Šta je novo?

Samsung Galaxy S23

Vidi ja sam ukljucio wifi na tel kao kad se povezujem na neki ruter za internet, on u spisak mojih rutera nasao kameru i diretno se povezao na nju.
Ispratio ovo njihovo uputstvo:



Trebalo bi da ako ukljucis ovu opciju on nastavi da radi sa mobilnim podacima jer wifi od kamere nema izlaz na internet
 

Prilozi

  • Screenshot_20240303_185016_Settings.jpg
    Screenshot_20240303_185016_Settings.jpg
    112.5 KB · Pregleda: 115
Ostavljao je neko tastaturu za 6.1 da se instalira. Izgleda ovako:
čekaj, to im je feature? običan translate što su i swiftkey i gboard imali već godinama?

zar to nije i ranije bilo na Samsungovoj tastaturi?
 
GBoard odlično funkcioniše ali ima limit što se tiče dužine poruke. Ne znam kako je to Samsung odradio?
 
čekaj, to im je feature? običan translate što su i swiftkey i gboard imali već godinama?

zar to nije i ranije bilo na Samsungovoj tastaturi?
GBoard odlično funkcioniše ali ima limit što se tiče dužine poruke. Ne znam kako je to Samsung odradio?
Ma ovo je obican translate, bilo sto godina, nije ono o cemu su pricali na predstavljanju telefona.

Ono o cemu su pricali je chat assist, aktivira se kao edge panel i onda detektuje koji je jezik na ekranu pa na taj prevodi, nema veze sa ovim ugradjenim translate-om u tastaturi.
 
Ma ovo je obican translate, bilo sto godina, nije ono o cemu su pricali na predstavljanju telefona.

Ono o cemu su pricali je chat assist, aktivira se kao edge panel i onda detektuje koji je jezik na ekranu pa na taj prevodi, nema veze sa ovim ugradjenim translate-om u tastaturi.
Daj da mi proradi i taj obican 😀
 
Na starijim tabletima i telefonima koji nemaju to instant prevođenje na tastaturi, skine se i instalira sa Play store Yandex tastatura i ima sve to što imaju te "novije" samsung tastature.
 
Sve cesce mi se desava da ne mogu da se javim kada me neko zove. Meni ostane zaboden UI iako sam "podigao slusalicu" i ne cujem sagovornika, dok sagovornik cuje mene i njemu je sve normalno...
 
Sve cesce mi se desava da ne mogu da se javim kada me neko zove. Meni ostane zaboden UI iako sam "podigao slusalicu" i ne cujem sagovornika, dok sagovornik cuje mene i njemu je sve normalno...
Nije ti to problem do S23, ja sam imao isti taj problem sa A51. Na ovom telefonu mi se to samo jednom desilo. Mada mi se to dešavalo samo kada me žena zove pa mi telefon izlazio u susret da ne radi :)
 
Da li ga sa ovime spremaju za one ui 6.1? 😁
Interesantno je sta aplikacija pokazuje kada se udje u nju..
 

Prilozi

  • Screenshot_20240305_184249_Galaxy Store.jpg
    Screenshot_20240305_184249_Galaxy Store.jpg
    76.8 KB · Pregleda: 128
Ja sam se bas zainatio par dana da nabudzim tastaturu sa prevodom, ali ne ide. Msm Samsungovu. Na s23 ultri radilo top, sad na 24 ultri nema sanse da provalim.
Što je najsmešnije što je ta opcija baš prvi dana bila dostupna samo za S24 seriju, dok nije izasao .apk na .apkmirror da se može instalirati i na starije serije :)
i Kod supruge ne s21 radi super.

Možeš da pokušaš preko računara da preko UAD ( universal android debloader) da obrises skroz samsmung tastaturu, pa da instaliras novu....
 
Što je najsmešnije što je ta opcija baš prvi dana bila dostupna samo za S24 seriju, dok nije izasao .apk na .apkmirror da se može instalirati i na starije serije :)
i Kod supruge ne s21 radi super.

Možeš da pokušaš preko računara da preko UAD ( universal android debloader) da obrises skroz samsmung tastaturu, pa da instaliras novu....
Samo da nadjem kako da obrisem system app i onda cu moci da instal ovu verziju.
 
Poludeo mi tel, skoro nisam imao nešto malih gabarita da je izvlačilo 4h sot sa 50% baterije!...mislim da je s7 zadnji to radio i to sa onim prvim fw
 

Prilozi

  • Screenshot_20240306_181950_GSam Battery Monitor Pro.jpg
    Screenshot_20240306_181950_GSam Battery Monitor Pro.jpg
    81.4 KB · Pregleda: 79
Sleglo se posle 2 nedelje sve ko kanda :) Ću ga teram do 10% sa vidim koliko će da izbaci...možda i do 5, mada mi žao bat da ruiniram!
 
^ teraj do 20%. Tih 10% možda dobiješ još nekih 45min.
 
Ma teraj do 1%, žrtvuj se za forum, jer brojke su bitne! 😂
 
Nazad
Vrh Dno