Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Da li to operateru A1 korisnici koji ne koriste buđavi Google Chrome više nisu važni ili sam ja nešto prevideo?

Pola sajta im ne radi na Firefox-u, uključujući i moj A1.
 
Da li to operateru A1 korisnici koji ne koriste buđavi Google Chrome više nisu važni ili sam ja nešto prevideo?

Pola sajta im ne radi na Firefox-u, uključujući i moj A1.
ВИдим сад и ја. Не знам шта је у питању.
Који ми претраживач препоручујете и зашто
Хром
Опера
Мозила
 

Prilozi

  • Screenshot_20240409_112658_Firefox.jpg
    Screenshot_20240409_112658_Firefox.jpg
    87.7 KB · Pregleda: 98
Microsoft Edge za Android sve uredno prikazuje (takođe baziran na Chromium-u). Probao i Via (uključen dark mode), takođe bez problema.
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-04-09-11-38-43-850_com.microsoft.emmx.jpg
    Screenshot_2024-04-09-11-38-43-850_com.microsoft.emmx.jpg
    55.3 KB · Pregleda: 26
  • Screenshot_2024-04-09-11-40-23-980_mark.via.gp.jpg
    Screenshot_2024-04-09-11-40-23-980_mark.via.gp.jpg
    53.3 KB · Pregleda: 59
Verovatno radi samo u Chromium based browserima.
 
Ja pristupam sa mts optike, supernova optike, orion optike, beotel VDSL-a, A1 mobilne mreže.

Svugde radi u chrome, a u firefox-u ne.
 
Upravo probao Chromu. Puca posle logovanja kad hoću da vidim račune (klik na privatni korisnici):

This page isn’t working
a1.rs redirected you too many times.
Try deleting your cookies.
ERR_TOO_MANY_REDIRECTS
 
^ Velika je Bežanijska Kosa. I ne samo Kosa, rekao sam da i u Bloki 63 i kod Vukovog spomenika ne postiže više, dok npr. kod Delta City ide u stotinama mb/s.
 
Meni ne radi a1 sajt kompletno kada imam uključen private relay na ajfonu. Verovatno nije to u pitanju ali ajde, možda nekome znači.

Inače dobih poruku za neo surf ponudu, 802 dinara prva godina ugovora, 1654 za drugu. Možda sačekam da ponude nešto za neo neo 🤣
 
Meni ne radi a1 sajt kompletno kada imam uključen private relay na ajfonu. Verovatno nije to u pitanju ali ajde, možda nekome znači.

Inače dobih poruku za neo surf ponudu, 802 dinara prva godina ugovora, 1654 za drugu. Možda sačekam da ponude nešto za neo neo 🤣
Malopre stigla ista poruka, kaže pređite na postpaid, a samo što sam prešao na pripejd :D Pristao bih odmah da je ponuda 802 RSD za 24 meseca, ovako mi je pripejd za sada odličan :)
 
Bilo bi lepo da se neki agent javi ako je moguće dobiti Neo Surf po 800 RSD na 24 meseca :)
 
Ne znam za agente, ali mene nisu zvali ni nakon ostavljanja podataka za prenos broja na sajtu :D
 
Bio je ovde agent A1, meni je zavrsio NeoNeo za 50% tj njegov kolega kome je on prosledio moje podatke. Mozda se i javi.
 
Кака

Никако БНТ.
Куцај виртуелна продавница а1 и ту имаш да оставиш број да те зову радним данима
Zavisi kakve si sreće, ja sam uspeo preko agente prodaje 50% neoneo, BNT mi je nudio 50% za neo surf, ali to meni ne odgovara.

Može da kontaktira agenta iz BG, pa ce ga proslediti na agenta iz njegovog grada.
 
Moze i meni nesto sa 50%, sad mi istice ugovor, ako ne daju, vracamo se u Yetel :)
 
Jel postoji neka mogućnost da se traži mailom taj popust pa da se očekuje poziv sa ponudom? za neo neo ili neo surf, 15 godina korisnik A1/Vip mreže
 
Hahaha, jel neko ovo pročitao. Da li sam ja dobro razumeo ili ne? Neka me neko ispravi, molim vas...
Kaže da ukoliko poskupi, pretplatnik nema prava na raskid bez plaćanja penala...
Ako grešim ispravite me. Pa oni mogu sad i na 15000 da dignu i šta onda?
 
Sta god pisalo u opstim uslovima, ne mogu da budu iznad zakona...
 
Ne, ne, u 17.2 stoji da korisnik ima pravo na raskid kada se specifikacija usluga ili cena menja tako da nije u korist pretplatnika (Član 131 ZEK). Yettel takođe u svojim nedavnim opštim uslovima zadržava istu odredbu u skladu sa zakonom.
Sta god pisalo u opstim uslovima, ne mogu da budu iznad zakona...
Nažalost, Telekom je najavio protivzakonitu izmenu opštih uslova sa primenom od maja, kako za mts, tako i za Supernovu.
 
Ne, ne, u 17.2 stoji da korisnik ima pravo na raskid kada se specifikacija usluga ili cena menja tako da nije u korist pretplatnika (Član 131 ZEK). Yettel takođe u svojim nedavnim opštim uslovima zadržava istu odredbu u skladu sa zakonom.

Nažalost, Telekom je najavio protivzakonitu izmenu opštih uslova sa primenom od maja, kako za mts, tako i za Supernovu.
Bravo prijatelju, našao sam 🍻🍻🍻
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-04-11-16-11-38-318_cn.wps.moffice_eng-edit.jpg
    Screenshot_2024-04-11-16-11-38-318_cn.wps.moffice_eng-edit.jpg
    204.4 KB · Pregleda: 69
  • Like
Reagovanja: uji
Ako može neki korisnik koji ima uticaj za to da pomogne da smanji preko promocije za 50% neo neo, da pređem sa prepaida paketa, zahvalan sam. Iz korisničkog servisa kažu da nisam u okviru grupe kojima nude to.
 
Zaboravi na to. Malo pre me zvali,ja trazio neo sufr sa 50% ,kaze ona mora da pita. Zove opet za 5 minuta,kaze ipak ne moze,to je za one koji su preneli broj. Pa reko prenet je pre mesec dana,kaze ne moze. Ok,onda staje na pripejdu,cao zdravo.
 
Nazad
Vrh Dno