Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Сад сам пробао да угасим ово Gesture Hint, и даље стоји линија, не склања се. Мени колико је остало у сећању линија је и раније на Ноуту била све време ту(мада нисам гасио Gesture hint).
Ja nemam liniju.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240330_090821_One UI Home.jpg
    Screenshot_20240330_090821_One UI Home.jpg
    67.3 KB · Pregleda: 112
Nisam razumeo, jel su sad na ovom zadnjem 6.1. vratili sot opciju da se vidi za bateriju kako je bilo ranije ili treba da se skida apk?
 
Vratili su kroz update Device care aplikacije.
Naravno update aplikacije, kao i za gesture hint, je stigao posle update na 6.1 namerno zbog Benchmark foruma da se hajpuje više strana kako nema. 🤣
 
Link AOD nova verzija

Izasla nova verzija AOD, uradite update.
Jos samo da izadje update za lockstar i opcije za AOD ce biti tu.
Nisam razumeo, jel su sad na ovom zadnjem 6.1. vratili sot opciju da se vidi za bateriju kako je bilo ranije ili treba da se skida apk?
Uradi update app. Evo ti link:

 

Prilozi

  • Screenshot_20240330_104900_APKUpdater.jpg
    Screenshot_20240330_104900_APKUpdater.jpg
    143.6 KB · Pregleda: 98
Poslednja izmena:
Uvek me je zanimalo kako primetite brze trosenje baterije dan dva nakon nadogradnje... Kod mene na Plusu sve isto.
Realno boli me uvoza bateriju i nije mi jasno sto se ljudi opterećuju kada svi već znaju da je dobra. Punim ga od 15-85%, ako tako gura ceo dan, a ako je bas neka specijalna situacija napuni se za pola sata i vozi dalje.
 
Realno boli me uvoza bateriju i nije mi jasno sto se ljudi opterećuju kada svi već znaju da je dobra. Punim ga od 15-85%, ako tako gura ceo dan, a ako je bas neka specijalna situacija napuni se za pola sata i vozi dalje.
Od 20 do 100, sta imam da je stedim na 85, kupio sam ga da ga maksimalno koristim.
Isto tako ljudi smanjuju rezoluciju zbog malo veceg sota.
Sve full i max i opet dobro sve izgura, 7h sati sota od juce....
 
Cini mi se da sam tipa ceo dan na wifi da bih imao 10 sati sota, pa makar igrao pola dana COK. Sve ovo na 4g je pitanje koliko je dobro
 
Cini mi se da sam tipa ceo dan na wifi da bih imao 10 sati sota, pa makar igrao pola dana COK. Sve ovo na 4g je pitanje koliko je dobro
Snapdragon odlicno optimizuje bateriju i sa 4g. Sa 22+ exynosa sam presao na 23 ultra, nebo i zemlja. Na exynosu je znao da mi pojede 20-25% baterije dok sam na poslu, 4g ukljucen i maltene bez ikakvog koriscenja, osim 2,3 poziva. Neuporedivo bolje je optimizovan sa snapom.
 
Ne ne, ne kazem, super je Snap na 4g, ali samo kazem taj osecaj kada sam na wifi, cini mi se da baterija ne spada. Bice vrh ako nekada optimizuju to da se dovede na slicno koriscenje.
Snapdragon odlicno optimizuje bateriju i sa 4g. Sa 22+ exynosa sam presao na 23 ultra, nebo i zemlja. Na exynosu je znao da mi pojede 20-25% baterije dok sam na poslu, 4g ukljucen i maltene bez ikakvog koriscenja, osim 2,3 poziva. Neuporedivo bolje je optimizovan sa snapom.
 
Nakon dva punjenja i 6.1,meni je baterija bolja

50% 4g / 50% wifi

Mnoštvo slikanja juče i igranja oko AI

Screenshot_20240330_133129_Device care.jpg
 
I meni se čini da je mnogo bolja baterija nikad mi ovoliko nije izdržao.
 

Prilozi

  • Screenshot_20240330_141648_Device care.jpg
    Screenshot_20240330_141648_Device care.jpg
    53 KB · Pregleda: 64
Link AOD nova verzija

Izasla nova verzija AOD, uradite update.
Jos samo da izadje update za lockstar i opcije za AOD ce biti tu.

Uradi update app. Evo ti link:

I šta je ovo promenilo?
 
Ooo pocele gospoda sotadzije..ocekivao sam ih tek sutra ali eto,pozurili😃

Nekome je pri kupovini baterija bitna. Bogu hvala,pa S23 serija se još uvek prodaje,što nije bio slučaj kod S22 serije koju su odma ukinuli iz prodaje kada je S23 serija izašla.
To treba da imponuje,jer je po meni S23 serija,najbolja.
Neko ko kupuje ovaj model,zanima ga baterija,kamera,kako radi. Ako ne pišemo o tome,o čemu ćemo pisati?
Svaki komentar je uvek dobrodošao novim članovima koji žele da uzmu ovu seriju i tako prošire ovu zajednicu
 
Ja pratim temu jer mi je bila zanimljiva ranije. Ali imam zaista pitanje za sve vas. Sta radite sa telefonom kada se bas toliko opterecujete svima? Brate kupio, koristim ga tako i boli me uvo. Neke stvari promenim, namestim kako meni odg a ostalo me briga. Kakav sot, kakav good lock. Ako je sistem apdejtovan i resili da se vidi ta linija dole videce se, naviknes se da je sada tako. Milion bespotrebnih poruka. Baterija je zmaj. I ne nije degradirala ako vam jedan dan manje pokazije, nego ste tog dana drndali vise telefon. Svakako ako moze do 21h da izdrzi ma kako god ga koristio dnevno meni je extra.
Pozdrav svima i uzivajte i u zivotu a i u telefonu. A i ono punim ga na 80 posto??? Sto bih 80 ako moze 100%. Uvek od kako znam za sebe punim na max i evo nijednom nista nije bilo.
 
Ja pratim temu jer mi je bila zanimljiva ranije. Ali imam zaista pitanje za sve vas. Sta radite sa telefonom kada se bas toliko opterecujete svima?

Realno,za tebe onda nije forum (zajednica)
Sedni onda u kafiću,na piknik neki,lepo vreme,opusti se i ne opterećuj mozak šta mi ovde pišemo
 
Eto odmah si se nasao uvredjenim. A nema razloga.Pritom nisi se ni udostojio da odgovoris na pitanje. Pratim forume jer sam dosta toga i sam naucio (generalno o milion ztvari). Ali svaka poruka je da neko tripuje nesto. Uzivas valjda u uredjaju kao i u automobilu. Naravno svi se trudimo da duze traju ali na kraju dana taj uredjaj sluzi nama a ne mi njemu. To je poenta. A ne kupio tel od 1500€ i sve mu iskljucio. Onda ti takav mobilni nije ni potreban. Kupis za 300€ i svakako ce zadovoljiti potrebe. Veliki pozdrav
 
Eto odmah si se nasao uvredjenim. A nema razloga.

Nisam se uvredio. Niti povredio,uznemirio. Niti kredit digao zbog telefona. Ja sam telefon kupio,a nije on mene. I uvek sve držim na max. Svaku S seriju sam do sada imao. I najverovatnije ću za par dana preći na S24U
Ali isto tako volim diskusiju o svemu,i svakome da pomognem oko neke nedoumice koju ima
 
Nazad
Vrh Dno