Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

A koji su uopšte razlozi da se juri obnova ugovora nekoliko meseci pre isteka postojećeg?
 
Da, kraj januara. Pogledacu sutra ili tokom nedelje ponovo, da nisam pomesao sa onim "otkaznim" periodom, ali posto on nije 6 meseci, koliko je moguce ranije produzenje ugovora, mislim da nisam. (nije kod mene ugovor, a moram ga i slikati da bi uvelicao ;))
 
Vip dodaje. Koliko god ranije plus 24 meseca na ostatak.
Mts oprasta. Za telenor ne znam.
 
Ja sam zadnji put prosle godine na leto trazio 6 meseci pre u telenoru i nista mi nisu dodavali vec samo novi ugovom na 24 meseca,mislim da ni sad ne dodaju.
 
Zato bi me i cudilo da Telenor to radi sada, a sigurno nije ranije.
Kod VIPa cak i nije odredjeno ugovorom kako ce ti "naknadni" meseci biti placeni i po kojoj tarifi, pa moze ispasti bez popusta po punoj ceni :)
 
Kada ti istekne npr 24 meseca a ostane ti jos 4 onda ti ide po toj tarifi bez popusta , znam jer kada sam pricao skoro sa operaterkom tako mi je rekla
 
Dobro, znači ja sada već mogu da tražim aneks i -50% iako mi ističe u Julu?
 
Uzeo sam surf 5 paket i aktivirao telenor vise i imam problem.surf karticu koristim u tabletu. Kada proveravam stanje megabajta na tabletu i na telefonu ono nikada nije isto (bilo je isto samo kada sam tek aktivirao promociju),uvek se razlikuje za oko 10-20 mb.Dali se ovo jos nekom desava i dali je to normalno ?
 
Kod mene stoji isto stanje (obe kartice su u telefonima). Ja sam pogledao samo nekoliko puta doduse. Mada i da se razlikuje ponekad, tih 10~20MB ne igra ulogu :)
 
verovatno malo kasni obracun, mislim da je to ok, ali potvrdice neko ko koristi
 
Treba da produzim ugovor sada imam Play + Duo, da li je realno da im tražim 20% popusta i da uzmem Play + Trio i uzmem Xperie-u E4 ? I da li neko moze da ostavi primer kako bi trebala da izgleda takva poruka i da li da trazim u prodavnici ili preko mail-a ?
 
Treba da produzim ugovor sada imam Play + Duo, da li je realno da im tražim 20% popusta i da uzmem Play + Trio i uzmem Xperie-u E4 ? I da li neko moze da ostavi primer kako bi trebala da izgleda takva poruka i da li da trazim u prodavnici ili preko mail-a ?
Pisano milion puta,moras mejl poslati,trazi 25% na pretplatu i mob. Ako redovno placas dace ti.
 
Pa sve to znam ali dajte predlog mail-a neki sta sve da spomenem da ne izostavim nesto, da li treba da pretim sa prelaženjem u drugu mrežu ili to samo ako ne odobre itd ? Kako onda kasnije ide izmena paketa ?
 
Pa sve to znam ali dajte predlog mail-a neki sta sve da spomenem da ne izostavim nesto, da li treba da pretim sa prelaženjem u drugu mrežu ili to samo ako ne odobre itd ? Kako onda kasnije ide izmena paketa ?

I to je pisano milion puta. Ja sam to samo bar 3 puta pisao. Napises da redovno placas,da konkurencija daje mnogo bolje povoljnosti,trazis im 25% i mob jer si cuo da to daju. I napises da te kontaktiraju na taj i taj broj,odma u mejlu navedes pored broja i svoje ime i prezime i jmbg (naravno vlasnika tog broja). Ne treba da pretis prelazenjem,odobravaju skoro svima,samo ako redovno placas. Ja sam dobio na najjeftiniji paket 25% i mob bez ikakvih pretnji.
 
A šta da im napise covek koji hoce da izme paket od ~3300din, sa telefonom, a kod konkurencije uz paket sa sličnom cenom ima isti ili cak malo bolji uređaj za 250~300eur jeftinije?
 
Poslednja izmena:
A šta da im napise covek koji hoce da izme paket od ~3300din, sa telefonom, a kod konkurencije uz paket sa sličnom cenom ima isti ili cak malo bolji uređaj za 250~300eur jeftinije?
"Doviđenja!" :)
 
Jos jedno pitanje da im prvo pustim mail pa ako odobre onda odme u prodavnicu i uzmem telefon ili obrnuto ?
 
Ne ide to tako. Posaljes mail, kontaktiraju te, pa ako je odobreno, salje se ugovor i telefon po kuriru. Ne mozes da odes u poslovnicu i potpises jer je to posebna promocija...
 
al komplikujes , jasam napiso par reci , hocu 50% na preplatu bez aparata , toje dovoljno onda te neko pozove pita sta hoces sta nude pa dese dogovorite
mada ona nemoze nista dok ne pita tamo nekog glavonju
 
E pa zato napises konkretan mail sa cenama paketa kod ostalih operatera, da si uredno placao sve, da ti ne treba nov uredjaj itd. Oni ti odgovore da je mail prosledjen i posle 2 dana te pozovu da ti kazu dali je odobreno ili ne. Moras da im lepo stavis do znanja da si se lepo pripremio, da si odmerio ostale ponude i da si spreman da predjes.
 
Nazad
Vrh Dno