Šta je novo?

Samsung Galaxy S24

Pogledajte prilog 430486
Ja onda ne radim nesto dobro. Kako toliko?
I baterija 30% bolja nego na s22 ultra. Tamo nisam mogao 3,5h SOT ukupno.
Na suvu brzinu tel je bar 20% brzi od s22 ultra.
E sad malo o ekranu.
Vivid mod ne radi kad se ukljuci Eye comfort shield ili adaptive true tone.
Sve sam vise ubedjen da Ili je do ekrana ili do grafickog chipa (kao sto nvidia i radeon imaju razlicite boje na istom ekranu).
Aod je oduvek jeo bateriju, tebi je prvi na listi. Probaj da stavis tap to show, pa vidi kako će se ponašati baterija.
 
Pozdrav ljudi!

Uradio sam update na S24 Ultra i sada sam primetio da notifikacije pauziraju media play (Spotify, YouTube).

Da li je neko primetio ovo? Sasvim sam siguran da je pre updatea ovo radilo normalno i podcasts sam slušao bez prekida dok su stizale notifikacije u pozadini.
 
Samo sam odgovorio na konstataciju da je S2x ultra - "smešan" telefon. Tako isto mogu da kazem i za iphone - random opis. Za mene licno, ip ima puno mana ali ne namecem to ovde , i zato ga i ne koristim vise. Ali necu da kazem da je "smešan" telefon... Ako se razumemo...
Sve zavisi od korisnika nekog uređaja šta su mane. Svaki telefon ima manu, samo pitanje koji ima veće.
 
^ slažem se. Ali opet po meni je realno i korisno porediti dva vodeća proizvođača. Prikazati mane i prednosti pa neko ko prati temu a nije uzeo uređaj ipak ima neko viđenje samih uređaja. Ali da poređenja budu realna.
 
Kad se "ubije" Bixby i isključi AOD na svakom Samsunga trajanje baterije je za oko 15% bolje . Da ne pričam o brdu duplih aplikacija Samsung/Microsoft/Google. Bilo bi fer da se dopusti deistalacija svih app koje ne želiš u telefonu .
 
Danas bio na Adi, posle oblaka i kiše, došlo sunce. Zvezda tačno iznad, sadržaj ekrana vidljiv u direktnoj refleksiji. Što se mene tiče, neka ništa ne diraju oko ekrana, ovo je fantastično...
 
Imas li neku zastitu na ekranu ili je go :D Meni otpada opcija da ga koristim bez stakla.
 
Ne znam kakvo je ostalima iskustvo sa čitačem otiska ali meni skener deluje mnogo lošije nego recimo na motoroli edge 40, oba korišćena sa silikonskom folijom.
 
Ne koristim staklo ili foliju, posle par dana korišćenja imam utisak da čitač radi duplo bolje nego na S22U
 
Ne znam kakvo je ostalima iskustvo sa čitačem otiska ali meni skener deluje mnogo lošije nego recimo na motoroli edge 40, oba korišćena sa silikonskom folijom.
Промени фолију, или повећај осетљивост екрана. Ако се ичему не може замерити онда је то читач који ради муњевито, чак и са крњавим прстима.
 
Промени фолију, или повећај осетљивост екрана. Ако се ичему не може замерити онда је то читач који ради муњевито, чак и са крњавим прстима.
Upravo tako, sve mu mozemo zameriti oko ekrana, ali citac otiska je brutalan, nikad brzi nisam koristio…
 
Instalirao WSD, ne prepoznaje otisak posle instalacije. Dodao ponovo oba palca, radi kao bez stakla.
Pošto sam nosio tel bez zaštite dve nedelje, rekao bih da je isti osećaj pod prstima kao da nema WSD.
Čini mi se da su dosta popravili izradu samog stakla.
 
Tu i tamo, mogu da živim bez toga 😉
 
Кад овакав палац откључава скоро савршено, не видим проблем за друге🙂.
20240226_135700.jpg
 
Kakva je baterija? Da li ima pregrevanja?
Ja ga imam nekih dve nedelje i nema pregrevanja.
Što se tiče baterije prvih nekoliko dana dok sam ga još istraživao imao sam dnevnu potrošnju 50-60% uz 3,5-4 sata sot-a, sa tim
da je telefon konstantno nakačen na sat i ubačene su dve kartice sa ne baš nekim signalom kada sam kod kuće (2-3 crtice na svakoj), kao i kačenjem na auto kada
sam u vožnji. Od kako sam ga kupio isključio sam samo AOD, sve ostalo je "out of the box"
Sve ovo uz napomenu da je na igram igrice na telefonu.
Tako da što se mene tiče zadovoljan sam baterijom.
 
Poslednja izmena:
Ima li nekog da na ultri ne koristi zastitu za ekran da napise utiske oko grebanja ekrana, posto je ovog puta kao jace staklo.
 
Ima li nekog da na ultri ne koristi zastitu za ekran da napise utiske oko grebanja ekrana, posto je ovog puta kao jace staklo.
Не користим ја ништа, наравно нема никаквих трагова коришћења досад. Али незахвално је причати о томе после месец дана коришћења телефона, треба да прође озбиљно арчење и коришћење годину - две да би се причало о озбиљној издржљивости екрана. Мој ти је савет стави неко квалитетно стакло јер је то најбоља заштита од евентуалног пада. Планирам и ја да узмем неко квалитетно, него чекам да ми стигну маске па да видим које ће да се уклопи...
 
Ja ga imam nekih dve nedelje i nema pregrevanja.
Što se tiče baterije prvih nekoliko dana dok sam ga još istraživao imao sam dnevnu potrošnju 50-60% uz 3,5-4 sata sot-a, sa tim
da je telefon konstantno nakačen na sat i ubačene su dve kartice sa ne baš nekim signalom kada sam kod kuće (2-3 crtice na svakoj), kao i kačenjem na auto kada
sam u vožnji. Od kako sam ga kupio isključio sam samo AOD, sve ostalo je "out of the box"
Sve ovo uz napomenu da je na igram igrice na telefonu.
Tako da što se mene tiče zadovoljan sam baterijom.
moze 7/8 SOT, nema nikakvih pregrevanja,vise mi se SD na 23plus zagrevao nego ovaj
A kakva je kamera? Najvise me zanima nocni rezim.
 
Nazad
Vrh Dno