Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

a mogao bi se i neki kurs organizovati: "kako iskukati popust kod telenora"
 
Ja sam bar 2x napisao. Jednom sam do sitnih detalja opisao sta i kako ali dzaba kad se ne cita tema a i zatrpano je svim i svacim.
Ja sam bio slobodan i da im napisem kada mi istice ugovor i da dan posle toga prebacujem broj ukuliko mi se ne odobri. Napisao sam i da je to obecanje, uopste nisam blefirao. Lepo sam se spremio i napisao sam i koji mi paketi odgovaraju kod drugih operatera gde dobijam vise za manje pare samo ako kazsm dobar dan i udjem u poslovnicu.
Morate se dobro spremiti. Ako samo pitate "jel mogu da dobijem 50% popusta" i ja bi vas odbio posle 1ms bez da gledam ista :d
 
Ja sam probao da dobijem 25% kao potencijalni novi korisnik, tipa preneo bih broj kod vas i uzeo i internet paket ako biste mi odobrili taj popust, u suprotnom ne bih. Ali ne daju, popust je samo za stare korisnike.
 
Sa 25% popusta ne bi mogao da aktiviras onu ponudu "telenor vise" uz internet paket. Moze samo uz popust 20% koji daju uz UO bez telefona. Kao novi korisnik, i to bi mogao verovatno tek posle 6 meseci da dobijes.
Zavisi od paketa, ali moze da bude i bolja opcija da uzmes neku Lumiu ili sl. za sitne pare i onda je prodas.
 
Poslednja izmena:
Da, 20% sam tražio, greška. Tako nešto mi i rekoše, može tek posle 6 meseci.
 
Ja sam bar 2x napisao. Jednom sam do sitnih detalja opisao sta i kako ali dzaba kad se ne cita tema a i zatrpano je svim i svacim.
Ja sam bio slobodan i da im napisem kada mi istice ugovor i da dan posle toga prebacujem broj ukuliko mi se ne odobri. Napisao sam i da je to obecanje, uopste nisam blefirao. Lepo sam se spremio i napisao sam i koji mi paketi odgovaraju kod drugih operatera gde dobijam vise za manje pare samo ako kazsm dobar dan i udjem u poslovnicu.
Morate se dobro spremiti. Ako samo pitate "jel mogu da dobijem 50% popusta" i ja bi vas odbio posle 1ms bez da gledam ista :d

u mom slucaju tako i bilo , "hocu 50% popusta"
mislim da daju prilicno lako ( bar za mene ) dok ima konkurencije , zato sam 4 meseca poranio
 
Ja sam bar 2x napisao. Jednom sam do sitnih detalja opisao sta i kako ali dzaba kad se ne cita tema a i zatrpano je svim i svacim.
Napisi ponovo ili nadji posto, pa posalji PM Septimusu da postavi na vrh prvog posta i promeni naslov.

Kolicina glupih pitanja u temama za internet kupovinu je desetkovana od kako sam to uradio. (mada i dalje prepuno lezilebovica koji ni prvi post ne bi da procitaju iako pise u naslovu! :D)
 
Dali moze preko neta da se izvadi listing razgovora za bilo koji mesec ili mora da se ide u poslovnicu?
 
Može na portalu za poslednjih 5 ili 6 meseci
 
Ne ide to tako. Posaljes mail, kontaktiraju te, pa ako je odobreno, salje se ugovor i telefon po kuriru. Ne mozes da odes u poslovnicu i potpises jer je to posebna promocija...

Pisao sam vec par puta. Ako nadlezna sluzba odobri popust, moze se porpisati i u poslovnici. Ovi im samo posalju aneks i to je to. Tako sam ja zavrsio
 
Meni su jasno naglasili da ta opcija nije moguca. Neko takodje na forumu je imao isti problem. Odlicno ako ipak moze!
 
i meni isto naglasili da ta opcija nije moguca , samo kurir i tako je bilo
 
Od slanja mog mail-a proslo je vec 48h rekli su 72h najkasnije, jos uvek nisam dobio nikakav kontakt sem prvog email-a koji je generisana poruka i kasnije da su dobili moj dopis da ce mi se neko uskoro javiti i da se nadaju da ce mi ti uslovi odgovarati da li to znaci da su vec prihvatili samo jos treba zvanicno da me pozovu ?

P.S. juce mi zvoni telefon kad ono Telenor ja se ponadao taman a on me zove da pita da li hocu da mi racun stize preko mail-a a ne putem poste. Bedak..
 
Da li još neko ima razliku u količini megabajta na početku meseca?
Ja bi trebao da imam 8430MB na početku meseca (7.5GB+750MB), međutim sada na stanju piše 9009MB, a pritom sam već potrošio 209MB. Ne bunim se, naravno, nego ne mogu da uhvatim kako računaju.
Screenshot_2015-05-03-16-29-12.png
 
Nema prenosa megabajta kada se aktivira "telenor više".
Ostalo mi je na kraju meseca skoro 4GB, tako da se i to ne uklapa :)
 
Kada se aktivira Telenor više, da li voice paket dobija Full brzinu (LTE) za internet pristup ili ostaje limit brzine predviđen za taj paket?
 
Kada se aktivira Telenor više, da li voice paket dobija Full brzinu (LTE) za internet pristup ili ostaje limit brzine predviđen za taj paket?
Ide puna LTE brzina, ne vaze ona ogranicenja što pišu na sajtu. Ne važe ni ograničenja uploada koja pišu za internet pakete.

@kalin
Nije. Kako su mi objasnili, prvo trosim megabajte iz postpaid paketa, pa tek onda iz internet paketa. Potrosio sam ukupno oko 5GB, a u postpaid paketu imam 500MB +250MB (na ime telenor više).
 
Poslednja izmena:
Pa mora da kaze isto :)
 

Prilozi

  • Screenshot_2015-05-03-21-44-32.png
    Screenshot_2015-05-03-21-44-32.png
    140.8 KB · Pregleda: 246
Odobrise mi zamenu za telefo, e sad posto mog nema u ponudi interesuje me koji ja mogu da uzmem. Telefon je uz moj paket bio ~14000din ali sam ja imao vaucer na 10000. Da li ce mi racunati kao 4000 ili 14000 kada budem birao telefon?
 
Poludeo sam juce. U aprilskom racunu stavka Omiljeni broj, iako je uredno ugasena u martu. Sto je najgore, pise da je aktivna i sada u maju.
Jos jedan ovakav biser, pa adios...
 
Od sve 3 lopovske firme, ova je najlopovskija.
 
Gasio sam isto dodatne minute u aprilu i proslo ok.
Iskljucio preko 111 app gde takodje moze da se odmah proveri status usluge.

Sta si koristio za promenu? Trag u sistemu mora da postoji negde.
[email protected]
 
Gasio sam isto dodatne minute u aprilu i proslo ok.
Iskljucio preko 111 app gde takodje moze da se odmah proveri status usluge.

Sta si koristio za promenu? Trag u sistemu mora da postoji negde.
[email protected]

Zvao sam call centar, kaze mi operater da mi stoji da je usluga aktivna do juna...Ja u soku, znam da sam ugasio preko aplikacije na tel, jer taj broj ne zovem vec mesec ipo dana...
Sad sam platio racun, jer me je mrzelo da se cimam za 300 din, a pisacu prigovor odmah za sledeci.

edit, gasio sam vise puta dodatne minute i nije bilo problema. Apsolutno ne kapiram sta se sada dogodilo...
 
Da li neko zna Lumie da li su zakljucane ? u vip mi 520 kad sam kupio bila je SF
 
Od danas ko obnovi ugovornu obavezu ili potpiše nov ugovor i pritom uzme 4G telefon ima bonus saobraćaj 1GB svakog meseca do kraja godine.
 
Steta sto to ne daju i za ostale korisnike koji su vec na ugovoru,a imaju 4G mob ili mozda daju,treba lepo videti ;)
 
Nazad
Vrh Dno