad je po definiciji spora. Verovatno navika iz Symbian perioda. Maltene svaki browser je bolji od nje, a stock browser je brzi 3 puta.
 
Ja sam se vratio samo na prethodnu verziju. Van wi fi mreze 90% koristim edge i imam samo 600mb tako da mora da se stedi...
Isto tako, ja sada imam gigabajt ali ode (i to ne na youtube) i on pre isteka meseca ako ne pazim.

I ja sam koristio operu mini na symbianu, potom operu mini na androidu pa potom prešao na operu mobile zato što je nudila i offroad i onroad u jednoj aplikaciji.
Na tabletu koristim chrome.
Stepen uštede megabajta (kada se posmatra samo on) je najveći kod opere mini potom opera mobile pa potom chrome.
Ne srede li stvar najverovatnije prelazim i na telefonu na chrome.
 
Meni nova opera radi dobro, jedino sto ja ne koristim nikada taj turbo.
 
Ne znam da li je pravo mesto za pitanje, ali ako nije vi premestite u pravu temu. Instalirao sam switkey tastaturu i posto inace ne koristim text correction uspeo sam da je iskljucim, ali mi nikako ne uspeva da iskljucim one reci koje se pojavljuju iznad tastature prilikom kucanje. Da li je to moguce iskljuciti na ovoj tastaturi?
 
Stigao patch:

a2a9041d4383e7b4333486992233b7a8.jpg
 
Ne znam da li je pravo mesto za pitanje, ali ako nije vi premestite u pravu temu. Instalirao sam switkey tastaturu i posto inace ne koristim text correction uspeo sam da je iskljucim, ali mi nikako ne uspeva da iskljucim one reci koje se pojavljuju iznad tastature prilikom kucanje. Da li je to moguce iskljuciti na ovoj tastaturi?
Ne, nije moguće, reci ce se uvek pojavljivati. Ali čemu korišćenje SwiftKey ako isključiš text correct koji je odličan :)
 
Ne odgovara mi aplikacija jer menja boju status bara u svetliju nego što lolipop sam stavlja.
Ja hoću neku koja ne dira baš ništa nego jednostavno oboji nav bar kao status bar bez diranja bilo čega drugog.
 
Pa imas i to da menjas u pro verziju, ima par overlay modova za status bar po kome posle boji nav bar. E sad da li ce i ti modovi da ti odgovaraju, ne znam...
 
Ne odgovara mi aplikacija jer menja boju status bara u svetliju nego što lolipop sam stavlja.
Ja hoću neku koja ne dira baš ništa nego jednostavno oboji nav bar kao status bar bez diranja bilo čega drugog.

Idi u podešavanja, klikni na Style, pa na "Linked navbar colors with statusbar colors". Za detaljnija podešavanja kupi PRO verziju. Probaj i modul Lolistat.
http://forum.xda-developers.com/xposed/modules/app-lolistat-statusbar-coloring-module-t3040463
 
Počela je textra da se plaća. Nisam je ni ažurirao, a ponudila je opciju - Free with adds ili upgrade to PRO. Cena je 0.78 $
 
Не.
 
Počela je textra da se plaća. Nisam je ni ažurirao, a ponudila je opciju - Free with adds ili upgrade to PRO. Cena je 0.78 $
Šteta što ne primećujem ništa jer imam adaway, al ću ih svakako podržati jer ih odavno koristim i zaslužili su.
 
Moram preneti oduševljenje monster ui modulom. Baš fino izgleda a i radi bez problema. Status ikonice mogu ostati stock.
Za browser moram istaći Maxton. Izuzetan.
 
Kad ste vec kod tastatura, dobio sam neki alcatel kao sluzbeni telefon i hteo bih da koristim obicnu android tastaturu, ali nema sanse da iskljucim korekciju reci i predikcije, pa sam prinudjen da koristim swiftkey. Da li neko zna kako da se to iskljuci. Idol mini je u pitanju.
Пс. Чувајмо српско писмо. [emoji4]
 
Poslednja izmena:
Jel vam radi what's up plus? Meni u toku noći prestao i morao sam na običan da se vratim...
 
Kad ste vec kod tastatura, dobio sam neki alcatel kao sluzbeni telefon i hteo bih da koristim obicnu android tastaturu, ali nema sanse da iskljucim korekciju reci i predikcije, pa sam prinudjen da koristim swiftkey. Da li neko zna kako da se to iskljuci. Idol mini je u pitanju.
Пс. Чувајмо српско писмо. [emoji4]
Nije moguće isključiti predikciju na swiftkey, pisano o tome na prošloj stranici.
 
Nazad
Vrh Dno