Šta je novo?

Moje skrivanje kablova - iliti unutrasnjost vaseg kucista

Ima li nešto ružnije od Alphacool blokova? :p Za radijatore im skidam kapu.

Baš mi se sviđa ta nijansa zelene.

P.S. Kad stiže moj EK FC1070? :d
 
Uskoro :)

Uzivo su lepsi, ali je ta karta otisla, sada je tu gtx980 sa ek blokom i na cpu je sada heatkiller iv pro, drugar ce mi maznuti gtx980, pa cu verovatno i sebi jedan 1070 blok da narucim, taman dok stigne delider za cpu :D
 
Ne znam, meni su njihovi GPU blokovi odvratni. :)

Pa daj te slike.
 
Hvala, hvala. Videh tvoj rig na netu, super je ispalo, samo fali tu neka ozbiljna voda sa hard tubingom :)
 
Taj "poklopac" za CPU je nevidjeno ružan sa tim šafovima što se vide (ja bih stavio neki matiran aluminijum iznad jer baš odudara od bluedark odličnog feelinga

Zvrerski izgleda, samo još da "ošpricaš" te poklopce za prazne slotove crnim sprejem ili zelenim fosforescentnim

Ne verujem da si ih namerono ostavio ovako "seljoberske" baš onako kvari utisak za fantastičan moding

Sta je s tobom i poklopcima? :D
 
Ja iskreno ne znam ni o kakvim poklopcima prica :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ažuriran sistem, sad je bombona:





 
lepo :) steta sto nisu svi kablovi sleevovani :)
 
Dobar dobar build samo bih predlozio zamenu kucista jer mislim da je stryker malo prevazidjen, nije bas nesto specijalno mod friendly zbog svog izgleda a i generalne modularnosti, rasklapanja, podesavanja itd.
 
Ja sam moj prodao pre mesec dana. Uzeh TT Core V51. Razlika je nebo i zemlja sto se tice podrske za vodu i cackanje :)
 
Build gotov :D Sada je ostalo jos da se dotegnu kablovi, mozda i da se nabave neki Mixer kablovi za grafu na primer :)

1.jpg2.jpg3.jpg
4.jpg5.jpg
 
Build gotov :D Sada je ostalo jos da se dotegnu kablovi, mozda i da se nabave neki Mixer kablovi za grafu na primer :)
Moжеш и 24пин, не само за графу.
Кад си већ средио хлађење, дај мало и на естетику :d
 
Ali ces svakako da mu odrzis lekciju kako je bacio tih 200 I kusur evra dok drugi nemaju leba da jedu
 
@KOLOS
Creva su morala da budu ukrstena zbog orijentacije bloka, nisam hteo naziv da bude naopako, mozda promenim negde "down the line".

@GiBo
Sto se tice kablova, pozadi imam mesta samo da sredim ekstendere za grafu, nemam mesta za vise cackanja. 24pin ce proci kroz rupu ispod pa nece biti toliko upadljiv, ali je ipak previse skuceno da stavljam i ekstender za njega, rado bi ja :/

@dobrivoje
Sto se tice cene, nije bilo jeftino kao sto ni ovaj hobi nije jeftin. Godinama sam hteo da imam kompletan sistem, i to mi se ostvarilo tek tokom prosle godine, kupovao iz delova sta je bilo na akcijama kod "Madjara". Cifra je negde oko 400e samo delovi za vodeno. Na to bi trebalo dodati jos 100e da je bio potreban blok za graficku kartu, ali Poseidon dolazi vec sa blokom, ali me izasao nesto skuplje nego da sam uzeo ovde polovnu kartu sa garancijom. Isao sam na tu rutu jer je kasnije lakse prodati kartu koja vec ima krsteno hladjenje koje god da izaberes, a necu morati da se pomucim da prodam blok bas za tu kartu koju bi uzeo. "You win some, you lose some" :)

Nije ni meni palo sa neba, prodao sam nalog od WoT-a za 250e, koji je bio podmazan sa 5 godina grindanja, premium tenkovima i promo kodovima sa GameStar sajta. :d
 
@GiBo
Sto se tice kablova, pozadi imam mesta samo da sredim ekstendere za grafu, nemam mesta za vise cackanja. 24pin ce proci kroz rupu ispod pa nece biti toliko upadljiv, ali je ipak previse skuceno da stavljam i ekstender za njega, rado bi ja :/
Аа, баш безвезе :(
 
Palo čišćenje i ugrađeni Mixer ekstenderi. :)

001.jpg 002.jpg 003.jpg 004.jpg 005.jpg
 
Hvala!

Još samo da naredne godine padne Kaby i7-7700K i Maximus Z270 plojka i to je to. :)
 
Poslednja izmena:
Superiska je, sad samo neki cover za napajanje i vrh :D
 
Hvala! Neću u inat...svi potenciraju na tome! :D

Edit:
Hahahah, sad sam tek video, metla u pozadini na prvoj slici je vrh, domaćinska kuća! :d
 
Poslednja izmena:
A gde je lik sa poklopcima? :D

Btw super izgleda, samo ne volim ta crna creva uopste :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni su ok, ali svakako neću više da ulažem u vodeno dok ne promenim platformu, nema smisla.

Moj poklopac je crn...sexy...ne vide se šrafovi! :d
 
Pa nema ni sta da ulazes :D


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima, ima...Alphacool X-Flow radijatori za gore i napred, clear creva ili PETG, ako idem na PETG onda i novi fitinzi, Pastel RED kulant, Plexy Supremacy EVO blok(ovaj Acetal da prodam), da produžim rez do kraja gore sa EK-RES X3 - TUBE 250 (204mm)...samo pare. :D

Ali prvo Kaby Lake! :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno