Šta je novo?

Poslednji odgledani filmovi (2024)

I dalje imam orginal vhs samo nema na sta da pustim
 
Bio juče kod matoraca, i keva izvuče moju Radosnicu iz naftalina :)

Uz pramenove kose, otiske prstiju i sličnih čudesa, nađem upisano da sam sa ćaletom prvi put u bioskopu gledao "Plavi grom" a da mi je prvi film na VHS-u bio "Konvoj", tako da sam sinoć (čitaj: noćas :ROFLMAO:) obnovio gradivo...

Hvala za ovo Blue Thunder mi je bio jedan od omiljenih, a Konvoja se slabo sećam pa ide na listu👍
 
2/10

Mrtva trka izmedju Dzon Wicka i njega... Nekome ce odgovarati ali meni filmovi gde lik udje medju njih 10 koji su specijalci i jos imaju pistolje,trenirani da povrede i ubiju, Imaju pancire kojima metak ne moze nista ali njegova pesnica moze. On ih sve golim rukama prebije, i FBI stoji na 20m i kao ne vide da on mlati njih 10 :) Previse brapoooo. Jednostavno ne vidim poentu ovih filmova osim sto ce neki klinac misliti da moze na ulici protiv noza... Glupost i totalno nepotreban film. Ocena 2 jer gotovim Statama, ali, lose jako lose...
 
Poslednja izmena:
Spenser/Hill duo filmovi su suvo zlato bar u mom slučaju .Posedovao vhs kolekciju i obrtao ih sa društvom redovno kao klinac između 85-95te.I dan danas obrnem poneki njihov naslov i svoje klince sam navukao na njihove filmove 😂
 
2/10

Mrtva trka izmedju Dzon Wicka i njega... Nekome ce odgovarati ali meni filmovi gde lik udje medju njih 10 koji su specijalci i jos imaju pistolje,trenirani da povrede i ubiju, Imaju pancire kojima metak ne moze nista ali njegova pesnica moze. On ih sve golim rukama prebije, i FBI stoji na 20m i kao ne vide da on mlati njih 10 :) Previse brapoooo. Jednostavno ne vidim poentu ovih filmova osim sto ce neki klinac misliti da moze na ulici protiv noza... Glupost i totalno nepotreban film. Ocena 2 jer gotovim Statama, ali, lose jako lose...
Ajde ne budi previše ozbiljan, kao da se nisi ložio kao klinja na Brus Li-a, Ramba i sl. 🤣🤣
 
Lično mislim da su trebali da izostave duh Šekspira, bolje bi ispalo bez toga.
Bilo bi zanimljivo videti kako bi danas Finiks izgledao na platnu, bio mi je OK kao klinja, Henri Džons Junior i u ovom filmu. Brat njegov mi nije zanimljiv.
A Kianu... Kao da vuče noge od uloga morona do ćutljivih žestokih momaka. Pošto glumce vezujem za likove u kojima sam ih prvi put gledao, za mene će on uvek biti Sidarta Malog Bude.:)
 
Poslednja izmena:
The Beekeeper, bez iznenadjenja, JW fora, sasvim koretno u tom zanru. 6/10.
 
Odgledah sa Madsom jako dobar i dubok film:

Cista 8-9ica!
Film ce mi ostati u secanju!
Nema komedije (kao u opisu), samo java... ali i ako ima, odlicne su fore svakako.
Nesvakidanji, i nadasve inspirisuci film.
Kako ga obozavam... kako dobro izblansirana karijera izmedju danskih filmova i Marvela, ne moze to svako.
Moze Mads!
Mads bog otac
 
Monster (Kaibutsu) 2023 - Japaska drama koju nemam pojma zašto sam odgledao. Počinje kao misterija, a radnja je podeljena u 3 različite perspektive, od kojih treća popunjava rupe i daje konačnu sliku. Dobra muzika, odlična kamera i fotografija, scenario mi je malo nategnut al' da bih objasnio morao bih da spojlujem. U svakom slučaju, ko voli "tople ljudske drame" i slično, može da pogleda slobodno, ima kvaliteta.
 
Veceras sastavio jedan za drugim, s tim sto (po redosledu gledanja) crveni bio u braniku ovom dvojcu



Nisam ljubitelj nijednog od ovih proizvodjaca pa su mi filmovi lakse pali :)
Prvi film, dopala mi se "boja" filma, nekako me bas vratila u to vreme, auti su mi blizi i lepsi nego u ovom drugom, zvuk lepsi nego u drugom filmu, jer se cuju mnogi sporedni zvukovi tokom trka, kao sto je to i u realnom zivotu. Brzina i trke su mi nekako realnije docarane, zaista imas osecaj tezine ulaska u krivine isl. Ali sve ostalo u filmu je katastrofalno lose. Lancia me odusevila izgledom za to vreme, verovatno zato sto sam audija imao priliku da vidjam.

Drugi film, kvalitetnija i prica i film, ali nijedan mi nije nesto posebno ubedljiv i veoma brzo cu ih zaboraviti. Koliko su nekako ledeni filmovi, ljudi ginu, oni u fazonu "ajmo sledeci". Kad smo vec kod "ajmo sledeci" - neka se spremi Lamborghini :ROFLMAO:
 
Погледао синоћ Индиго Кристал на РТС. Ја не знам да ли ће икада неки наш филм имати нормалан звук. Сам филм у суштини неки српски покушај La Haine, прилично неуспешан, углавном због слабе глуме
 
Veceras sastavio jedan za drugim, s tim sto (po redosledu gledanja) crveni bio u braniku ovom dvojcu



Nisam ljubitelj nijednog od ovih proizvodjaca pa su mi filmovi lakse pali :)
Prvi film, dopala mi se "boja" filma, nekako me bas vratila u to vreme, auti su mi blizi i lepsi nego u ovom drugom, zvuk lepsi nego u drugom filmu, jer se cuju mnogi sporedni zvukovi tokom trka, kao sto je to i u realnom zivotu. Brzina i trke su mi nekako realnije docarane, zaista imas osecaj tezine ulaska u krivine isl. Ali sve ostalo u filmu je katastrofalno lose. Lancia me odusevila izgledom za to vreme, verovatno zato sto sam audija imao priliku da vidjam.

Drugi film, kvalitetnija i prica i film, ali nijedan mi nije nesto posebno ubedljiv i veoma brzo cu ih zaboraviti. Koliko su nekako ledeni filmovi, ljudi ginu, oni u fazonu "ajmo sledeci". Kad smo vec kod "ajmo sledeci" - neka se spremi Lamborghini :ROFLMAO:
Po meni nema bolje priče za Lančiu nego kad je Klarson ispriča, morao bi da bude neki ekstra ekstra film da bude bolji od toga

 
Погледао синоћ Индиго Кристал на РТС. Ја не знам да ли ће икада неки наш филм имати нормалан звук. Сам филм у суштини неки српски покушај La Haine, прилично неуспешан, углавном због слабе глуме
meni se film bas svideo
Ocekivao sam neku glupost ali gluma nije losa
Zvuk je boljka koju nikad nece resiti
 
Nazad
Vrh Dno