Šta je novo?

Aplikacije za Android OS - DISKUSIJA, PITANJA I ODGOVORI

Ultra brzo otvara stavri u odnosu na klasicnu, mada skrolovanje kroz feed nije glatko, sve opcije su tu, radi i chat, nema skrolovanja kroz slike vec se u uglu nalaze strelice za menjanje. To je to, koristim od sinoc pa za sada i ne mogu da dam konacan sud.
 
Aplikacija na mom telefonu leti. Nikakvih problema nemam sa skrolom, jer naprosto sve glatko funk.
 
Neka baci neko apk ne bilo mu zapoveđeno :)
 
Evo jedna dobra aplikacija koja brzinom svjetlosti prebacuje fajlove sa pc na tel i obrnuto,vise vam ne treba usb .super beam pro
 
ovaj lite mi nije nešto; muka mi bilo da vraćam fb app i tražeći zamenu naišao na obnovljeni fast koji je nekada bio baš nikakav, sada me oduševio sa material design i funkcionalnošću (aj' da ne preteram sa hvalom jer sam ga tek malopre stavio)
 
Na poslednjem apdejtu TouchPal tastature i za ćirilicu i latinicu se pojavio bug da ne daje predloge za samoglasnike zasebno kao prvu opciju , mnogo je iritantno...
 
Ako nekome treba nasao sam apk za snimanje poziva koji provereno radi, InCall recorder.
 
Pa imas je na GP, InCall recorder. Setio sam se da sam je koristio jos na g300 i nasao sam je, dobro radi.
 
kao sto je teamviewer za komp da li postoji neka app za mob da moze da se pristupi drugom androidu remote?
 
ima teamviewer kojim preko kompa možeš da kontrolišeš android, ali nisam do sada video da se jednim androidom kontroliše drugi.
 
moze i preko kompa na mob nije problem, hvala
 
Koristio sam supertube, ali mi na lollipopu nesto zezala pa sam probao Viral Popup. Jako je dobra app, samo im je youtube zabranio background play, tako da ne valja ona sa play store-a, nego treba naci stariju verziju i tu sve radi savrseno.
 
Koristio sam supertube, ali mi na lollipopu nesto zezala pa sam probao Viral Popup. Jako je dobra app, samo im je youtube zabranio background play, tako da ne valja ona sa play store-a, nego treba naci stariju verziju i tu sve radi savrseno.
Odlična i bar meni mnogo bolja aplikacija od guglove zvanične, 2.4.9.0, (trenutno pretposlednja verzija) je poslednja verzija na kojoj radi background play.
 
Kako da restorujem SMS konverzacije sa Titanium Backapom? Imam snimljen Titanium backup svega sa proslog roma pa me zanima koja stavka je sms istorija posto hocu samo to da vratim a da koristim drugu sms app (na proslom sam koristio AOSP Messaging a sada koristim Google Messenger).
 
^Uđeš na Restore system data i nađeš Messages (SMS & MMS)
 
Nazad
Vrh Dno